خرید اقساطی طلا,جواهر و زیورآلات از فروشگاه گلدینو بای چک | hsaatchi

اگر تمایل به خرید طلا داشته و دوست دارید این کار را از سایت های معتبر تجربه کنید، می توانید با مراجعه به وبسایت زرطلا گلد، این کار را در یک فضای مطمئن انجام داده و از لذت خرید پرسرعت بهره مند شوید. زرطلا، همان سایت طلافروشی معتبری است که به دنبالش می گردید. این مجموعه با راه اندازی سایت خرید طلا آنلاین، فرصتی عالی برای خرید را در اختیار همه خریداران ایرانی در اقصی نقاط کشور قرار داده است. اگرچه زرطلا دارای گالری فروش حضوری طلا در شهر تنکابن مازندران می باشد؛ اما شما در صورت فرسخ ها فاصله از این شهر هم می توانید انواع طلاهای شیک و به روز با کمترین رِنج قیمت تا بیشترین رنج را از طریق سایت تهیه نمایید.

خرید اقساطی طلا,جواهر و زیورآلات از فروشگاه گلدینو بای چک | hsaatchi

خرید اقساطی میتواند برای شما سرمایه گذاری بلند مدت باشد. با خرید اقساطی طلا می توانید به مقدار کم پس انداز زیادی را پس از مدتی برای خودتان داشته باشید. در نظر داشته باشید پس از خرید اقساطی توسط لندو ،امکان فروش محصول را به مدت یکسال به مجموعه هاتف ساعتچی نخواهید داشت.درضمن در مجموعه ساعتچی امکان خرید طلای بدون اجرت و سکه طلا به صورت اقساطی وجود ندارد.

نحوه دریافت تسهیلات خرید اقساطی طلا از ایزی‌پی

خریداران گالری جلوه معترفند، جلوه برای هر سلیقه و بودجه ای طلا دارد. بدون شک حذف واسطه ها برای ساماندهی نظام توزیع لازم، مفید و ضروری است، اما کافی نیست. طلا از فلزاتی است که همواره از محبوبیت زیادی بین افراد برخوردار بوده است و بدلیل حجم بالای خرید و فروش آن، همواره قیمتی متناسب با وضع اقتصادی حال حاضر خود دارد. با توجه به تورم موجود در کشور، بازار طلا و جواهرات گزینه خوبی برای سرمایه سایت طلا فروشی آنلاین گذاری می باشد. خرید طلا و جواهرات اگر منجر به سود نشود، حداقلش آن است که جلوی متحمل شدن ضرر های اقتصادی سنگین را می گیرد و اجازه نمی دهد ارزش پول شما خیلی پایین بیاید.

  • میزان پیش پرداخت پس از اعتبارسنجی تعیین و هنگام اعطای تسهیلات دریافت می‌گردد.
  • شرایط خرید اقساطی با چک به این صورت است که نصف مبلغ طلا را به صورت نقدی پرداخت می‌نمایید و باقیمانده اقساط باید در طی 5 فقره چک صیادی و حداکثر در 5 ماه تسویه گردد.
  • در این روش فروش میبایست 60 درصد از مبلغ کل فاکتور را به صورت نقدا و الباقی را تا حداکثر سه چک پرداخت نمایید.
  • باقیمانده مبلغ حداکثر تا 5 ماه، قسط بندی می‌گردد و سود اقساط نیز 5% می‌باشد.
  • در حال حاضر خرید اقساطی طلا را میتوان به عنوان مناسب ترین گزینه برای پس انداز و یا مصارف دیگر دانست.
اگر شخص متقاضی دارای سپرده بلندمدت شتاب یا آینده‌ساز باشد، می‌تواند بنابر مبلغ تسهیلات مورد نیاز، سپرده خود را نزد بانک مسدود کند و به همین سادگی مشمول این وام شود. ولی اگر فردی دارای حساب بلندمدت نیست، می‌تواند با ارائه ضامن کسر از حقوق، برای دریافت این تسهیلات اقدام کند. همچنین در صورت خرید با شرایط چک صیادی، طلای خریداری شده را می‌توانید هنگام خرید تحویل بگیرد. تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. با کلیک بر روی دکمه زیر و پر کردن فرم تاییدیه، می توانید پس از دریافت تاییدیه از بای چک خرید مورد نظر خود را به انجام برسانید. مهمترین نکته در خرید سرویس طلا تشخیص دست اول بود طلا است.

کیان گالری