دلیل تاثیر گذاری دکوراسیون مغازه

به عنوان مثال در دکوراسیون مغازه پوشاک ، لباس ها به طور منظم روی رگال ها و قفسه ها چیده شوند ، تا مشتری برای پرو به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشد. پژوهش های علمی نشان داده است که اکثر افراد در زمانی که به فضای یک فروشگاه وارد می شوند، در آستانه ورود به صورت ناخودآگاه به سمت راست رفته و به سراغ اجناسی می روند که در سمت راست آن ها چیده شده اند. به طور کل برای رعایت استاندارد بخشهای مختلف قنادی در دکوراسیون داخلی، ابتدا لازم است سبک قنادی شناخته شود؛ یعنی باید در نظر داشت که قرار است قنادی به صورت سنتی یا مدرن اداره شود.

برای جذاب تر دیده شدن مغازه، تعدادی از لباس های شیک تان را از دیوارهای مغازه آویزان کنید و بقیه مدل ها را در قفسه قرار دهید. ویترین مغازه، خلاصه ای از معرفی بهترین محصولات شما محسوب میشود و به همین خاطر، بهتر است بهترین و زیباترین اجناس خود را به نمایش بگذارید. از چوب می توان برای شلف های مغازه، کف ، دیوار و دکور اصلی مغازه بهره برد. شلف های دکوراتیو در امتداد سقف چوبی، پارکت و دیوارپوش یا حفظ هارمونی در رنگ و رگه های چوب ایده لوکس و زیبایی است. در اینجا برای اجرای کانترفروشگاه می توان از سنگ های لوکس مانند کورین یا مارمونایت و spl که نمای زیبایی به دکور یک فروشگاه کفش میدهد استفاده کرد. برخلاف تصور عموم مردم که بر این باور هستند دکوراسیون مغازه احتیاج به طراحی و اصول خاصی ندارد، قابل به ذکر است که طراحی و اجرای صحیح و مناسب دکوراسیون داخلی یک مغازه تا اندازه زیادی میتواند در فروش و موفقیت فروشنده و صاحب مغازه تاثیرگذار باشد.

طراحی داخلی مغازه دکوراسیون

پارکت های چوبی در طرح های مختلف و با ابعاد و ضخامت های متعددی موجود هستند که با توجه به سبک معماری و طراحی داخلی انتخاب می گردند. هم طرح آجری و هم طرح قهوه به زیبایی مغازه کمک کرده است. این فروشگاه به همراه سالن زیبایی آن در لندن واقع شده است. درب های چوبی در انواع ساده، قابدار، ابزار خورده و یا همراه با زهواربرجسته و تاج موجود هستند. هارمونی دکور چوبی خانه های مدرن همراه با تجهیزات چوبی تکمیل می شود.

طراحی داخلی مغازه

ام دی اف هم از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و می توان با توجه به سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده از میان انواع ام دی اف انتخاب نمود. این متریال زیبایی چشمگیری را به ورودی خانه و یا اتاق ها می دهد و به صورت روکش چوب و یا رنگ شده در انواع سبک های طراحی کاربرد دارند. بدین صورت که از یک رنگ در تناژهای مختلف تیره و روشن در فضا بهره گرفته می شود. معمولترین نوع قفسههای فروشگاهی، قفسههای دیواری یا یک طرفه است. همچنین نوع خلاقیت در طراحی ویترین مغازه میتواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب مشتری داشته باشد. اما داستان توی ماهیگیری متفاوته و شما طرف مقابلتون رو آزاد میزارید و اینطوری در واقع روش تاثیر میذارید و باعث میشید بهتون اعتماد کنه و به سمتتون بیاد.

درب کمد به صورت لولایی و یا ریلی قابلیت طراحی داشته و از روکوب و تاج نیز برای زیبایی بیشتر آن استفاده می گردد. در تناسب با شیوه دیزاین و چیدمان نوارهای پارچه ای، رگال های چوبی نیز به صورت لایه لایه بر روی هم به عنوان مکانی برای قرار گرفتن لباس ها طراحی شده اند و یک جلوه بسیار جذاب و شیک ایجاد شده است. طراحی هرچه باشد ، باید لحظه ای “واو” را برای مهمان ایجاد کند و آن ها را به ادامه مرور تشویق کند. وجود آینه ها به شدت باعث بهبود طراحی داخلی فروشگاه میشود. این انرژی باعث جذابیت محیط و در نتیجه، جلب توجه مشتریان به سمت فروشگاه و تمایل آنان به بازدید از قسمتهای مختلف آن میشود. بنابراین خوب است زمانی که می خواهید محصولات را در فروشگاه بچینید، به این موضوع نیز توجه داشته باشید. به آنها می گویند سیلو. برای مثال میتوان باکسها و شلفهایی که قرار است تا اجناس بر روی آنها قرار بگیرد را از چوب ساخت یا حتی دکور سقف و دیوار مغازه را با چوب اجرا کرد.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

