خصوصیات دکوراسیون مدرن و 35 نمونه مدل برای الهام گرفتن پویانو | dekoralsystem

با ریشه در معماری و طراحی آلمانی و اسکاندیناویایی، سبک طراحی داخلی مدرن ساده و بدون تزئین است. تلفیق دو سبک دکوراسیون مدرن و ایرانی همیشه جذاب و دیدنی است و بسیاری از شهروندان تهرانی با این کار فضایی صمیمی و خاص در خانه‌های خود ایجاد می‌کنند. اگر شما هم به‌دنبال ایده‌هایی برای چیدمان چنین دکوراسیونی هستید، به تصاویر و توضیحات ۱۰ مدل زیر توجه کنید. هریک از آن‌ها دارای نکات و ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند در دکوراسیون خانه‌تان به شما کمک کنند. مبلمان و وسایل خانه را باید با توجه به کارآیی و هدف از استفاده آن ها انتخاب کنیم و فقط وسایلی که در خانه نیاز داریم را تهیه کنیم. نباید از دکوریجات تجملی و تزئینی استفاده کنیم دکوراسیون داخلی مدرن نباید شلوغ باشد و برای حفظ سادگی و خلوتی به اندازه نیاز از اثاثیه مانند کوسن، فرش و… استفاده کنیم.

  • همچنین می توانید لوازم جانبی کوچک و قطعات برجسته شیک را انتخاب کنید که تمایلی به شلوغی فضا ندارند و به فضا پیچیدگی می بخشند.
  • اصلی باشد و در صورتی که مبلمان، دکوراسیون یا جزییات دکوراسیون هیچ هدف کاربردی نداشته باشند، قابل حذف خواهند بود.
  • مبلمان و وسایل خانه را باید با توجه به کارآیی و هدف از استفاده آن ها انتخاب کنیم و فقط وسایلی که در خانه نیاز داریم را تهیه کنیم.
  • دکوراسیون داخلی مدرن از طراحی معاصر متفاوت بوده و بر خلاف آن، به گفته ی طراحان و هنرمندان به گروه های متغیر سبک ها و ترندهای اخیر اشاره دارد .
  • به حداقل رساندن چیزهایی که جلوی پنجره‌ها را می‌گیرند یا در صورت امکان حذف کامل آنها، یکی از ساده‌ترین ایده‌ها در دکوراسیون مدرن است که تقریبا در هر فضایی اجرایی است.

از مجله خبری دکورال سیستم‌های این سبک، ایجاد احساس راحتی و فضای بیشتر مخصوصا در خانه‌‌های کوچک است. برای آشنایی با این سبک دکوراسیون تا پایان این مطلب با دلتامگ همراه باشید. این سبک دکوراسیون به دلیل وجود مبلمان و وسایل نوآورانه، بسیار خاص و ویژه است. در این سبک هنرمندان و طراحان مشهور بسیاری وسایل خانگی و مبلمان زیبایی را طراحی نمودند که باعث تعریف سبک مدرن شده است. در طراحی دکوراسیون مدرن از کارهای هنری به تعداد کم استفاده شده و بیشتر خود هنر به کار می‌رود. معمولا عکس‌ها یا تابلوها به‌صورت ساده و بدون‌ قاب روی دیوار نصب می‌شوند، و زیبایی در سادگی ‌نمایش داده می‌شود.

تفاوت بین دکوراسیون معاصر و مدرن

ما در این مطلب از وبلاگ چی بچین ۱۰ نمونه دکوراسیون خانه های مدرن تهران را با شما بررسی کرده‌ایم. مطمئنا پس از مطالعه‌ی این مطلب ایده‌های خوبی در مورد طراحی داخلی مدرن خود کسب خواهید کرد. “شکل از عملکرد تبعیت می‌کند” این یکی از مهم ترین ویژگی و اصولی است که دکوراسیون‌های داخلی مدرن را مدیریت می‌کند. در گذشته دکوراسیون اتاق نشیمن، فضای جدایی برای مردها در نظر گرفته می‌شد اما در دکوراسیون خانه‌های مدرن امروزی تمایل زیادی به ترکیب عناصر مردانه و زنانه در هر فضایی است. ایجاد تعادلی زیبا و دلپذیر در دکوراسیون مدرن، تمام فضاهای خانه را از اتاق خواب تا اتاق نشیمن و ناهارخوری، برای همه اعضای خانواده طراحی می‌کند.

دکوراسیون مدرن با پلان باز

در سبک های دکوراسیون داخلی در یک خانه ی مدرن مناسب شاهد رنگ های آرامش بخش مانند سفید، کرم، قهوه ای یا خاکستری هستیم و این رنگ ها بسیار پر طرفدار هستند. اما چگونه به دکور خانه مدرن خود دست می‌یابید؟ بدیهی است، که این کار مثل رفتن به فروشگاه و انتخاب اقلامی که خطوط تمیز دارند، ساده نیست. اگر به دنبال کلمه‌ای برای توضیح دکوراسیون داخلی مدرن هستید، قطعا این کلمه سادگی است. دکوراسیون داخلی مدرن همچنین از شیشه و پلاستیک برای سطوح صاف و صیقلی استفاده می کنند.

دکوراسیون مدرن

خدمات شرکت دکوراسیون داخلی و طراحی معماری آرکا معمار نوژا با بهره‌گیری از علم روز معماری و دکوراسیون داخلی شامل طراحی، نقشه کشی سه بعدی، طراحی نما، ساخت استخر، اجرای روف گاردن، دیزاین و بازسازی ساختمان در تهران است. بنابراین مبلمانی انتخاب کنید که با سبک چیدمان شما همخوانی داشته باشد. آخرین ایده برای ایجاد دکوراسیون داخلی مدرن در خانه، افزودن شخصیتی به فضا است. مبلمان و دکوراسیون سبک مدرن شامل مواد طبیعی، رنگ های خنثی یا زمینی و حذف جزییات غیرضروری می شود.

http://dongfengblog.ir