خرید و قیمت شیر صافی CIM ایران صنعت | kasrasaran

به کمک شیر صافی می‌توان فواصل زمانی پاکسازی لوله و قطعات از رسوبات را شیرآلات صنعتی در تهران افزایش داد. بسیاری از انواع شیر صافی دارای عمر طولانی و مقاومت در برابر پوسیدگی و خوردگی هستند. توری آن‌ها از جنس فولاد زنگ‌نزن و مقاوم به خوردگی بوده و قابلیت تعویض دارند. همچنین هزینه تعمیر و نگه‌داری این قطعات پایین بوده و قابلیت نصب آسان دارند.

  • می توان گفت این دسته از شیر ها جهت فیلتر کردن انواع سیالات به کار برده می شوند.
  • در این بخش از آهن‌آنلاین به صورت تخصصی با شیر صافی، ویژگی‌ها و کاربردهای آن آشنا می‌شویم.
  • جنس توری این شیر، از استیل ضد زنگ می‌باشد که این امر موجب افزایش طول عمر و بازدهی شیر می‌شود.
  • کلیه فشارگرها باید با فلش بر روی بدنه شیر صافی که در جهت جریان قرار دارد نصب شود.
  • هنگام خرید و در زمان نصب می باید حتما توجه کنید که بتوانید به راحتی در پوشش شیر صافی را بردارید و بتوانید توری را از آشغال های جمع شده تمیز کرده و دوباره سر جای خودش ببندید.

برای نصب فشار دهنده‌های فلنج، پیچ فلنج باید به تدریج در جهت چرخش عقربه ساعت سفت شود تا همه پیچ‌ها محکم شوند. ۱.قابلیت فیلتر کردن انواع سیالات جهت تصویه کردن عملکرد سیستم ۲.افزایش عمر مفید تجهیزات ۳. عدم نیاز به پمپ های گران قیمت ۴.استفاده در تمام صنایع مربوط به آب و فاضلاب و نفت و گاز. این محصول، مقاومت بالایی در برابر فرسایش و خوردگی دارد و عمر آن زیاد است. درپوش انتهایی شیر صافی، برای تمیز کردن و استفاده مجدد، توانایی باز و بسته شدن دارد و قسمت آخر شیر، با وسیله ای به نام کپ با پیچ و مهره کور بسته می شود. شرکت فنی مهندسی کیا ثمین سپاهان از ابتدای سال 1385 با هدف ورود به کلیه حوزه های مرتبط با بخش آبیاری و کشاورزی به ثبت رسیده و از همان سال رسالت خود را به طور جدی آغاز نموده است.

خرید و قیمت شیر صافی CIM ایران صنعت | kasrasaran

در غیر این صورت مواد زائد به مرور انباشته شده و جلوی جریان آزاد سیال را گرفته و باعث افت عملکرد تمام سیستم می‌شود. همچنین در صورتی که سیستم پایپینگ شامل تغییر جهت باشد، سیال عبوری با استفاده از شیر صافی دچار افت فشار خواهد شد. امکان بروز مشکل در اتصالات فلنجی و امکان نشتی در قسمت درزگیر نیز از دیگر معایب شیرهای صافی هستند. در طراحی و تولید بدنه شیر صافی چدنی، از آلیاژ چدن داکتیل استفاده می گردد که عمر و دوام بالاتری نسبت به سایر انواع خود دارد.

تفاوت اصلی و مهم شیر صافی با فیلتر این است که می‌توان شیر صافی را برای مدت بسیار طولانی استفاده کرد و تنها هر چند وقت یکبار به صورت دستی آن را تمیز و سرویس نمود. شیرآلات کیز ایران یکی دیگر از برندهای معتبری است که ولو ایران چندین سال است به تأمین محصولات این برند نام آشنای ایرانی می‌پردازد. شیر صافی کیز ایران دارای فشار کاری 16 بار است و تا سایز 2 اینچ هم به طور معمول موجود است.

شیر صافی توری استیل چدنی pn16 سایز 4 اینچ امید گلستان

شیرآلات سیم ایتالیا یکی از برندهای مطرح در زمینه شیرآلات برنجی است که ساخت کشور ایتالیاست. شیر صافی برنجی سیم ایتالیا از جمله نوع با کیفیت شیرهای صافی موجود در بازار ایران است که در طول چندین سال حضور این برند در بازار ایران، به خوبی امتحان خود را پس داده است. شیر صافی FIP؛ ساخت کشور ایتالیا می باشد و به صورت عمودی و افقی قابل نصب می باشد. این محصول عبور ذرات جامد موجود در سیال را به وسیله یک صافی محدود می کند.

محاسبه سایز لوله آهنی چگونه است