تلویزیون های شهری

ضمن انتخاب مکان مناسب بهتر است به محتوای تبلیغات نیز توجه داشته باشید. پس در نظر داشته باشید که پایه طراحی شده علاوه بر زیبایی حتما باید تحمل وزن سنگین تلویزیون را هم به دوش بکشد. بعد از چند ثانیه شاهد به به نمایش درآمدن آن با افکت های مختلف باشید. فروشنده ای که تخصصی ندارد و برای او رزومه و پیشینه ای وجود ندارد و فقط بدنبال گرفتن پروژه است و بعد از فروش محصول و گرفتن مبلغ… ساخت تابلوی تبلیغاتی روان به شیوه های Indoor و Semioutdoor مقاومتی در برابر آب ندارند و فقط قابل نصب در مکان های بسته می باشند .

ویدیووال ها میتوانند تصاویر دریافتی را با رزولوشن اصلی پخش کنند یا اندازه آن را بزرگ و کوچک تلویزیون شهری کنند. تلویزیونهای شهری یا ویدئو والها، تصاویری بزرگ و پویایی را به نمایش میگذارند و میتوانند خدمات ارزشمند و غیرقابل انکاری را ارائه دهند. جنس ماژول Outdoor بسیار عالی و باکیفیت است و کاملا ضد آب و قابل شستشو می باشد و امکان نفوذ آب به داخل آن غیرممکن است و معمولا ضد آب و ضد ضربه هستند برای همین قابل نصب در هر مکانی است همچنین این تابلوها در گرما و سرما به راحتی کار خود را انجام می دهند و هیچ اختلالی در آن ها ایجاد نمی شود ، نوردهی این نوع ماژول در روز و شب قابل تنظیم است و نور خوبی را در روز دارد ولی باید بدانید که قیمت این نوع ماژول از دیگر ماژول ها گران تر است. مگر در مقاطعی که باز با بی تجربگی و بی تخصص افرادی که در این صنف فعالیت میکنند و نحوه غلط منتاژ پاورها و استفاده ما به جا و غلط از فریمهای نا مرغوب که در این صورت نیز آب میتواند به داخل تابلو نفوذ کرده و پاورها را تحت تاثیر منفی خود قرار دهد…

تلویزیون شهری

مصرف سوخت، مهمترین بخش نیروگاههای دیزلی است و قیمت تمام شده برای کاربردهای توان، در حالی که قیمت اصلی الویت اساسی برای پشتیبانی ژنراتور است، باید در نظر گرفته شود. و یا در تلویزیون شهری که باید برای هر چهار ماژول یک پاور در نظر گرفت… تلویزیون شهری از کنار هم قرار گرفتن کابینتهای مجزایی که شبیه به یک تلویزیون کوچک است تشکیل میشوند. همه آنها شبیه به هم هستند در صورتی که تمامی آنها ولت و وات و آمپر آنها با هم فرق دارند.. آنها نداشتن تجربه و تخصص یک گروه را از چشم تمامی افراد و مجموعه های فعال در این صنعت میدانند و نه تنها نسبت به این فن آوری ها نا امید شده… بهترین نقطه از اتاق را برای نصب ویدئو وال انتخاب نمایید. حال اینکه ویدئو وال جزء نسلهای ابتدایی این صنعت بوده و در طول زمان و با بروز و شناسایی نقاط ضعف این محصول ، رفته رفته جای خود را به تلویزیون های شهری LED داد .