طراحی دکوراسیون آن به صورت یک خانه برای خانواده بوده است. این متریال از نظر طراحان و معماران کاملا مورد تایید است و می تواند به صورت ترکیبی با سایرین پیاده سازی شود. ایرانادکور مرجع معماری و دکوراسیون داخلی در شیراز و جنوب کشور با بهرهمندی از دانش و تخصص معماران و طراحان حرفهای و همچنین داشته سابقهای طولانی و درخشان در طراحی و اجرای دکوراسیون مغازه در شیراز و جنوب کشور همواره تلاش میکند تا خدماتی خاص و منحصر به فرد را به شما همراهان گرامی ارائه دهد. در طراحی دکوراسیون مغازه باید با توجه به نوع خدماتی که ارائه میشود و متراژ مغازه به انتخاب بهترین و مناسبترین مصالح برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه پرداخت.

با توجه به اینکه وسایل و تجهیزات چوبی مورد استفاده در فضای خانه و دکوراسیون تنوع بالایی دارند؛ ضروری است تا با برنامه ریزی اقدام به انتخاب وسایل نماییم. قفسه های این مغازه هم چوبی ساده است. لوازم آرایشی های رنگی را درکنار دکور ساده بگذارید تا بهتر دیده شوند و در نقطه مقابل اجناس ساده و تک رنگ را در کنار آیتم های رنگی و شلوغ قرار دهید. لوازم آرایشی که از نظر ابعاد کوچک هستند (خط چشم، رژ لب، مداد چشم و…) می توانند به صورت چندتایی در کنار هم پک شوند و قرار بگیرند.

دکور مغازه پوشاک زنانه و نحوه دیزاین جدیدترین و شیک ترین لباس ها در آن باید طوری باشد که مشتری با دیدن شان، میل و اشتیاق شدیدی را برای خرید در خود احساس کند که مجبور شود به مغازه وارد بشود. برای شروع ثبت نام کافی است از قسمت “مشخصههای شناسه” وارد قسمت “ساختن شناسه کاربری” شوید و ثبت نام را کامل کنید. این نوع از قفسهها به نام قفسههای ایستا معروف بوده که برای ویترین نیز مناسب است. از چوب میتوان هم در دکور داخلی مغازه و هم برای ساخت آیتمهای ویترین استفاده کرد. اما در انجام این کار باید اهداف خود را کاملا مشخص و روشن کنید اگر خودتان قصد تزیین مدل ویترین مغازه را دارید بهتر است قبل از شروع به کار طرح مورد نظر خود را با جزئیات کامل رسم کرده و نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنید اگر هم قصد استخدام یک طراح را دارید با تهیه یک نقشه می توانید هرآنچه را که در ذهنتان دارید به او منتقل کنید.

رنگ ها احساسات مختلفی را در بیننده به وجود می آورند و این یک امتیاز برای فروشندگان است؛ زیرا می توانند با استفاده از رنگی مناسب برای دکوراسیون مغازه ی خود احساس نشاط، خاص بودن، هیجان و مجموعه ای از احساسات مثبت را در مشتریان خود ایجاد کرده و نظر آن ها جلب نمایند. توجه به این بخش ها موجب می شود تا یک دکوراسیون خاص و منحصر به فرد داشته باشید. باید به آن توجه کنید، این بخش ها عبارتند از: دیوار وش ها، کف پوش ها، سیستم های سرمایشی و گرمایشیف لوستر ها و چراغ ها، سقف، رنگ، مبلمان و چیدمان محصول های ارائه طراحی نمای مغازه شده.

در این مدل فضاها نیز باید هوشمندانه طراحی را پیش برد تا از حداکثر فضا بتوان استفاده کرد و دکوراسیون شیکی و لوکسی را بتوان اجرا کرد. برای دکوراسیون قنادی ابتدا باید به فضای خارجی آن بپردازید. برونلسکی با نبوغی استثنایی، نه فقط روشهای سنتی ساختمانسازی را کنار گذارد و روشهای نوینی ابداع کرد، بلکه بسیاری از دستگاههای مکانیکی لازم برای کار را نیز اختراع کرد. یا اگه یه سری نخوان با من کار بکنن، هنوز بی نهایت آدم وجود داره که میخوان با من کار بکنن. البته این طراحی به همین سادگی ها هم که فکر می کنید نیست و باید یک سری اصول و قواعدی را در آن رعایت کنید. این مسئله به ویژه در بین هم صنفانی که در یک محدوده فعالیت می کنند بسیار حائز اهمیت است. به ویژه اگر روی افزایش مهارتهای مالیتان، مثل حسابداری یا سرمایهگذاری کار کنید. خب تا به اینجا توانستیم با استفاده از وردپرس، صفحه اصلی یک وبسایت شرکتی بسیار زیبا را طراحی کنیم؛ حال بیایید صفحات دیگری مثل صفحه “درباره ما” ایجاد کنیم.

