جک سقفی ، قیمت انواع جک ساختمانی تسکو

این محصول از سه قسمت اصلی تشکیل شده است ، قسمت نری ، مادگی و رزوه. نگهدارنده اصلی در جک سقفی با این سه بخش به مهار قالب مدولار و سازه کمک می کند. قسمت پایین جک از لوله ساخته شده که قطر های متفاوتی دارد اما رایج ترین آن با قطر 6 سانتی متر و ضخامت 2 میلی متر است که جک به قسمت پایین متصل می شود. قسمت بالایی جک نیز اصولا از لوله ای با قطر 5 سانتی متر و ضخامتی در حدود 2.5 میلی متر است.

این مدل را می‌توان به عنوان ساده ترین و پرمصرف ترین نوع جک در ساخت و ساز معرفی کرد که قسمت صلیب آنها ثابت است و دارای یک رزوه در قسمت میانی هستند تا به کمک آن ارتفاع جک تنظیم شود. پهن بودن قسمت صلیب این جک ها باعث شده که امکان استفاده از آنها در بخش های مختلف سازه وجود داشته باشد و به کمک آن ها فضای بیشتری از تیرچه و سقف پوشش داده شود. البته باید بپذیریم که عدم تحرک در قسمت صلیب و انعطاف پذیری در طراحی باعث شد که در برخی موارد محدودیت داشته باشند. جک ۳٫۵ متری و ۴ متری کاربرد بیشتری دارد و بیشترین فروش ما این دو مدل هستند دوستان زیادی برای اطلاع از قیمت جک سقفی ۴ متری تماس می گیرند . و…به کار برده می شود که بر حسب مکان و نوع پروژه از تفاوت هایی نیز بهرمند می شود. به طور کلی تمامی سقف ها برای پایداری و مقاومت بالا نیاز به یک نگهدارنده دارند که به آن جک سقفی می گویند سقف ساختمان هنگام ساخته شدن نیاز به یک تیکه گاه دارد تا آن را نگه دارد و پایین نریزد که از جک سقفی در این موارد استفاده می شود.

  • نکاتی را در رابطه با استفاده از جک سقفی T شکل بهتر است بدانید، اولین نکته اینکه ارتفاع مجاز ۳.۵ میباشد، برای بیش از این ارتفاع ایمنی به خطر می افتد و باید از داربست اسکافلد استفاده کنید.
  • استفاده از جک های سقفی برای ارتفاع های 3 الی 4/5 متر توصيه می شود.روی لوله نری سوراخ هایی جهت تنظيم ارتفاع توسط پين فنردار با فواصل منظم 10 سانتيمتر از يکديگر …
  • پایین آوردن قیمت جک سقفی به وسیله کاهش وزن در هنگام تولید نیز، تقلبی است که تولیدکنندگان محصولات غیراستاندارد مرتکب می شوند.
  • کاربرد جک سقفی تسکو در یک پروژۀ بلندمرتبه سازیدر ساخت سازه­‌های بتنی، این نیاز به دلیل سنگینی فشار وارده بتن چندین برابر می‌­شود.
  • این موضوع اهمیت زیادی در اقتصاد کشور دارد و این موضوع توانسته است بر روی هزینه های خرید تاثیر زیادی داشته باشد.
  • قبل از هر صحبتی بهتر است در ابتدای مطلب ، این محصول را معرفی کنیم که جک سقفی چیست؟ به وسیله ای که برای نگهداری ثابت و تحمل میزان باری که توسط سقف ایجاد شده باشد ، جک سقفی می گویند.

ارتفاع جک‌­ها به سفارش مشتری و با توجه به ارتفاع سقف می‌تواند 3، 3.5، 4، 4.5 متری باشد. برای دریافت قیمت امروز و خرید جک سقفی می توانید از طریق سایت استعلام قیمت کنید یا با یکی از واحدهای فروش ما تماس بگیرید. در این بین، مواردی از قبیل ارتفاع و وزن نیز در انتخاب نوع جک ساختمانی بسیار مهم است و می تواند نظر ما را عوض کند.

