آموزش کار با صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

نکته جالب تر اکسپلورر این ارزاست؛ حدود هشتاد درصد این کوین در مالکیت دو آدرس است. همچنین در پائین این صفحه، لیستی از ۵ واریز آخر کاربر نمایش داده میشود که برحسب زمان، نوع رمزارز و میزان آن، نوع پروتکل توکن استاندارد، آدرس واریز، وضعیت واریزی و TXID، که کد تراکنش انجام شده در شبکه بلاکچین است، ارائه شده است. در حال ارائه خدمات به کاربران هست. همین دو مزیت و دو ویژگی تاثیر بسیار زیادی روی روند معاملات کاربران دارد. برای کاربران ایرانی توصیه میشه تا از ای پی ایران استفاده نکن و با vpn به این سایت وارد بشن. پس از انجام این کار، آثار به دارایی ASSETS تبدیل می شوند که می توانند با ارسال اولین پیشنهاد فروش در بازار برای خرید خریداران بالقوه، فروخته شوند. نوع دیگری از صرافی های آنلاین که در قالب کریپتوکارنسی ها داخل میشود .

در شرایط اول ، خود سایت طرف دوم معامله است اما در شرایط دوم ، سایت فقط نقش یک واسط را ایفا میکند و کارمزدی در این بین از فروشنده یا خریدار دریافت میکند. در این صرافی ، تنوع ارز بسیار بالاست . اینکه میگوییم ریسک بسیار بالاست یعنی ممکن است طرف دیگر قرارداد فردی معتبر نباشد . اعتبار سایت: چقدر تراکنش ها در آن سایت بالاست؟ شما در این صرافی قابلیت رفرال گیری و دعوت دوستان را هم دارید! برای کاهش کارمزدها و تشویق کاربران بهبود کردن توکن بومی این موضوع اهمیت پیدا میکنید. کوینکس اقدامات امنیتی زیادی از جمله احراز هویت دو عاملی را به پلتفرم خود اضافه کرده و همچنین برای برداشت وجوه نیز مراحل متعددی باید توسط کاربر طی شود که در این مقاله به آنها اشاره شد. ثبت نام در این صرافی شامل مراحل متعددی است که در ادامه همه آنها را توضیح خواهیم داد.

لطفا اکر میتوانید راهنمایی کنید که چرا چند روز است که نمی توان نه با اپلیکیشن و نه ویندوز وارد کوینکس معرفی صرافی کوینکس شد. بدون نیاز به احراز هویت می توانید تا روزانه ۱۰ هزار دلار انتقال یا برداشت انجام دهید ، و با احراز هویت روزانه تا یک میلیون دلار. اگر اعتبار و همچنین امنیت سایت پایین باشد ، کیف پول ، امکان دارد دریافت کمی از ارز را انجام دهد یا اتفاقات غیره . قبل از استفاده از معاملات فیوچرز این نکه را بیان می کنیم که این معامله پر ریسک بوده و اگر آموزش های لازم را ندیده اید از فیوچرز کوینکس استفاده نکنید. اگر چنین کاری را انجام دهید ، فرد دعوت شده اگر کارمزدی انجام دهد ، شما میتوانید ۲۰ درصد از تراکنش آن را بعنوان جایزه دریافت کنید که بنظرم قبل از دعوت او به اینکار ، بهتر است به او اطلاع دهید که هم اینکار درست و انسانی باشد ، هم بعدها فکرنکند که طعمه شما بوده است!

همانطور که گفته شد بهتر است جهت تخفیف در معاملات همیشه مقداری توکن CET به عنوان توکن بومی صرافی کوینکس در ولِت خود در صرافی داشته باشید. روش های تبادل بیت کوین و تتر در صرافی کوینکس کدامند؟ صرافی ها ، بطور معمول ، یا محل خرید و فروش مستقیم ارز ( مانند ارزدیجیتال بیت کوین ) ، هستند ، یا واسطه یک خرید و فروش میشوند . حتی در قسمت ایمیل نیز میتونین ایمیل خودتون و یا لقبی که دارین رو تغییر بدین. شما وقتی در سایت ثبت نام میکنید ، در اصل یک داشبورد کاملا پر امکانات را رو به روی خود دارید . تیم پشتیبانی کوینکس به صورت ۲۴ ساعته در حال رصد کردن تمام باگهای مربوط به شبکه بوده و از این رو تمام اشکالات در کمترین زمان ممکن شناسایی شده و رفع میشوند. در این پلتفرم شما میتوانید با توجه به حداقل برداشت هرارز ، بصورت ۲۴ ساعته و مداوم ، ارزرا بصورت مستقیم به کیف پول خود واریز کنید .

برترین ویژگی که توانسته این سایت را متمایز از بقیه کند ، دور بودن از تحریم و انجام trade ترید بدون توجه به تحریم های قانونی است . صرافی Coinex از تعداد زیادی جفت ارز (بیش از ۲۰۰ جفت ارز) پشتیبانی میکند و به صورتی طراحی شده است که هزاران تراکنش را در ثانیه پردازش میکند که از بابت سرعت پردازش تراکنش ها بالاتر از متوسط جهانی است و همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که کوینکس به اکثر کشورهای جهان خدمات ارائه میدهد و همین باعث وجود تعداد زیادی کاربر در این صرافی و به طبع حجم معاملات بیشتر و سرعت بیشتر در تکمیل سفارشات کاربران میشود. در این صرافی ها ، ارزهای کشورهای مختلف هم مورد مبادله قرار میگیرد . را میتوانیم به ارزهای سایرکشور ها ، یا ارزهای مختلف دیگر تبدیل کنیم .

اعتبار سایت: چقدر تراکنش ها در آن سایت بالاست؟