دکوراسیون اتاق خواب، جدیدترین مدل ها و تصاویر سلام ساختمان | dekoralsystem

در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین دکوراسیون اتاق خواب در شهر خود دسترسی دارید. از انجایی که نور پردازی اتاق نقش مهمی در زیبایی و بزرگ نشان دادن فضا دارد. و یا به جای لوستر، در بخش های مختلف اتاق از چراغ دیوار کوب، آباژور و یا هالوژن استفاده کنید. تهیه پرده و کاغذ دیواری با رنگ‌های نزدیک به هم و هماهنگ، به صورتی که که علاوه بر آرامش بخشی به فضا، در بزرگ نشان دادن اتاق موثر باشند. در بخش بعدی به بررسی نمونه هایی از دکوراسیون اتاق خواب 12 متری برای پسران و نوجوانان خواهیم پرداخت. اگر محل قرار گیری تخت خواب به گونه‌ای است که می‌توان کمی آن را از دیوار فاصله داد.

  • این تکنیک برای متعادل کردن فضای اطراف یک نقطه کانونی(تخت) استفاده می‌شود.
  • ذخیره سازی بالای تخت راه دیگری برای به حداکثر رساندن فضای موجود است، اما مراقب باشید در این کار زیاده روی نکنید و ظاهری کهنه یا تنگ به اتاق ندهید.
  • این لوله ها از آن دسته تجهیزاتی هستند که معمولا توسط طراحان سبک‌های دیگر کنار گذاشته می‌شوند، اما در این سبک از آن‌ها به عنوان یک اثر هنری استفاده می‌شود.
  • استفاده از کمد دیواری در قسمت اتاق خواب می تواند باعث برقراری نظم بیشتر در وسایل و لباس ها شود و خرید مناسب کمد دیواری اتاق خواب می تواند شما را در رسیدن به این هدف یاری دهد.
  • برای نور تزئینی هم می توانید از نور مخفی سقف یا پشت تخت استفاده کنید که فضای اتاقتان را بسیار رویایی می کند.

علاوه بر این انتخاب رنگ های مکمل برای وسایل اتاق خواب مثل کمدها، تخت، روتختی و… نیز تاثیر مثبتی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک شما دارد. اگر فضای محدودی در اختیار دارید بهتر است با توجه به ابعاد تختخواب، اندازه کمد دیواری را تعیین کنید. به طور مثال تخت خواب دو نفره در اتاق خواب فضای زیادی را اشغال می کند و می توانید از کمد دیواری های کوچک تر استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با بیش از ۱۰ مدل عکس

۱۹- یکی از مزایای اتاق خواب های به سبک اسکاندیناوی ها این است که حس زیبایی شناسی آن ها اجازه به التقاط قطعاتی مانند طرح های جالب و مجسمه هایی که دیوار پشتی را پوشش داده اند، می دهد. اگر نیاز دارید که در اتاق خواب خود با لپ تاپتان کار کنید یا به مطالعه بپردازید، ممکن است میز آرایش شما به عنوان میز تحریر نیز عمل کند. تخت خواب را کوچک انتخاب کرده و جای قرار گرفتن آن را گوشه دیوار در نظر بگیرید.

از پرده ای مناسب برای اتاق خوابتان استفاده کنید!

هر چه مجله خبری دکورال سیستم خلوت تر باشد، بزرگ تر جلوه می کند و اگر تصمیم گرفتید که در اتاق خواب خود قاب عکس قرار دهید، بهتر است در انتخاب طرح و قاب دور عکس دقت زیادی داشته باشید که با سرویس خواب شما مطابقت داشته باشد. اتاق خواب ها یکی از قسمت های مهم در خانه ها هستند و افراد برای مطالعه و آرامش و استراحت از این فضا استفاده می کنند و به علت تاثیر فضای اتاق خواب و خواب، روی خلق و خو و آرامش افراد، بهتر است در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب دقت زیادی به خرج دهید. یک اتاق خواب بدون توجه به سبک دکوراسیونی که انتخاب می کنید باید دنج، پیچیده و شیک به نظر برسد. برای سهولت در جابجایی، حداقل 3 فوت بین تخت و دیوارهای کناری یا قطعات بزرگ مبلمان و حداقل 2 فوت بین تخت و مبلمان کم ارتفاع مانند میزها و کمدها قرار دهید. اگر برای بیرون آمدن از کمد یا حمام مجبورید در اطراف تخت قدم بزنید، به این فکر کنید که چگونه می توانید تخت را جابجا کنید تا کارها ساده تر شود.

شلوغ نکردن فضای اتاق با وسایل متعدد

پرده های اتاق خواب و فرش می تواند به اتاق خواب روح و رنگ بدهد؛ پس در انتخاب رنگ آن جسور باشید. در کنار این وسایل می توانید از قاب عکس ها، مجسمه های کوچک یا کتابخانه ای کوچک برای کتاب های مورد علاقتان استفاده کنید. بهترین محل قرار گیری تخت خواب، حالتی است که از هر طرف آن بتوانید بدون دردسر بلند شوید.

http://dongfengblog.ir