برعکس مانیتورهای خانگی، که نمیتوانند بصورت 24 ساعته و 7 روز هفته، کار کنند. برای مثال در پروژههای دیسپچینگ یا فرودگاهی که نیاز هست اعداد و نمودارها بصورت کامل نمایش داده شوند، بسیار کارایی دارد. فاصله پیکسل ها اصطلاحاً دات پیچ نام دارند و این دات پیچ ها تشکیل ماژول را می دهند و این ماژول در یک قاب که کابینت نامیده می شود در اندازه های متفاوت قرار می گیرند .نمایشگرهای آن دارای 16 میلیون رنگ با تراکم و رزولوشن متفاوت است که این رنگ ها از ترکیب رنگ سه یا چهار LED با رنگ های اصلی قرمز ، سبز و آبی نمایش داده می شود . این نمایشگرها با توجه به محل قرارگیری، اندازه، رزولوشن و روشنایی مورد نیاز طراحی میشوند و فرایند یکپارچه سازی آنها به وسیله دستگاههای مخصوص این کار انجام میشود. ۱-آماده سازی: شامل تصمیمگیری درمورد متدهای مورد استفاده برای نصب ویدئو وال است.

ولی برای منتاژ تابلوهای روان بزرگ نیاز به رگال (( شاسی آهنی ساخته شده با چهار پایه چرخدار)) میباشد که معمولاً یک نفر ماژول ها را نگه داشته و نفر دیگر شروع به بستن میکند. معمولاً برای بستن تابلوهای کوچک نیاز به میز کار میباشد که ماژول ها را کنار هم چیده و در آخر فریم را بر روی آنها سوار کنیم و براحتی شروع به پیچ کردن ماژول ها کنیم. فروشگاه ال ای دی شاپکو در سال 1395 در پناه الطاف الهی تاسیس شده که با پشتیبانی مستقیم شرکت فوتون توانسته قسمت اعظمی از نیاز همکاران گرامی و اصناف مختلف را در زمینه تولید و پخش قطعات نمایشگر های LED برطرف سازد. Video Wall یا Display Wall مجموعه ای از چند نمایشگر هستند که با قرارگیری در کنار هم تصویری در ابعادی بسیار بزرگتر تشکیل می دهند. دیجیتال ساینیج ها مانیتوری هستند که جهت تبلیغات بصری با نشان دادن عکس، فیلم یا متن استفاده میشوند.

یکی دیگر از عمده تفاوتهای بین ویدئو وال و تابلو روان، تفاوت در اندازه صفحهنمایش و ابعاد نمایش تصاویر در این دو محصول است. این تابلو های بزرگ جزو تابلو روان های ال ای دی می باشند. البته این نحوه نصب در نمایشگر های بزرگ و داخل سالن مراحل و روال دیگری نیز خواهد داشت… چون خوشبختانه پشت پاورها کاملاً بسته است و راه نفوذ آب به داخل آن وجود ندارد.. دقیقاً بصورتی که پشت پاور بالا قرار میگیرد و سمت جلوی پاور پایین منتاژ میشود به دلیل اینکه اگر به هر دلیلی آب به داخل تابلو نفوذ کرد به پشت پاور برسد… چون میداند که هر ماژول چه مقدار مصرف دارد و در ریز به ریزتابلو روان و تلویزیون شهری که تحویل میدهد از بهترین متریال استفاده خواهد کرد.

شرطش این است که از جای فروشنده بازدید شود و حتماً از رزومه و مشتریان قبلی استعلام گرفته شود… پس جنسی را استفاده میکند که هم به رزومه و سابقه خود لطمه نزند و مطمئن هم هست که به هیچ عنوان به مشکل نخواهد خورد… پس باید نتیجه گیری کرد که هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست… دقیقاً اینجاست که باید به خود این مشتری یادآوری کرد که آیا در زمان خرید دقت لازم از جانب شما صورت گرفت؟ آیا حاضر شدین یک روز…

هنگام خرید یک تلویزیون شهری حتما به قسمت های اصلی آن که شامل ماژول، کابینت ها، پاور، مین برد، پوشش بدنه و موارد دیگر است، دقت لازم را داشته باشد. علاوه بر ماژول ها، در صورتی که منبع تغذیه تابلو روان نیز بیش از حد کار کرده و دمای آن تا مقدار زیادی بالا رود، تامین برق ماژول ها با مشکل مواجه شده و تابلو از کار خواهد افتاد. پس با اطمینان کامل از تابلو روان ها سفارش داده و استفاده نمایید. که غالباً در حال حاضر هم دقیقاً همه بر این باور هستند که چون ارزانتر است پس باید از او بخریم و هشدارهای افراد دیگر فقط و فقط برای این است که بین آنها رقابت وجود دارد… و تا زمانیکه مشتریان فقط و فقط قیمت را ملاک انتخاب خود قرار میدهند.. در مقاله قبلی شرکت الکامپ مبحثی تحت عنوان اتاق مانیتورینگ را توضیح دادیم و گفتیم که این اتاق نظارت در مکانهای وسیع که در آنجا تعداد بسیار زیادی از دوربین های مداربسته استفاده می شود کاربرد دارند.

