درک مفهوم دکوراسیون مدرن برای منزل و ایجاد فضایی منطبق با این سبک مجله ی نیک بوم | dekoralsystem

دکوراسیون خانه های مدرن تهرانمبل شکل ال همیشه نماد مدرنیته بوده و هست. چرا که در کمتر فضای ممکن بیشترین افراد را می‌تواند بر روی خود جای دهد و نیاز شما به مبلمان دیگر را برطرف می‌کند. میز جلو مبلی در این دکوراسیون هم طراحی جالبی دارد و ترکیب فلز و چوب را به خوبی به نمایش گذاشته است.

دوره دکوراسیون داخلی

نورپردازی انواع بسیار متفاوتی دارد که باید بر اساس طراحی و قابلیت‌ها به دقت انتخاب شود. روش‌هایی مانند رنگ کردن، استفاده از کاغذ دیواری، چوب و برچسب. رنگ کردن دیوار برای اکثر ما کاری بسیار طاقت‌فرساست که با نام بردن آن، پروژه‌ای چند هفته‌ای در ذهنمان نقش می‌بندد. رنگ‌ها و بافت‌ها در دکوراسیون مدرن وظایف سنگینتری به عهده دارند. مثلاً یک رومیزی پشمی که بافت سختی دارد، با یک مجسمۀ طلایی را کنار هم قرار دهید. خوبی استفاده از وسایل برای بافت دادن به فضا این است که به راحتی می‌توانید آن‌ها را عوض کنید.

http://dongfengblog.ir

با رعایت برخی نکات خیلی ریز می‌توانید دکوراسیون دلخواه خود را در اختیار داشته باشید. کدام یک از نمونه دکوراسیون‌های ارائه شده مطابق با سلیقه شماست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. به‌خاطر همین حتی فرش و المان‌های تزئینی هم به همین رنگ تهیه شده‌اند. مبل‌های چستر در جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند؛ بنابراین هر یک از جنس‌ها برای سبک دکوراسیونی خاصی مناسب‌ترند. در این دکوراسیون هم مدل پارچه‌ای آن انتخاب شده تا بیشتر به سبک مدرن نزدیک شود. در هنگام طراحی دکوراسیون مدرن پذیرایی فراموش نکنید که هر چه قدر فضا خلوت تر و ساده تر باشد سبک مدرن به خوبی تعبیه می شود.

کمد دیواری و انواع مدل ها

این اصل باعث ظهور مجله خبری دکورال سیستم و سبکی شد که امروزه آن را دکوراسیون مدرن می‌دانند. طراحی داخلی مدرن براساس خطوط، فرم هندسی، فضاهای روشن و…شکل گرفته است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، می توانید دکوراسیون مدرن را در این فضا نیز اجرا کنید. یک فضای کار مدرن، کاربردی است، نظم و ترتیب مشخصی دارد و در آن وسایل بی کاربرد و اضافی به چشم نمی خورند.

  • البته در انتهای مطلب گالری تصاویر 25 مدل دیزاین خانه های مدرن در سال 2022 را نیز قرار داده ام تا از آن ها ایده بگیرید و خانتان را به زیبایی دکور کنید.
  • همچنین می‌توانید یک مجموعه هنری کوچک را بر روی دیوارهای بسیار بزرگ و وسیع انتخاب کنید، اما از چیدمان گالری روی دیوار خودداری کنید؛ زیرا ظاهر مدرنیستی را به هم می‌ریزد.
  • زیرا خریداران از دیدن خطوط تمیز و سادگی که به خوبی بیانگر طراحی مدرن به عنوان سبک اصلی زیبایی شناختی است، لذت خواهند برد.
  • سپس رنگ دیوار، کفپوش و وسایلی را انتخاب کنید که در آن طیف رنگ قرار دارند.
  • شاید براتون جالب باشه که در سبک مدرن ستون ببینید، اما جای تعجبی نداره؛ ستون‌های استوانه‌ای با خطوط عمودی و از جنس بتن تقویت شده گاها در سبک مدرن قابل مشاهده هستن.
  • فرش‌های ایرانی، آینه و شمعدان، فیتیله و گلدان‌های رنگی در مقابل مبلمان مدرن تضاد جالب و هیجان‌انگیزی را به وجود آورده است.

این ممکن است در برخی از خانه‌هایی که به جای کانسپت باز، اتاق‌های بسته ارائه می‌کنند پرهزینه باشد. اما می‌توانید با استفاده از رنگ، پارچه و مبلمان ظاهر فضاهای باز را ایجاد کنید. بدون اینکه نیازی به بازسازی منزل و برداشتن دیوارها داشته باشید. اتاق های شما نه تنها باید ساده با خطوط تمیز و حداقل آثار هنری و لوازم جانبی باشند، بلکه باید کاربردی نیز باشند. می توانید با حداقل هزینه کاربردی ترین مبلمان را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید.

رنگ در طراحی دکوراسیون