تا برای مشتریان تکراری نشود

برای طراحی اتاق خواب های کوچک بهتر است تا آن جایی که امکان دارد از یک طراحی ساده استفاده نمایید. در پاسخ به این پرسش باید گفت که اگر آینه مزاحم خواب شما باشد بدترین انتخاب است. استفاده از آینه یکی از جنبه های مهم در طراحی دکوراسیون اتاق خواب های بزرگ و کوچک به حساب می آید. در اتاق خوابهای مستر معمولاً یک دیوار که دقیقاً در زاویه مناسب برای تماشای تلویزین در زمان استراحت بر روی تخت خواب باشد، بعنوان دیوار تلویزیون انتخاب و طراحی می شود. برای مثال استفاده از شلف هایی که به شکل شش ظلعی هستند، علاوه بر ایجاد فضای اضافی برای قرار دادن وسایل، می توانند در جهت زیباسازی اتاق نیز مؤثر واقع شوند. این سبک با ویژگیهایی مثل رنگ بندی و شکل تزیینات و وسایل به کار رفته در آن، نیازمند جای بزرگتری است. مطمئنا بین طراحی آشپزخانههای به سبک معاصر و مدرن تفاوتهای زیادی وجود دارد.

سعی کنید ابعاد و شکل میز را با دقت انتخاب کنید. استفاده از شلف ها در ابعاد و اشکال مختلف، صنایع دستی ساده و تابلو های نقاشی که کار خودتان یا همسرتان است، می تواند ایده خوبی برای طراحی اتاق خواب ساده باشد. اگر طراحی اتاق خواب شما به سبک روستیک است، استفاده از این سبدها را فراموش نکنید. اگر از سبک بومی برای طراحی اتاق خواب خود استفاده کرده اید، به کارگیری وسایل سنتی را فراموش نکنید. بکارگیری جعبه و سبدهای تزئینی در جهت قرار دادن وسایل ایده خوبی برای گذاشتن وسایل اضافه می باشد و باعث ایجاد زیبایی در اتاق خواب نیز خواهد شد. اگر اتاق خواب شما فضای کافی برای استفاده از دراور را ندارد، می توانید از سبدهای تزئینی برای وسایل مورد نظر استفاده نمایید.

انجام این کار هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، اما به هویتبخشی به دکوراسیون اتاق خواب (دکور اتاق خواب)، کمک زیادی خواهد کرد. زیرا باید تمام این وسایل طوری خریداری شوند که هم پاسخگوی نیاز شما باشند و هم از نظر هزینه با پولی که شما در اختیار دارید جور باشد. هم چنین اگر فضای کافی برای میز آرایشی ندارید، می توانید از آینه آن ها در این جهت نیز استفاده نمایید. آینه یکی از اقلام ضروری می باشد، اما علاوه بر این، استفاده از آن ها در اتاق خواب های کوچک باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن ها نیز می شود. ما در سایت مبل و دکور برای شما دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک را انتخاب کرده ایم که طرفداران زیادی در بین علاقه مندان به طراحی داخلی دارد. البته بنظرم طرح درست اتاق خواب باید همینگونه باشد چرا که در راستای هدف اصلی خانوارهای ایرانی قرار دارند، مگر ما از یک اتاق خواب چه میخواهیم؟

با حذف این کابینت های دیواری فضای آشپزخانه بسیار بازتر خواهد شد و استفاده از المان های دکوراتیو و محیطی برایتان راحت تر خواهد بود. یکی از ویژگیهای این هتل مجلل دسترسی راحت به اماکن تاریخی شهر همدان است. دست بکار شوید، کمی خلاقیت بخرج دهید و یکی از آنها را بسازید. دکوراسیون سبک شابی شیک را از دست ندهید! این مدل کابینتها فضای آشپزخانه را دلباز و روشنتر میکنند و برای دکوراسیون آشپزخانههای کوچک میتوانند گزینه مناسبی باشند. مدل کابینت شیشهای از انواع کابینتها با طرحهای لوکس و متفاوت است که شما میتوانید با نصب این کابینتها دکوراسیون زیبا و مدرنی را در فضای آشپزخانه معاصر خود بوجود آورید. طراحی دیوار اتاق ساده : اتاق خوابها خیلی سریع به سمت استفاده از دکوراسیون کمینه گرا در حال حرکت هستند تا جایی که بیشتر از اتاق نشیمنهای ساده، شاهد اتاق خوابهای ساده و خلوت هستیم. یکی از دلایل محبوب بودن سبک معاصر میان مردم ظاهر ساده و تمیز آن است در این سبک سطوح طراحی باید یکدست و بدون درز باشد و دکوراسیون آشپزخانه شما ساده و بدون هیچ زرق و برقی باشد. مقاومت خش ناپذیری بالا و آنتی باکتریال بودن آنها از ویژگیهای منحصر به فرد سنگ کورین است.

