انجام پروژه تری دی مکس  3d max | memarinavaz

در قسمت بعد برای معماران و مهندسان طراح و ساختمان، یک بخش ۸ قسمتی کاملا ضروری (با عنوان آموزش تری دی مکس برای ساختمان) علاوه بر آموزش صفر تا صد وجود دارد که می باید از آن استفاده کنند. آتودسک نرم‌افزار را پس از انتشار دومین بروزرسانی استودیوی سه‌بعدی مکس خرید و طی دو انتشار بعدی کل مراحل توسعه را خود شرکت به صورت داخلی انجام داد. بعدها نرم‌افزار تحت نام “تری‌دی‌اس مکس” توسط دیسکریت، یک شرکت نرم‌افزاری در مونترآل که آتودسک به تازگی خریداری کرده بود منتشر شد. بعد از انتشار نسخهٔ هفتم، دوباره لوگوی آتودسک بر روی محصول قرار گرفت و نام رسمی به حالت کنونی (“آتودسک تری‌ دی‌ اس مکس”) درآمد.

انجام پروژه معماری – انجام پروژه تری دی – انجام پروژه 3d -اتوکد – شیت بندی  3dmax  تماس 09355028458

این سیستم به ما کمک می‌کند از ضررهای احتمالی طرفین پروژه چه کارفرما و چه مجری جلوگیری کنیم. در این فرایند، آشکار است که یکی از مزایای انتخاب این بستر عبارت است از کسب اطمینان از کیفیت انجام پروژه، چون دستمزد تنها در صورت اعلام رضایت کارفرما به فریلنسر تعلق می‌گیرد. مشتریان ما از مزایای متعددی دیگری، مانند آنچه در پایین آمده است، نیز بهره‌مندند. اگر قصد ایجاد انیمیشن دارید، می‌توانید با استفاده از ابزارهای انیمیشن 3ds Max، جابجایی، چرخش، مقیاس دادن و تغییر وضعیت اشیاء را کنترل کنید. می‌توانید حرکت‌های پیچیده، جریان آب، رفتار شخصیت‌ها و موارد دیگر را به صحنه اضافه کنید تا واقعیت بیشتری به پروژه ببخشید. بسیاری از اشیا مثل مبل و صندلی، لامپ و لوستر و … کاملا آماده هستند و شما نیاز به طراحی شان ندارید.

محصول “استودیوی سه‌بعدی” توسط گری یوست و گروه یوست برای سیستم عامل داس خلق شد و توسط شرکت انجام پروژه تری دی مکس آتودسک منتشر گردید. پس از انتشار نسخهٔ چهارم استودیوی سه‌بعدی داس، محصول برای سیستم عامل ویندوز ان‌تی بازنویسی شد و به “استودیوی سه‌بعدی مکس” تغییر نام داد. این نسخه نیز توسط گروه یوست خلق شد و توسط کنیتکس که در آن زمان بخش رسانه و سرگرمی آتودسک بود منتشر گردید. کیفیت در انجام پروژه های تری دی مکس از اصلی ترین اهداف گروه همیار پروژه می باشد. این نرم‌افزار انیمیشن سه‌بعدی، مدلینگ و رندر ارائه می‌دهد و به شما امکان تمرکز بر روی بخش خلاقانه‌ی پروژه‌ها به جای بخش فنی و چالش‌های کار را میدهد. از دیگر خدمات تری دی مکس کتابخانه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد به آسانی برای محتوای سه‌بعدی جستجو کنند.

  • جالب است بدانید که در تری دی مکس بر خلاف نرم افزار سینما فور دی، لایه‌ها، دارای حالت برداری و جدا از هم هستند که کار را راحت‌تر می‌کنند.
  • جا داره تشکر کنم از مدیریت این مجموعه که پروژه ما رو به این خوبی انجام دادند و ما بسیار راضی بودیم استادمون هم خیلی استقبال کردند.
  • 3ds Max ابزارهای متنوعی برای مدل‌سازی مانند مدلسازی شیبی، نورپردازی پیشرفته، تکسچرینگ دقیق، سیستم‌های جسم‌های پویا و انیمیشن‌سازی را فراهم می‌کند.
  • پارسکدرز مفتخر است که در طول ۱۴ سال فعالیت مستمر در زمینه دورکاری (فریلنسینگ) به هدف اصلی خود که همان جلب رضایت کارفرما و مجری از هر نظری است، دست یافته است.
  • پس از انتشار نسخه چهارم استودیوی سه‌بعدی برای محیط داس، محصول برای محیط ویندوز نیز بازطراحی شد و به “استودیوی سه‌بعدی مکس” تغییر نام داد.
  • آیا می‌خواهید یک صحنه داخلی یا خارجی را مدلسازی و رندر کنید؟ آیا قصد دارید یک شیء خاص را طراحی و انیمیشن بدهید؟ هدف شما می‌تواند هر چیزی باشد، از معماری ساختمان‌ها و مناظر طبیعی تا شخصیت‌های کارتونی و اشیاء سه‌بعدی.

3ds Max یک بسته نرم افزاری حرفه ای مدل سازی، رندر و انیمیشن سه بعدی از Autodesk است. استودیوهای فیلم، توسعه دهندگان بازی، معماران و طراحان گرافیک از آن برای ایجاد جلوه های بصری و گرافیک خیره کننده استفاده می کنند. با توجه به گسترش پروژه های مدلینگ می توانید پروژه های تری دی مکس را در خانه با خیال راحت انجام بدهید. تیم کلوپ معمار با فراگیری در زمینه های آموزشی و طراحی با افراد واجد شرایط قرار داد کاری بسته و پروژه های تری دی مکس را با تیم حرفه ای انجام می دهد.

سفارش انجام پروژه تری دی مکس در سایت کافه پروژه

یکی از نرم افزارهای تولیدی این شرکت Autodesk 3dsmax (نام قبلی ۳ds studio max) نام دارد. به طور خلاصه بگوییم، تری دی مکس، نرم افزاری حرفه ای است مخصوص مدل کردن (سه بعدی سازی)، ساخت انیمیشن، بازی و عکس. پروژه‌های تری دی مکس در مرحله ی به نمایش در آوردن یک کار انجام می‌شوند.

تری دی مکس (3ds Max)

انجام پروژه تری دی مکس  3d max | memarinavaz