بهترین طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب+ مدل دکور پلاس | dekoralsystem

برخی از افراد به دنبال ایده ­های طراحی دکوراسیون خارجی هستند، ولی شما می­ توانید بادکوراسیون اتاق خواب ایرانی انرژی مثبتی را وارد منزل کنید. برخی از المان­ های مربوط به فرهنگ و هنر و معماری ایرانی هستند. به طور مثال استفاد از اکسسوری ­هایی که صنایع دستی ایران هستند می­ تواند ارزش هنرهای ایرانی را به شما یادآوری کنند. رنگ در طراحی دکوراسیون مدرن نقش مهمی دارد؛ رنگ­ های خنثی و ملایم مانند کرمی، طوسی، بژ، سفید می­ توانند انتخاب خوبی باشند.

استفاده از آینه در دکوراسیون اتاق خواب:

با به مجله خبری دکورال سیستم گیری این ترفندها دکوراسیون اتاق خواب مدرن و به روزی دارید و از فضای کاربردی ایجاد شده لذت خواهید برد. برای داشتن یک دکوراسیون و طراحی داخلی عالی برای اتاق خواب 12 متری باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و بهترین و متناسب‌ترین انتخاب‌ها را داشته باشید. امروزه سبک‌های خاص کمد دیواری، طراحی کتابخانه و کنسول‌های جدید برای فضای محدود، انواع شلف‌های دیواری فانتزی و جذاب، دامنه اختیارات شما برای چیدمان اتاق خواب 12 متری را بیشتر کرده است. برای داشتن یک اتاق خواب زیبا و شیک، با صرف کم ترین هزینه، باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید.

  • طراحی دکوراسیون اتاق خواب پنجره دار به نورپردازی کمتری نیاز دارد و نورها بیشتر جهت مطالعه در شب طراحی می‌شود.
  • این وسایل بخش مهمی از اتاق خواب را تشکیل می دهند که مشخص کننده سبک انتخابی شماست.
  • بهتر است سرویس خواب شما طوری باشد که فضای اتاق شما را زیاد شلوغ نکرده باشد و شما اجازه تردد در اتاق را داشته باشید و یک جایی برای نشستن در اتاق خواب قرار دهید تا لازم نباشد با هر بار استفاده از اتاق خواب روتختی را به هم بزنید و از تخت استفاده کنید.

در تئوری رنگ‌ها، به رنگ‌هایی مانند آبی کم رنگ، اسطوخودوسی یا سبز رنگ‌های آرامش‌بخش گفته می‌شود. رنگ‌های پرانرژی مانند نارنجی و قرمز به تنظیم روحیه و انرژی شما کمک می‌کند؛ اما تم اصلی رنگ دکوراسیون اتاق خواب شما بهتر است رنگی ملایم، سرد و خنثی باشد. هنگام ثبت سفارش برای طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق نیازی نیست متراژ اتاقتان را به‌طور دقیق اندازه بگیرید. در صورتی که طراح به صورت حضوری از پروژه بازدید کند، متراژ اتاق خواب را اندازه می‌گیرد. با «خدمت از ما» همراه باشید تا درباره هزینه دیزاین اتاق خواب، نکات مربوط به آن و نحوه سفارش خدمت آن بیشتر بدانید.

حذف مبلمان و وسایل اضافی از اتاق خواب:

فراتر از آن، اتاق خواب خود را فقط با چیزهایی که نیاز دارید تجهیز کنید. هر چیز دیگری ممکن است بهم ریختگی تلقی شود و به راحتی به احساس هرج و مرج در فضای شما بیفزاید. یک اثر هنری زیبا انتخاب کنید، چند عکس و پوستر دلخواه ترتیب دهید، گل و شمع اضافه کنید و بگذارید بقیه نفس بکشند. اتاق خواب قسمتی از خانه است که به طور کامل به ما تعلق دارد پس جدا از اینکه از چه سبکی قصد تقلید دارید در دکوراسیون اتاق خواب این نکته را فراموش نکنید که در نهایت این شما هستید که باید از این محیطی که ساختید لذت ببرید و اوقات خود را در آن سپری کنید. دیزاین اتاق خواب نوزاد بسیار مهم است کودک باید در این مکان احساس آرامش داشته باشد و از شلوغی زیادی در این مکان پرهیز نماییم. با توجه به نور های مصنوعی و مخفی استفاده شده در اتاق خواب، خود این فضا یک تصویر دیدنی برای افراد ایجاد می کند .

قیمت دکوراسیون اتاق خواب در بازار چقدر است؟

استفاده از رنگهای آرامبخش در این مکان برای قسمتهای رنگی وسیع مانند دیوارها بسیار حائز اهمیت است . مثلا می توان از رنگهای یاسمنی ، سفید ، سبز و آبی کم رنگ و یا در صورت استفاده از کاغذ دیواری از طرحهای آرام و ملو استفاده کرد. امروزه اتاق خواب های سنتی با مبلمان و تختخواب های بزرگ سنتی تقریبا از مد افتاده و جایگزین آن اتاق خواب مدرن با دکوراسیون ، چیدمان ، اجزا و طراحی مدرن شده است.

http://dongfengblog.ir