برندهای ناشناخته را معرفی می کند: اگر برند خاصی را تازه شروع به معرفی کردید بهترین روش برای تبلیغات و شناختن آن در بین مردم استفاده از تلویزیون شهری است زمانی که تصاویر به صورت وضوح در اختیار مردم قرار می گیرند به راحتی در ذهن آنها جای گرفته و کنجکاو میشوند اینکه از چه تصاویر و فیلم هایی برای تبلیغات استفاده شود هنر زیبای شماست. در نتیجه وضوح تصویر بخصوص زیر خطوط مانیتور، بیشتر است و اطلاعاتی را اپراتور از دست نمیدهد.

این تابلو از ماژول هایی ساخته شده است که در کنار یکدیگر نصب شده و تصویر واحدی برای ما، ایجاد می کنند. ساختار این نمایشگرها از کنار هم قرار گرفتن ماژولهای کوچک ال ای دی شکل میگیرد. تمامی پاورها از نظر نوع جنس و شکل و شمایل با هم مو نمیزند… و یا نداشتن تجربه و تخصص و شناخت از قدرت واقعی پاورها و یا بهترین آنها… که البته نه تنها در این صنف بلکه در تمامی اصناف بازار کاذبی براه افتاد از کسانی که به ناچار از شغل خود دور شده و وارد شغلهایی که به خیال خود پردرآمد تر و چرخه فعالیت آنها بهتر بود شدند و همین موضوع تاثیر منفی زیادی در کیفیت کارها و محصولات که بدست مشتری میرسید را داشت. و مشتریان اگر در زمان خرید دقت لازم را داشته باشند و از مراکزی که دارای رزومه قوی و با سابقه هستند خرید خود را انجام دهند قطعاً خریدی موفق را تجربه خواهند کرد…

که باید اقرار کرد که به هیچ وجه دیگر به شرایط اول برنخواهند گشت و فقط هزینه اضافی به شما تحمیل میکنند.. طبیعی هست که خریدی موفق را تجربه نخواهند کرد در این صنف قیمت صرفاً به هیچ عنوان ملاک انتخاب نیست… در زمانیکه متوجه سوختن منبع تغذیه یا پاور تابلوی روان و یا تلویزیون شهری خود میشوید به هیچ وجه خودتان دست به تعمیر و تعویض آن نزنید… علی استاد: اگر به هر دلیلی به مشکل خورد و کارایی خود را از دست داد دنبال تعمیر و هزینه برای استفاده مجدد از آنها نکنید چون در این صورت بعید است که بیشتر از سه یا چهار ماه دوام داشته باشد.. تلویزیون شهری اصطلاحی است برای نمایشگرهای بزرگ که در معابر عمومی و اماکن ورزشی، فرهنگی هنری، تالارهای پذیرایی و تشریفاتی نصب میگردند که به صورت کاملا رنگی تصاویر ویدئویی را پخش می نماید.