نصب کردن برخی دکوریهای دیواری و رنگهای متنوع نوعی حس آرامش در ما ایجاد سایت dekoralsystem میکنند. طراحی اتاق خواب با وسایل ساده : تنها مربوط به یک سبک نیست، این فضاها به اندازه ساکنان خود، متنوع و شگفت انگیز هستند. اگر از این نوع کمد در اتاق خواب خود استفاده کردید، بهتر است برای رنگ آمیزی دیوار از رنگ سفید استفاده کنید و یا از کاغذ دیواری های رنگ روشن و ساده را بکار برید. در این نوع اشپزخانهها از اجرای کابینتهای کم عمق استفاده میشود تا اجناس داخل کابینت به راحتی قابل دید و استفاده باشد. افرادی که توانایی اجرای طرحها و نقشههای مورد نظر مشریان خود را در این نرم افزارها داشته و یا به صورت آنلاین با انها ارتباط برقرار میکنند به راحتی فرصت پیروزی در کسب مشتریان بیشتر را از شما ربودهاند. هیچ رنگی نیست که برای دکوراسیون یک اتاق خواب شیک و دلنشین ممنوع باشد، اما مهم است که از هر یک از رنگ ها در چه تونالیته ای و به چه میزانی استفاده می شود. امروزه بیشتر شاهد دکوراسیون اتاق خواب هایی هستیم که در آنها مدل تخت خوابهای کم ارتفاع با طرحهای ساده و رنگهای خنثی مثل سفید، طوسی و گردویی در آنها دیده می شود و دیگر خبری از منبت های شلوغ و پُر تعداد در سرویس خوابها نیست.

بیشتر افراد در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند. هم چنین استفاده از چنین لامپ هایی که نور را بیشتر به سمت بالا متمرکز می کنند نیز در ایجاد فضایی بزرگ تر کمک می کند. بعد از آن باید به سراغ میزهای بغل تختی که آنها هم از جنس چوب های حکاکی شده اند بروید و روی آن آباژوری با پایه چوبی یا سرامیکی قرار دهید،پرده های بلند و والان دار را فراموش نکنید. اتاق خواب محلی برای تخلیه ذهن از مسئولیتهای سخت و همچنین مشکلات زندگی است که این مهم تنها از یک اتاق خواب مرتب، تمیز و ساده بدست میآید. مدل تخت خوابها در دکور اتاق ساده : مدت زمان زیادی است که چیدمان ساده و خلوت تبدیل به انتخاب اول بسیاری از خانه دارها برای اتاقهای خواب منزل شده است. مطابق اصول فنگ شویی، قرار دادن گیاهان با شاخ و برگ های تیز و تیغ دار مانند انواع کاکتوس یا گیاهانی که برگ ریز بسیاری دارند در محیط آشپزخانه توصیه نمی شود. به گونه ای که می توان همه وسایل آشپزخانه را به خوبی در آن جای داد و از فضای زیبای آن لذت برد.

در حال حاضر وبسایتهای مختلفی در جهان در این زمینه فعالیت میکنند و برخی از آنها مطرح و شناختهشده هستند. طراحان در دکوراسیون معاصر از متریالهای جدید مانند سنگ کوارتز، سرامیک پرسلان و کورین برای کانتر و پیشخوان آشپزخانه استفاده میکنند. اما در کنار همه اینها وجود لوستر یا لامپهای روی پیشخوان ضرورت داره، چون به عنوان نور مازاد عمل میکنند و به عنوان اثری هنری میشه روشون حساب باز کرد که به فضا شخصیت میده و اون رو از سادگی خارج میکند. برای مثال لوسترهایی که میخواهید در هال و پذیرایی قرار بدهید باید متناسب با سبک طراحی به کار گرفته شده باشد. یکی دیگر از روش هایی که موجب می شود اتاق پذیرایی بزرگتر دیده شود، یک رنگ درآوردن سقف و دیوارهاست. این گیاه را می توانید در یک گلدان زیبا در گوشه ای از پذیرایی با نور مناسب قرار دهید. مثلا به جای این که گلدان مورد علاقهتان را روی یک میز بگذارید که فضای مفید را اشغال میکند، در دکوراسیون سوئیت کوچک آن را با ریسمانهای محکم و زیبا از سقف آویزان کنید. میزهای کوچکی که در کنار تخت قرار می گیرند، فضای مناسبی برای قرار دادن یک سری از وسایل ایجاد می کنند.

بعضی از افراد تصور میکنند که دکوراسیون آشپزخانه خیلی جای کار برای طراحی ندارد درصورتیکه آشپزخانه آزادی عمل بیشتری را به شما میدهد تا بتوانید خلاقیت خود را در آن به کار بگیرید. طراحی با نرمافزار به شما در تصور فضای چیدمان شده و تصمیمگیری بهتر کمک خواهد کرد و شما قادر خواهید بود نتیجهی نهایی را پیش از اینکه انجام شود ببینید. دکوراسیون کلاسیک در دکوراسیون داخلی ویژگی های خاصی دارد که با نگاه کردن به آن به خوبی متوجه مدل دکوراسیون منزل خواهید شد. سقف های کششی یا باریسول از عناصری هستند که طراح برای طراحی دکوراسیون داخلی از آنها استفاده میکند، اگر از رنگ آبی سقف باریسول در اصفهان استفاده کنید، آرامش فضا را چندین برابر خواهید کرد.