جک سقفی چه کاربردی در صنعت ساخت و ساز دارد؟

همانطور که در جدول پایین مشاهده می کنید وزن جک سقفی به ابعاد و اندازه و همچنین ضخامت لوله بستگی دارد . لازم به ذکر است در کلیه جک های سقفی تولید شده در گروه صنعتی و بازرگانی مدرن سازان از رزوه های ۲۰ سانتی درجه یک و با کیفیت استفاده می شود. حال نوبت به معرفی قالب فلزی می‌رسد که یکی دیگر از وسایل مورد نیاز در ساختمان سازی است و برای ساخت بتن از آن استفاده می‌شود. لوله‌هایی در قسمت پایین جک وجود دارند که در اندازه‌های گوناگون و قطرهای مختلفی ساخته شده‌اند. به طور کلی می‌توان گفت که از جک سقفی در انجام بسیاری از طرح‌های عمرانی استفاده می‌شود و یکی از وسایل ضروری در ساختمان سازی می‌باشد. این موضوع اهمیت زیادی در اقتصاد کشور دارد و این موضوع توانسته است بر روی هزینه های خرید تاثیر زیادی داشته باشد.

گروه صنعتی سیویل سان سفارش تجهیزات فلزی قالب بندی بتن را برای مشتریان خود آسان نموده است. در قسمت بالایی جک سقفی عراقی، قطعه ای U (یو انگلیسی) طراحی شده که نسبت به جک صلیبی دهانه بسیار کوچک تری دارد. دهانه کوچک آن باعث می شود قسمت کوچک تری از سازه را نگه دارد، به همین دلیل نسبت به سایر جک ها کاربرد کمتری دارد. کلیه جک ها از سه قسمت نری (جک داخلی یا قسمت بالایی)، مادگی (جک خارجی یا قسمت پایینی) و رزوه تشکلی می جک سقفی شود. شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید انواع جک سقفی سر جدا و جک سقفی سر ثابت با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین برای خرید قالب فلزی بتن، قالب پلاستیکی بتن، اسکافلد و سولجر می توانید روی ما حساب کنید.

جک سقفی ، قیمت انواع جک ساختمانی تسکو

قسمت بالایی که نیز اصولا از لوله ای با قطر 5 سانتی متر و ضخامتی در حدود 2.5 میلی متر است. باید این نکته را اضافه کنیم که این جک ها به خاطر مکان استفاده و هم چنین نوع پروژه در نوع و مدل با یک دیگر متفاوت هستند. باید در نظر بگیرید که از آن جایی که هر سقفی به یک تکیه گاه نیاز دارد تا نریزد به هیچ عنوان نمی توان منکر اهمیت جک سقفی شد. جک 3/5 متری و جک 4 متری به ترتیب بیشترین کاربرد را در ساختمان سازی دارند. با توجه به این که جک، فشار سقف را تحمل می کند، کیفیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. عدم انتخاب نوع جک مناسب و عدم استفاده از جک با کیفیت ، می تواند باعث خسارت های جبران ناپذیری شود.

اجزای تشکیل دهنده جک ساختمانی چیست؟

یعنی روی طبقه بالاتر از همکف قرار داشته باشد که بتن ریزی زیر آن باید به نحو مطلوبی صورت پذیرد و سطح اتکا نیز از مقاومت خوبی برخوردار باشد. زیرا بار باید بدون اینکه جک دچار خمش گردد، به سطح اتکای زیرین انتقال یابد. این جک دارای یک رزوه در وسط جک است که تنظیم ارتفاع آن را آسان می کند.

لازم به ذکر است که در جک های سقفی که به صورت شاقول ساخته می شوند شمع هایی به عنوان ضریب اطمینان بالای سازه و تحمل فشارهای جانبی استفاده می شوند. این شمع ها به صورت لوله ، قوطی یا سولجر ساخته می شوند و به صورت دو بازوی کوچک و بزرگ هستند که شکل یک گونیا به خود می گیرند. ویژگی مثبت این شمع ها و جک های شاقول دار تراز بودن آن هاست که راهنمای خوبی برای تراز کردن کف سازه است.