بسته بندی مبلمان منزل

خود پتو نیز ممکن است دچار آسیب دیدن شود، ولی به هر حال اگر باز هم اثرار به استفاده از پتو را داشتید حتما دور مبلمان خود را با طناب محکم نمایید. برای بسته بندی وسایل شکستنی پیش از بسته بندی می بایست مکانی مناسب و دور از رفت و آمد را برای آنها انتخاب کنید. از یک طرف شروع کنید و دور اطراف قطعه را بپوشانید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید مقاله بسته بندی گیاهان در اسباب کشی را مطالعه فرمایید. شرکت در طول سال های گذشته توانسته است که در زمینه به خصوص بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در تهران سی تی بسیار موفق عمل کند و به پاس همراهی شما همشریان عزیز، انتظارات مشتریان را برآورده کرده است.

بسته بندی لوازم منزل

خدمات کامل شرکت ایزی پک شامل جمع آوری و بسته بندی ، حمل و جابه جائی و باز کردن و چیدمان می باشد . خواستم بگم که لطف کنید یک روز کامل برای من اختصاص بدید. و مانند یک کمد، لباس شما را انتقال خواهند داد. افرادی که با عنوان شغلی کارگر اسباب کشی تهران فعالیت می کنند، با داشتن سال ها تجربه و تخصص، آماده ارائه سرویس های خدماتی به صورت شبانه روزی هستند و این خدمات را بدونه اینکه لوازم شما دچار اندکی خسارت شوند انجام خواهند داد.

شرکت بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی ما همگام با بسته بندی اثاثیه منزل در سطح جهانی و کشور های پیشرفته دنیا است. شما می توانید در کمترین زمان ممکن پس ازبسته بندی لوازم منزل در جنوب تهران،بسته بندی و باربری از طریق باربری جهان آروین لوازم خود را به تمامی استان های کشور و همچنین کشورهای همسایه عراق و ترکیه به بهترین شکل ارسال کنید. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. و موجود در یخچال برای جلوگیری از آب شدن یخ آن و حفظ سلامت در برابر دمای بیرون از این کارتن استفاده میکنند.

بسته بندی و حمل بار

خب اگر تا این قسمت از مطلب را مطالعه کرده باشید احتمالا با ما هم عقیده خواهید بود که بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی ضروری است. که ما گزینه دوم که راحت ترین و بدون دردسر ترین گزینه است را به شما پیشنهاد می کنیم. مرحله بعد در بسته بندی یخچال این است که آن را تمیز نمایید. در زمان بسته بندی تلویزیون ها و سایر لوازم برقی، در صورت امکان سیم ها و سایر اتصالات را جدا کرد و هریک را به شکلی جداگانه بسته بندی نمایید. تکه های کارتنی را به صورت کوچک شده استفاده نمایید و آنها را با طناب محکم نمایید. نکته ای که برای جابجایی فرش قابل توجه می باشد این است که توصیه نمی شود فرش را تا کنید و بهتر است آن را به صورت لوله ای جمع کنید .و در پایان اگر مایل بودید با سلفون های مخصوص بسته بندی آنرا خوب بپوشانید .

از یک طرف شروع کنید و دور اطراف قطعه را بپوشانید.

باربری کیانمهر کرج حمل بار اسباب کشی حمل اثاثیه ارسال بار و کالا وانت بار و نیسان بار کیانمهر با خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در کیانمهر. گسترش ارتباطات و مبادلات کالا و خدمات را بیش از پیش رونق گرفته است و همه روزه بر افرادی که نقل مکان کرده و مکان اولیه خود را ترک می کنند ، افزوده می گردد. محافظت از کالا و وسایل مورد نظر است، میتوانیم به موارد مختلف دیگر بپردازیم. برای نشانه گذاری بر روی جعبه های بسته بندی شده با اطلاعاتی مانند محتویات جعبه شکستنی است، “FRAGILE” “یا اینکه به کارگران اطلاع دهید این جهت جعبه باید رو به بالا باشد، THIS SIDE UP” و … خود شما هم در مرحله اول به دنبال جعبهای جهت جابجایی میگردید تا تمام خرده ریزهای بزرگ و کوچک خانهتان را درون آن قرار دهید. بهتر است کارتن های بزرگ را برای بسته بندی وسایل سبک استفاده کرده و از کارتن های چند لایه محکم نیز برای بسته بندی ظروف و اثاثیه سنگین تر بهره بگیرید.

