بهترین طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب+ مدل دکور پلاس | dekoralsystem

پس از مواردی که در این مطلب آموزش داده شد، استفاده کنید و اتاق خوابتان را دکور کنید. اگر اتاقی به سبک مدرن دارید، بهترین گزینه برای شما پرده‌ی کرکره‌ای است. این نوع پرده هم انعطاف‌پذیر است و هم جلوه‌ای شیک و مدرن به فضا می‌دهد.

http://dongfengblog.ir

حتما این ویدئو را مشاهده کرده و در ادامه مقاله را به دقت مطالعه نمایید. برای جلوگیری از شلوغی و ریخت و پاش در طراحی دکوراسیون اتاق کودک، از یک جعبه یا سبد برای اسباب بازی ها استفاده کنید. اتاق خواب فضایی است برای استراحت و راحتی افراد، در نتیجه بهتر است آن را با رنگ های ملایمی که تقویت کننده احساس آرامش هستند، طراحی کنید.

اگر مجله خبری دکورال سیستم زیادی ندارید، یک تخته سر مانند تصویر زیر را در نظر بگیرید. دارای شکاف ذخیره سازی و سطحی است که می توانید چیزها را در آن قرار دهید. از آنجایی که مکان مناسبی برای ذخیره وسایل قبل از خواب خواهید داشت، می توانید بدون میزهای کنار تخت بزرگ این کار را انجام دهید. تصویر زیر، یک نمونه اتاق خواب مدرن، که از کمد دیواری در اطراف تخت به صورت اصولی با قفسه بندی مناسب استفاده شده است.

شیر توالت طلایی مدل سپنتا برند تیرگان

می توانیم با ایجاد فاصله‌ای کم بین تخت و دیوار در بخش بالایی، فضایی کوچک برای ذخیره سازی وسایل داشته باشیم. دقت کنیم در اتاقمان هارمونی دکوراسیون را حفظ کنیم مثلا اگر مبلمان ما از نوع کلاسیک است حتما چیدمان اتاق خوابمان هم چنین باشد. کمد دیواری بدون درب در اتاق خواب های مدرن امروزی رواج زیادی دارد. البته استفاده از رنگ مشکی هم مورد استفاده قار می گیرد و می تواند تمامی رنگ ها دیگر را در کنار خود جای دهد. بهتر است تخت در جایی قرار بگیرد که به در ورودی دید داشته باشد؛ این کار حس امنیت می دهد. برای تخت های دونفره بهتر است هر دو طرف تخت فضای خالی وجود داشته باشد.

  • رنگ‌های پرکاربرد شامل رنگ‌های بهاری و ملایم می‌شود، مانند سفید، سبز روشن، صورتی ملایم، شیری و قهوه‌ای روشن.
  • چینش و دکور این سبک از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند و شما برای طراحی و دکوراسیون آن انتخاب‌های بسیاری دارید.
  • برای مدیریت هزینه‌های دیزاین اتاق خواب (چه کوچک و چه بزرگ) حتما با یک گروه باسابقه و قابل اعتماد درباره ایده‌هایتان برای دکوراسیون اتاق خواب مشورت کنید.
  • اگر عمق کمد زیاد است (که بهتر است اینگونه باشد) از یک لامپ ساده برای نورپردازی داخل کمد استفاده کنید تا نیازی به جست و جوی زیاد و دشوار درون آن نشوید.

فراموش نکنید که مبلمان و لوازم جانبی که خیلی کوچک هستند در یک اتاق بزرگ گم شده به نظر می رسند. نکته مهم که باید به آن توجه کنید، این است که به دلیل زیاد بودن لباس‌ها و وسایل دختران، در نظر گرفتن مناسبترین و کاربردی‌ترین کمد دیواری برای اتاق خواب 12 متری و همچنین در نظر داشتن یک فضا برای آینه و کتابخانه از اهمیت زیادی برخوردار است. این روزها کمد دیواری و دراور جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون اتاق خواب ایرانی و خارجی محسوب می‌شود.

راهنمای خرید تابلو برای پذیرایی؛ چه نوع تابلو دیواری برای دکوراسیون پذیرایی مناسب است؟