همچنین از رنگ های پرطرفدار در این سبک می توان به رنگ های سفید، کرم، قهوه ای و زیتونی اشاره کرد. می توان گفت این اتفاق نوعی تکامل کابینت های سبک سنتی است. بخاطر تاکید این سبک بر روی سادگی بهتر است از رنگهای ساده و خنثی نیز استفاده کنید، سیاه و سفید از محبوبترین رنگهای استفاده شده در سبک معاصر است. این آثار مثل منبع الهامشون که در معماریهای روم و یونان باستان دیده میشه، به تقارن، تناسب، هندسه و نظم تاکید دارن. طراحی به سبک کلاسیک شامل عناصر تزیینی ظریف و حکاکی هایی است که یادآور شکوه عصر باستان در یونان و روم است. برای چیدمان مبل مدرن، باید جهت مبل ها پشت بر آشپزخانه، درب خروجی و مکان هایی که در آن فعالیتی صورت میگیرد باشد. اما اگر صرفا قصد تغییر چیدمان منزل خود را دارید می توانید از همراهی متخصصین دکوراسیون داخلی بهره مند شوید.

در نظر داشته باشید که تغییر دکوراسیون و طراحی داخل خانه هم زمانبر است و هم هزینه زیادی برای شما به همراه دارد؛ بنابراین سعی کنید در انتخاب شرکت طراحی نهایت دقت را به کار بگیرید. فرش از جمله بافت هایی است که باعث ایجاد عمق در فضای اتاق خواب می شود و هم چنین می تواند در القای گرما به فضای اتاق خواب به شما کمک کند. اگر از تم خاصی در طراحی اتاق خواب خود استفاده می کنید، می توانید برای ایجاد فضای اضافه در جهت نگهداری از وسایل از کمدهای پارچه ای استفاده نمایید. از چه متریالهایی برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل استفاده میکنید ؟ با توجه به این نکته، برای سبک مدرن بر خلاف سبک کلاسیک، نیازی به منزل بزرگ نیست و این یکی از مهمترین تفاوت های دکوراسیون مدرن با کلاسیک است. درواقع مهندسین در شرکت دکوراسیون و معماری هیرادانا می توانند جزییات مختلف این سبک را حتی در اتاق هایی با مساحت کوچک نیز نشان دهند اما به طور کلی دکوراسیون کلاسیک سبکی فاخر بوده که نیازمند ابعاد بزرگ می باشد .

طراحی معاصر تمیز، براق و مینیمالیستی است. معمولا مبلمان آشپز خانههای معاصر کاملا مینیمالیستی بوده و دارای ظاهری ساده و خطوط صاف و مستقیم میباشد. این سبک یکی از معروفترین سبک های دکوراسیون داخلی است و استفاده از رنگهای روشن و بهخصوص سفید از مهمترین نمایههای اصلی مینیمالیستی است. همونطور که گفتیم اکثر آشپزخانهها به سبک معاصر رو در رنگ بندی سفید و نهایتا ترکیب اون با چوب میبینید، اما مسلما چنین چیزی وحی منزل! رنگ های سیاه و سفید با این نوع طراحی اجین شده اند. اگر قصد استفاده از این نوع اجاق گاز را برای منزلتان دارید بهتر است قبل از ساخت کابینت این مورد را با شرکت سازنده کابینتتان هماهنگ کنید. قیمت این صفحه کابینت درشرکت نمایندگی رسمی تولید ساخت طراحی و نصب انواع کابینتهای ایرانی و خارجی طبق اتحادیه کابینت سازان مشخص می شود.در حالت کلی قیمت صفحات پی وی سی به فاکتورهای مختلف از جمله نوع سفارش، و جنس ساخت صفحه و توافق با تکنسین تولید و ساخت کابینت بستگی دارد. همچنین طرفدار محیطی متعادل، مرتب و به دور از هرگونه تجملات است و عناصر و متریال های طبیعی نیز نقش کلیدی در اجرای این نوع دکوراسیون دارند.

بنابراین لازم است تا مبلمان، لوازم و اکسسوارها همه به صورت متقارن و جفت شده چیده شوند. یکی از تاکیداتی که در سبک معاصر هست، وجود پنجرههای بزرگ برای داشتن نور طبیعیه، به ویژه در آشپزخانه که این پنجره در نقش نور و تهویه توامان عمل میکنه و انرژی لازم رو به فضا میده. پرده در دکوراسیون سنتی در هر کجای خانه که فضای خالی داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. به لطف چوب، فضای هر خانه و آشپزخانهای بسیار گرم، زنده و زیبا میشود. از کشوهای این میزها می توانید برای وسایل مختلف استفاده کنید و یک آباژور، گلدانی زیبا یا وسیله ای که در نظر دارید در دسترس شما باشد، بر روی آن قرار دهید. توجه داشته باشید که در اتاق خواب های کوچک از کمدهای بزرگ استفاده نکنید و فضای اتاق را همیشه مرتب نگه دارید.