پاسخ این سوال می تواند اولین گام شما برای طراحی داخلی یک فضای تجاری مانند مغازه باشد و روند طراحی شما را تسهیل و جهت دهی کند. لازمه بهره گیری از اجزای متعدد چوبی در یک فضا ، انتخاب صحیح بافت و رنگ ها است تا فضا لوکس به نظر برسد. پس اگر به دنبال یک دکوراسیون مدرن در منزل و یا دیزاین چوبی مغازه با لوکس ترین متریال هستید بهتر است پیش از انجام این کار با طرح های مختلفی از چوب های روسی مثل چوب راش، بلوط و… در ابتدای هر کاری نیاز به یک نقشهی راه دارید. در گذشته اینجا تنها یک بازار کوچک در نزدیکی بندر بود و منابع مورد نیاز مردم عمان را تأمین میکرد. HS Code یک سامانه ی بین المللی است که توسط WTO به اجرا درآمده است . بهره ببرید. بهتر است این ایده ابتدا با استفاده از نرم افزارهای طراحی شبیه سازی شود و سپس به مرحله اجرایی برسد تا در صوت لزوم کاستی ها و مشکلات آن قبل از اجرا رفع شود.

همچنین می توان از ترکیب دو متریال طبیعی چوب و سنگ در فضاهای سنتی استفاده نمود که این امر خود جذابیت خاصی به محیط می دهد. تکنیک Tone on tone ایده خوبی برای فضاهای کلاسیک و سنتی می باشد. منطقه گرم مکانی ایده آل برای نمایش کالاها است. موزه نیروهای مسلح سلطان، با وجود نام این موزه بسیار عالی به مراتب بیشتر از نمایش سختافزارهای نظامی است. از این ایدهها برای استند عطرهای جیبی و کوچک نیز میتوانید استفاده کنید. پارتیشن چوبی ایده خوبی برای فضای پذیرایی می باشد.

بهترین طراحی داخلی مغازه

البته این کار توسط خود صاحب مغازه پیاده شده و اگر همین ایده را به یک طراح دکوراسیون می دادند، خیلی زیبا تر می شد. در حقیقت خانه هایی که دارای پلان باز و یا open هستند با بکارگیری یک پارتیشن طراحی خاصی را خواهند داشت. عموماً درب های ورودی و داخلی خانه از جنس چوب انتخاب می گردند. هزینه کاغذ دیواری مغازه چقدر می شود؟ هر متر کاغذ دیوار بین 20 الی 30 هزار تومان می شود. مثلاً یک مغازه 5 در 4 که ارتفاع آن 3 متر باشد، کلاً نیاز به 60 متر مربع کاغذ دیواری نیاز دارد. از آنجایی که هر کدام از ایده های زیر نیاز به بررسی جزئیات دارد، پیشنهاد می شود با کلیک بر روی لینک های مرتبط در هر بخش، مطالب بیشتری را در آن حوزه مطالعه نمایید. برای آنکه بتوانید بهترین دیزاین را داشته باشید باید تمامی جوانب را بررسی کرده و زیر نظر داشته باشید.

دکوراسیون داخلی مغازه ارایشی بهداشتی

از بخش های اصلی نورپردازی میتونیم به جنس نور و رنگ نور بپردازیم پس برای داشتن بهترین نورپردازی باید تجربه کافی داشت. بهره گیری از پارتیشن برای جداسازی فضاها بسیار کاربردی می باشد. ماده ای که به پادشاه دکوراسیون تبدیل شده است زیرا ارگانیک، زیبا، بسیار مقاوم، ترکیب آسان و حرارتی است و به تهویه هوای محیطی که در آن قرار می گیرید، کمک می کند. امروزه خلاقیت در زمینه تولید تزئینات دکوری چوبی باعث شده است تا خانه هایمان دکوراسیون جذاب تری را داشته باشد. در ادامه ایده هایی کاربردی را برای استفاده از چوب در طراحی خانه بیان خواهیم نمود.

پارکت چوبی یکی از زیباترین و لوکس ترین گزینه ها برای کف خانه می باشد که از تنوع بالایی برخوردار بوده و به محیط حس گرما و آرامش می بخشد. یک قانون و اصل مهم در دکوراسیون مغازه و فروشگاه وجود دارد و آن این است که اگر محصول عرضه شده در آن فروشگاه و مغازه برند باشد باید فضا و دکوراسیونی لوکس و شیک داشته باشد و در غیر این صورت می توان با یک طراحی معمولی و شیک به خواسته خود دست یافت. در این صورت نقطه کانونی اتاق تخت خواب خواهد بود.

انواع دکوراسیون داخلی مغازه