اگر بسته بندی وسایل برای شما سخت است این خدمت اتوبار کیانمهر میتواند به شما کمک بسته بندی لوازم منزل کند. برخی از مواد بسته بندی که در تهران سی تی در اختیار شما قرار می دهیم عبارتند از: فوم، نایلون های حبابدار و ساده، نایلکس، سلفون، کارتون های مقوایی، جعبه های چوبی و پلاستیکی، چسب پهن، کاغذ باطله، روزنامه، ساک های حمل وسایل خواب، جعبه های رگالدار حمل پوشاک، وسایل حمل بار چرخ دار و ماژیک برای نوشتن مشخصات بسته ها روی آنها استفاده می شود. در زمان بسته بندی اثاثیه منزل حتما از لوازمی همچون کاغذهای باطله، پارچه هایی در سایزهای متفاوت، نایلون های حبابدار که نقش ضربه گیر را دارند، چسب های نواری و ماژیک با رنگ های متفاوت استفاده کنید.

بسته بندی کردن اثاثیه منزل

برای بسته بندی وسایل منزل از کارتن هایی با جنس و ضخامت گوناگون استفاده می شود. میتوانید وسایل تزئینی کوچک را درون روزنامه باطله بپیچید و سپس همه آنها را باهم درون یک جعبه قرار دهید. مسلما اینکه چیزهایی که در طول سالها خریداری و در خانه گذاشته و یا انبار کرده اید را بخواهید نامشان را در یک لیست قرار دهید، چندان پردرسر و پرزحمت نیست. از طرفی در مقصد لازم نیست به دنبال اثاثیه خود بگردید. این کارتن ها در ابعاد و انواع مختلفی تولید می شوند. هر کدام از اجزا که احتمال شکستن دارند را به همین شکل بسته بندی کنید یا آنها را داخل کارتن بگذارید. با توجه به اینکه بسته بندی نامناسب اصلیترین دلیل شکستن وسایل در زمان اسبابکشی است رعایت نکات و اصول بسته بندی کمک شایانی به سالم ماندن وسایل شما در زمان حمل اثاثیه منزل می نماید. دقت در انجام امور یکی از نکاتی است که باید به آن توجه نمود.

مبلمان بزرگ، گاو صندوق، آینه و تخت خواب، لباس های اتوشده و شیک شما و هر وسیله دیگری که فکرش را کنید به گونه ایی بسته بندی می کنیم که کوچکترین گرد وغباری نگیرند. به خوبی ابتدا تلویزیون شما را پوشش داده و با قرار دادن در کارتن های مناسب، آن را بسته بندی می کنند. سعی کنید برآورد کنید که چه چیزی را زودتر و چه چیزی را دیرتر نیاز دارید. برای مرجع ، در اینجا لیستی از لوازم بسته بندی مورد نیاز شما هنگام اثاث کشی وجود دارد. استفاده از این نوع از کارتن ها چیدمان مجدد و حمل لباس ها را در زمان جابجایی برای شما آسان تر خواهد کرد. بسته بنـدی لوازم شرکت ها ممکن است در نگاه اول ساده تر از بسته بنـدی اثاث منزل به نظر برسد اما در حقیقت این گونه نیست و فاکتورهای زیادی را باید برای این کار در نظر گرفت.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

راهکار های متفاوتی برای بسته بندی لباس وجود دارد که بهترین آنها استفاده از کارتن های رگال دار است چرا که این نوع از کارتن ها به دلیل دارا بودن رخت آویز از چروک شدن لباس ها در زمان اسباب کشی و جابجایی جلوگیری می کند. این شرکت با داشتن نیروهایی باتجربه و متخصص، و استفاده از لوازم استاندارد برای بسته بندی اصولی و مطمئن وسایل مانند فوم های ضربه گیر، ضربه گیرهای حبابدار درجه یک، سلفون های مخصوص و کارتن ها در سایزها و اندازه های متفاوت قادر به ارائه خدمات بسته بندی و حمل وسایل منزل به شکلی تخصصی است.

این کارتن ها در ابعاد و انواع مختلفی تولید می شوند.

کیانمهر بار می تواند براحتی کلیه وسایل و لوازم اداری از قبیل گاوصندوق، زونکن و فایل های اداری، کامپیوتر ها، لپ تاپ، دستگاه های اداری از قبیل فکس و سایر لوازم شما از قبیل مبل، میز و صندلی و غیره را براحتی بسته بندی کرده و جهت انتقال و جابجایی آماده کند. در مرحله اول شما با مراجعه به سایت ایزی پک و مشاهده کیتهای بسته بندی، بسته موردنظر را نسبت به متراژ آپارتمانتان انتخاب میکنید. ۵- کابل برق یخچال را جمع کنید و با چسب به پشت یخچال وصل کنید.

