تزریق ژل لب برجسته سازی و فرم دهی لب با تزریق ژل های باکیفیت در گلوریا سنتر

شستشوی منظم دهان با نمک پس از درمان لب برای تمیز نگه داشتن دهان و کمک به بهبودی توصیه می شود. هم چنین بهتر است دست ها را دور نگه دارید و تا 2 هفته از فشار زیاد روی ناحیه خودداری کنید تا محصول به اندازه کافی ته نشین شود. از انجام ورزش های شدید و قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرما به مدت 2 تا 3 روز پس از درمان تقویت لب خودداری کنید. در زمان تمیز کردن آرایش صورت ، ناحیه درمان را با ملایمت لمس کنید.

بنابراین بسیار مهم است که پزشک تزریق کننده ژل لب، مهارت، علم و تجربه کافی را برای انجام این کار داشته باشد. هزینه تزریق ژل با استفاده از فیلر، بستگی به نوع و برند ژل استفاده شده میزان تزریق، ناحیه درمان و تعداد سرنگ‌های تزریق ژل و دستمزد پزشک برای دستیابی به نتایج مطلوب دارد، بنابراین هزینه تزریق ژل در افراد مختلف متفاوت است. اگرچه تزریق ژل لب نوعی روش کم عارضه ای در ایجاد زیبایی صورت می باشد اما قبل از انجام آن باید دقت های لازم در انتخاب بهترین پزشک را به عمل آورد تا احتمال بروز عوارض آن را به صورت چشگیری کاهش داد. مدل قلبی از تکنیک های پرطرفدار ژل لب می باشد که به لب ها فرم و حال زنانه و جذابی داده می شود.

یعنی اگر کلینیک زیبایی غیر معتبری انتخاب کنید و از کیفیت ژلی که وجود دارد اطمینان نداشته باشید احتمال اینکه تجربه تلخی برای شما ایجاد شود وجود دارد. مثلاً در برخی از کلینیک ها از سوزن های بزرگ استفاده می شود و کمبود امکانات سبب بروز حس ناخوشایند و درد در شخص می شود. افرادی که سیگار می کشند و یا داروهای خاصی استفاده می کنند معمولاً دچار درد در زمان تزریق هستند.

در این روش شما 4 نوع ژل در دسترس دارید که هر یک میزان ماندگاری متفاوتی دارد. کمترین میزان ماندگاری این ژل مربوط به ژل الانسه S است و بیشترین میزان مربوط به ژل سری E است که می توان تا ۲ سال بر روی ماندگاری آن حساب کرد. انتخاب برند ژل لب یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود، چرا که نامرغوب بودن ژل می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. مواردی از قبیل سن فرد، فرم لب و نتایج مورد انتظار در تعیین برند و مارک ژل لب دخیل هستند و در کنار برند انتخابی، نحوه تزریق نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

تزریق ژل لب نیز ممکن است مانند بسیاری از روش‌های زیبایی دارای عوارضی باشد. در این مطلب به برخی از مهم‌ترین عوارض تزریق ژل لب خواهیم پرداخت. مانند سایر ویژگی های صورت ، لب ها با گذشت زمان می توانند دچار تغییراتی شوند. کاهش کلاژن و آسیب های ناشی از آفتاب همان طور که منجر به شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک میشود می تواند این ناحیه ظریف را نیز تحت تأثیر قرار دهد. لبهای نازک میتوانند  ظاهری نگران یا عصبانی در شما ایجاد کنند ، حتی اگر چنین احساسی نداشته باشید.

ماندگاری فیلر بسته به برند مورد استفاده، تکنیک پزشک و بدن هر فرد متفاوت است اما به طور کلی بین ۴ الی ۹ ماه ماندگاری دارد. مانند هر درمان دیگری فیلر لب نیز معایب خود را دارد که بهتر است از آنها آگاه باشید. همچنین برای اطلاعات دقیق‌تر می‌توانید مشاوره پوست و مو داشته باشید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. من پیشنهاد می کنم ابتدا با پزشک مشورت کنید و قبل از تزریق از داروهای ضد ویروس والترکس استفاده کنید. 18 – اگر تبخال دارید و پماد مصرف می کنید ، باید دو روز قبل از تزریق ژل لب ، آن را متوقف کنید . 16 – پس از تزریق ژل لب ، انتظار رویایی نداشته باشید که لب های شما شبیه که هنرپیشه های هالیوودی شود .

در این مقاله از سایت دکتر ایمان روغنی قصد داریم هر آنچه که لازم است درباره تزریق ژل لب بدانید را مرور کنیم تا راهنمایی جامع درباره این عمل زیبایی خدمت شما ارائه داده باشیم. 15 – شما می توانید از کرم عصاره گل همیشه بهار برای کاهش کبودی و التهاب پس از تزریق ژل لب استفاده کنید . 8 – شما قبل از تزریق ژل به لب می توانید بی حسی موضعی یا بی حسی با تزریق آمپول دندانپزشکی را انتخاب کنید . شما احساس کاملا طبیعی مثل گذشته خواهید داشت  و هیچ گونه تفاوتی حسی با لب های واقعی شما ندارد. پس از حدود 5 دقیقه، لب بالا به اندازه کافی برای انجام کار بی حس شده اند. او از یک کانول (که یک لوله توخالی است) استفاده می کند و آن از خارج از لبه تزریق می کند – که کبود شدن را به حداقل برساند – و به محض کشیدن کانول ، ژل را تزریق  می کند.

خشکی لب بعد از تزریق ژل با این که در ظاهر مسئله جدی‎‌ای به نظر نمی‌آید ولی افراد درگیر را دچار حس ناخوشایندی و آزار دهنده‌ای می‌کند. البته پس از تزریق ژل لب به دیگر نواحی می‌توانید آرایش کنید یا از کرم‌های ضد آفتاب استفاده نمایید. پزشک از یک سوزن کوچک برای تزریق فیلر به لب ها استفاده می کند. سپس پزشک لب ها را ماساژ می دهد تا اطمینان حاصل شود که فیلر به طور یکنواخت توزیع شده است. انتخاب بین تزریق چربی و ژل ها به ترجیح شخصی، بودجه و نتیجه دلخواه شما بستگی دارد. بهتر است با یک جراح پلاستیک یا متخصص پوست دارای مجوز بورد مشورت کنید که می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام گزینه برای شما مناسب است.

بنابراین اگر زیباجویی قصد انجام این کار را دارد، ضروری است که از ژل‌های استاندارد و با مارک معتبر استفاده کند. بله، شما می توانید بعد از تزریق از بالم لب استفاده کنید؛ اما تنها در صورتی که پلمپ باشد. پلمپ محصول را باز کنید و آن را به آرامی روی لب های خود بکشید.