در ادامه در مورد تفاوتهای این دو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

در این بین جایگزینی که برای تبلیغات کاغذی و بنر شده است استفاده کردن از تلویزیون های شهری می باشد. امروزه در دنیای کسب و کار، تبلیغات صحیح و اصولی نقش بسزایی در افزایش درآمد سرانه ی هر واحد اقتصادی دارد. می توان این را برداشت کرد که نقش ماژول ها در طراحی و نصب تابلو های روان ( LED) به عنوان بخش ظاهری و نمایشی، کاری بسیار مهم می باشد. در ادامه در مورد تفاوتهای این دو بیشتر صحبت خواهیم کرد. ال ای دی: احتمالا این واژه را بارها و بارها در خرید های الکترونیکی خود شنیده اید بله در مورد تلویزیون های شهری هم این واژه فنی بسیار استفاده می شود . به این صورت که اگر نوع طیف دار را انتخاب کنید؛ می توانید در قسمت پس زمینه نوشته های تابلو، انیمیشن قرار داده و یا اینکه در تابلو، فیلم پخش کنید. گارانتی و خدمات پس از فروش معنایی ندارد..

برای بسیاری از مردم هزینه تعمیرات تابلو روان یک سوال می باشد و این که آیا هزینه تعمیرات و نگه داری آن به مقداری هست که برای تولید و خرید و سفارش آن اقدام کنند یا خیر… بسیاری از مشتریان سوال میکنند که چرا؟ در مجتمع های پرتردد استفاده از جک درب پارکینگ توصیه می شود چرا که با سیستم هیدرولیک کار می کند و می تواند درب را بدون محدودیت باز و بسته کند. اغلب استادکاران و تابلوسازان حرفه ای توصیه می کنند از رنگ های قرمز , سبز , سفید و آبی در ساخت تابلو استفاده شود تا تبلیغ موثرتر واقع شود. یکی از دوره های پرتقاضا، دوره مجازی آموزش ساخت تابلو روان می باشد که پس از شرکت در دوره می توانید به ویدئوهای ضبط شده دسترسی داشته و هرچند بار که نیاز دارید آن ها را تماشا کنید.

همانطور که پیشتر به آنالیز و بررسی قطعات تابلوی روان پرداختیم ، یکی از حیاتی ترین قطعات موجود در تابلوهای روان و تلویزیون های غول پیکر شهری پاورها یا همان منابع تغذیه میباشند ، که در ساختار این فن آوری ها نقش غیر قابل انکاری دارند وغالباً قطعه ای که در خرابی ها و مشکلات این تکنولوژی ها بیشترین سهم را دارد و متزلزل است منابع تغذیه یا همان پاور ها هستند. در سالهای اخیر با توجه به تورم های بوجود آمده بسیار شدید و از طرفی کمبود متریال مصرفی جهت تولید ، متاسفانه در تمامی صنفها شاهد بوجود آمدن بازار کاذب و مخصوصاً نوسانات شدید بازار ارز و طلا که تقریباً در تمامی دنیا در تمام بازارهای جهانی تاثیر مستقیمی دارد و از سویی تحریم های نا جوانمردانه و نابرابری که در قبال کشور ما بوجود آمد و زندگی بسیاری از قشر مردم را تحت تاثیر مستقیم خود قرار داد..

قطعات تابلو روان

توجه کرد تا تاثیر تبلیغات بیشتر شود. با نصب و راهاندازی کابینتهای تلویزیون بر روی سازه، تقریبا کار نصب تلویزیون شهری خاتمه مییابد و حالا زمان نصب نرمافزارها و نمایش تبلیغات است. چگونه تبلیغات اثربخش داشته باشیم؟ همه ی این دیود ها بر روی یک صفحه ی ماتریسی قرار می گیرند و جذابیت فوق العاده به تابلو میدهند. در واقع تابلو ال ای دی نوعی نمایشگر دیجیتالی است متشکل از مجموعه ای از دیودهای نورانی که در یک صفحه به صورت ماتریسی قرار داده شده اند و به وسیله ی یک برنامه رایانه ای، تصاویر و نوشته ها روی آن نمایش داده می شوند. میزان زاویه تابش این تلویزیون های تزئینی یا نمایشگر شهری 280 درجه بوده و دارای ماژول از نوع اس ام دی پیکسلی می باشد. را در تابلو روان اجرا کند و برنامه را به میکروکنترلر بدهد و همه این موارد را طی چند دقیقه و بطور عملی انجام دهد.