شرکت بسته بندی وسایل منزل

اگر بخواهیم که اسباب کشی خود یک هنر است اغراق نکردهایم، زیرا این کار زمانبر به ترفندهایی نیاز دارد تا بتوان بدون زحمت و درد سر این کار را انجام داد. کارتن اسباب کشی پنج لایه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیاز خود میتوانید از آن ها استفاده کنید. در نگاه اول شاید فکر کنید بسته بندی اثاثیه منز کار آسانی است، اما این چنین نیست و نیاز به مهارت لازم دارد چرا که اگر هر گونه اسیبی وسایل شما ببیند باید کارگر بابت آن پاسخ گو باشد. ما در باربری دهکده کارتن های مخصوص هر وسایلی را در اختیار شما قرار میدهیم و یا به همراه تیم مخصوص بسته بندی برای شما عزیزان ارسال می کنیم . بهتر است ۲ الی ۳ ساعت صبر کنید و سپس یخچال را به برق بزنید.

بسته بندی ایمن قبل از انتقال لوازم، انتقال صحیح آن ها به مبدا و در نهایت بازکردن و چیدمان آن در محل جدید، سبب می شود که شما بتوانید هم لوازم بزرگ و سنگین و هم لوازم کوچک و ظریف خود را به بهترین شکل ممکن جا به جا کنید. در نهایت با استفاده از شیوه های اصولی به شکلی صحیح در کامیون مخصوص حمل بار، قرار داده می شود تا تلویزیون بدون مشکل به محل سکونت جدید منتقل گردد.

بسته بندی اثاثیه منزل

نکته مهم: هنگام بسته بندی لوازم برقی، اتصلاتی که قابل جداسازی هستند را جدا سازید. وسایل مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه منزل و یا شرکت را از قبل آماده سازید. با قرار دادن برچسب هایی بر روی کارتن ها محتویات درون کارتن ها را مشخص سازید تا در زمان حمل و جابجایی، کارگر اسباب کشی تهران با توجه به این برچسب ها احتیاط لازم را در زمان چیدمان در کامیون حمل بار و جابجایی داشته باشد. همانطور که مرور کردیم؛ خدمات شرکت باربری و بسته بندی ، بخشی از دغدغه های شما در اسباب کشی های سالانه را برطرف می کند. شهرک غرب بار می تواند براحتی کلیه وسایل و لوازم اداری از قبیل گاوصندوق، زونکن و فایل های اداری، کامپیوتر ها، لپ تاپ، دستگاه های اداری از قبیل فکس و سایر لوازم شما از قبیل مبل، میز و صندلی و غیره را براحتی بسته بندی کرده و جهت انتقال و جابجایی آماده کند.

حتی اگر محتویات کارتن را روی آن لیست کنید بسیار بهتر است. از همه مهمتر برنامهریزی خود را برای انجام یک اسباب کشی خوب و بدون عجله انجام دهید و سعی کنید وقت زیادی را برای انجام بستـه بندی در نظر بگیرید و این کار را باحوصله انجام دهید. در صورت شک و تردید، برای حمل تلویزیون از یک چرخ باربری استفاده کنید، اینیک وسیله دارای چرخ است که به شما امکان میدهد که اجسام بزرگی که بهطورمعمول قادر به جابجایی آنها نخواهید بود را توسط خودتان حرکت دهید. قیمت های ویژه ما را از دست ندهید، تخفیف های ما برای مشتری های ما راضی کننده است. برای جابجا کردن گیتار تان بهتر است آن را به دست کارگر نسپارید و اگر امکان دارد آن را با وسیله شخصیتان ببرید . بعد از آنکه تصمیم گرفتید، از چه روشی برای بسته بندی لباس های خود استفاده کنید نوبت به آن میرسد که لباسهایی که می خواهید با خود ببرید را مرتب کنید.

در زمان بسته بندی اثاثیه خانه به این نکته نیز توجه شود که لوازم مشابه را با هم بسته بندی کرده تا در زمان چیدمان مجدد آنها کمتر دچار مشکل شوید. در دست داشتن لیست باربری های تهران به شما کمک میکند تا راحت ترین باربری مورد نظر خود را در نزدیکی محل زندگیاتان پیدا کنید. کیانمهر بار با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات، در زمینه ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه جهت اسباب کشی منازل، اداره ها و شرکت ها سلامت و سرعت در جابجایی اسباب و اثاثیه شما را تضمین نمی نماید. بهتر است یخچال را قبل از بسته بندی و جابجایی به طور کامل تخلیه کنید، زیرا این امر از ایجاد صدمه به یخچال جلوگیری می کند.