اتاق خواب مدرن نکات مهم دکوراسیون اتاق مدرنبیش از 30 مدل | dekoralsystem

مجله خبری دکورال سیستمپردازی با ریسه‌ها فضای رویایی و زیبایی را به دکور اتاق خواب شما می‌دهد. علاوه بر تخت خواب مناسب، رنگ مناسب و وسایل موجود در اتاق خواب سبب تفاوت اتاق خواب مدرن از سنتی می شود. حتی می توان از کاغذ دیواری های آماده که می توانند ساده یا رنگی باشند در اتاق خواب مدرن استفاده کرد. اغلب در اتاق خواب مدرن از طرح های ساده استفاده شده و طرح های شلوغ و زرق و برق دار را در طراحی های سنتی مورد استفاده قرار می دهند. سلام درسبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب سنتی، استفاده از چوب‌های تیره در مبلمان و رنگ‌های به مراتب چشمگیر در رنگ‌بندی لوازم بسیار پرکاربرد است.

http://dongfengblog.ir

در کنار تم تماما خنثی، عناصری مانند فریم و یونیت چوبی تخت خواب، همگی به رنگ روشن انتخاب شده اند تا دکوراسیون در عین سادگی بسیار زیبا و آرام بخش بنظر بیاید. چیدمان مرتب و در دسترس بودن لوازم برای والدین و کودک، به همراه رنگبندی و هماهنگی طرح در نظر گرفته شده همگی از نکات اساسی یک دکوراسیون پر انرژی و زیبا برای اتاق خواب کودکان می‌باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که محتوای “رنگ اتاق کودک” را که از نظر روانشناسی به انتخاب رنگ‌ها پرداخته است را بخوانید. بنابراین، در چیدمان تخت خواب و سایر وسایل حداقل یک متر و نیم فاصله بین تخت و دیوار در نظر بگیرید. هرچه تعداد وسایل موجود در دکور اتاق خواب بیشتر باشد، فضا تنگ‌تر به نظر خوهد رسید. برای مدیریت هزینه‌های دیزاین اتاق خواب (چه کوچک و چه بزرگ) حتما با یک گروه باسابقه و قابل اعتماد درباره ایده‌هایتان برای دکوراسیون اتاق خواب مشورت کنید.

استفاده از بالای تخت به عنوان فضای ذخیره سازی

بنابراین اگر منزل شما بسیار بزرگ است یا یک سوئیت خیلی جمع و جور بیست یا سی متری در اختیار دارید ممکن است برخی از راهکارها برایتان مفید نباشند. تزیین اتاق ساده دخترانه و پسرانه با وسایل ساده و ارزان دم دستی عنوان یکی از مطالب سایت الانت است. تزیین خانه ساده ایرانی با وسایل ارزان و گل + تزیین خانه عروس عنوان یکی از مطالب سایت الانت است. سرویس خواب دو نفره دیان یک سرویس خواب بسیار زیبا با طراحی مدرن است.

استفاده از آجر در قسمت هایی از نمای دیوار در این طرح مشهود است. اتاق خواب اصلی فضاییست که روز خود را در آن شروع می کنید و به پایان می رسانید. اتاق خواب مکانیست که پس از یک روز طولانی و پر تنش به آن پناه می برید. طبق نتایج نظرسنجی انجام شده در سال 2015، سلامت عاطفی افراد وابسته به چیدمان اتاق خواب است. بنابراین طراحی این بخش از خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ حتی اگر در دید عموم نباشد. تخت خواب مرکز توجه و قسمت اصلی اتاق شماست پس در انتخاب نوع آن بسیار دقت کنید و با توجه به سبک‌های دکوراسیون اتاق خواب که برای شما توضیح خواهیم داد، مطابق سلیقه خود، بهترین آن‌ها را برگزینید.

حالا، چگونه استایل خود را انتخاب کنیم؟

اگر اتاق خواب شما فضایی برای کار و مطالعه است نیاز به نور کافی خواهید داشت. همچنین می ­توانید یک چراغ خواب برای زمانی که نیاز به نور کمی دارید، تهیه کنید. به طور کلی بهتر است در اتاق خواب چندین چراغ روشنایی با شدت نور مختلف داشته باشید تا بر اساس میزان نیازتان به نور از آنها استفاده کنید. وجود یک لوستر که بر اساس سبک طراحی اتاق خواب تهیه شده است علاوه بر روشنایی، می ­تواند مانند یک اکسسوری باعث جذابیت فضای اتاق خواب شما شود.

  • معمولا در خانه‌ها میزها نقشی اساسی دارند، به عنوان مثال برخی میزها می‌توانند به عنوان میز آرایش، میز مطالعه و… مورد استفاده قرار گیرند.
  • توجه کنید که در نورپردازی اتاق خواب، استفاده از شمع و ریسه‌های تزئینی ال ای دی، بسیار مهم هستند و می‌توانند فضای اتاق را رمانتیک و عاشقانه‌تر کنند.
  • این‌که اتاق خواب شما چند متر است تاثیر مستقیمی بر هزینه تمام شده دیزاین اتاق خواب دارد.
  • این روزها که اکثر خانه‌ها به آپارتمان تبدیل شده است، دیگر خبری از اتاقهای بزرگ و جادار نیست و در هر خانه دو یا سه اتاق 12 متری وجود دارد؛ به همین خاطر فضای زیادی برای کمدهای دیواری و یا حمام جدا وجود ندارد.
  • اگر محل قرار گیری تخت خواب به گونه‌ای است که می‌توان کمی آن را از دیوار فاصله داد.
  • یکی از شیک ترین و خاص ترین دیزاین های منزل دکور با چوب است چوب حس و انرژی خوبی را در منزل ایجاد می کنید.