بهترین طراحی و دیزاین دکوراسیون اتاق خواب+ مدل دکور پلاس | dekoralsystem

نورپردازی اصولی می­‌تواند فضای اتاق خواب شما را سرشار از آرامش کند. طراحی دکوراسیون اتاق خواب پنجره دار به نورپردازی کمتری نیاز دارد و نورها بیشتر جهت مطالعه در شب طراحی می‌شود. در اتاق خواب‌های کوچک و کم نور، نور غیرمستقیم یکی از مهمترین قسمت­های دکوراسیون داخلی اتاق خواب محسوب می­‌شود.

استفاده از بالش پر

سعی کنید با استفاده از وسایل خلاقانه چند منظوره، مانند بوفه ای که به عنوان میز آرایش هم کاربرد دارد، مقدار مبلمان را در یک اتاق خواب کوچک به حداقل برسانید. برای سرویس دکوراسیون اتاق خواب از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید. رنگ‌های روشن را برای فضای اتاق خواب خود انتخاب کنید، تلفیق نور با روشنی رنگ فضای اتاق خواب را دلباز و بزرگتر می‌کند. اگر مایل به رنگ روشن برای دیوار نیستید، در انتخاب رنگ سقف حتما با روشنی موافق باشید. بهتر است که چند مدل کمد دیواری برای اتاق خواب ۱۲ متری را در فضاها و سبک های مختلف را با هم بررسی کنیم تا شما بهتر بتوانید ایده بگیرید.

  • این می تواند یک تشک معمولی را در خود جای دهد که راحتی بیشتری را فراهم می کند.
  • در صورتی که طراح به صورت حضوری از پروژه بازدید کند، متراژ اتاق خواب را اندازه می‌گیرد.
  • بهتر است وسایل کمتر با ابعاد بزرگتر در خانه قرار دهید تا خانه دلباز و زیباتر به نظر برسد.
  • برای خرید سرویس خواب در نظر داشته باشید که تنها ملاک شما برای این انتخاب نباید زیبایی یک وسیله باشد بلکه باید از نظر طبی و سلامت هم تایید شده باشد چون قرار است شما روی آن بخوابید و استراحت کنید و یک سوم شبانه روز خود را در اتاق خواب بگذرانید.
  • این فضای ساده و در عین حال زیبا ذهن شما را از هرگونه افکاری خالی کرده و به شما فرصت تمدد اعصاب شگفت‌انگیزی می‌دهد.

این سبک تخت خواب ها در فضایی اندک جمع شده و امکان فعالیت های روزانه را بدون حضور تخت فراهم می کنند. می دانید که هم از تزیینات کلاسیک و هم اکسسوری های مدرن می توان برای دکوراسیون یک اتاق خواب مدرن استفاده کرد. اما اینکه کدام یک از این تزیینات برای اتاق شما مناسب است بستگی به جزییات متعددی مانند نورگیری، ابعاد اتاق و رنگ های بکار رفته در آن دارد. برای انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب باید دقت داشته باشید که این رنگ با تم کلی منزل هماهنگی داشته باشد و خیلی دور از رنگ دکوراسیون منزل نباشد. اگر با رنگ آمیزی اتاق خواب خود هدف خاصی را دنبال می کنید، به طور مثال اگر اتاق خواب شما کوچک است و تصمیم دارید با رنگ زدن آن را بزرگ تر جلوه دهید و یا دارای قناسی است و می خواهید توسط رنگ آن را بپوشانید، باید رنگ متناسب با هدف خود را انتخاب کنید.

http://dongfengblog.ir

در اینجا مجله خبری دکورال سیستم خواب با دیوارهای آجری و بتنی پوشانده شده است، بنابراین فضایی از ترکیب هر دو به وجود آمده که با تکه های لوکس از تزیینات فلز برنج زیباتر می شود. تیم نکستا دیزاین همواره آماده طراحی دکوراسیون داخلی اعم از مسکونی، اداری، طراحی ویلا، دیزاین مطب و کلینیک، بازسازی و طراحی نما می‌باشد . برای مشاهده نمونه کارهای تیم نکستا دیزاین میتوانید به صفحه پروژه‌ها مراجعه کنید و یا برای دریافت مشاوره رایگان برای طراحی داخلی محل مورد نظر خودتان با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

راهنمای خرید جک پارکینگی

حالا وقت آن است که چند مدل دکوراسیون اتاق خواب برای دختران نوجوان را با هم ببینیم. در تصویر زیر شاهد یک دکور اتاق 12 متری هستید که از فضای بالای تخت و اطراف آن که همیشه بدون استفاده می‌ماند، با طراحی و ساخت کمد به بهترین شکل استفاده کرده است. قرار دادن میز تحریر زیر پنجره، یکی از بهترین کارهای ممکن برای فضاهای کوچک است که یک دیوار آن را پنجره پوشانده است.