دکوراسیون اتاق خواب با 7 ترفند اصولی و مدرن گروه معماری و معماری داخلی آرمند | dekoralsystem

اولین و مهمترین قدم برای شروع دکوراسیون اتاق خواب، تصمیم گیری در مورد سبک کلی است که می خواهید به سراغ آن بروید. فکر کردن درباره این موضوع به تصمیم گیری در مورد تم های رنگی، انتخاب مبلمان (اگر در حال خرید مبلمان جدید هستید)، دکور و لوازم جانبی ساده تر کمک می کند، زیرا از قبل ایده روشنی از ظاهر اتاق خود دارید. پاشیدن رنگ فوراً می تواند اتاق را زنده کند و احساس جذابیت بیشتری به آن بدهد، اما همچنین می توان از آن برای رفع مشکلات کلی زیبایی شناختی مانند بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک استفاده کرد. این طرح رنگ اتاق خواب کوچک را در نظر بگیرید، جایی که حاشیه ای نازک با ترکیب رنگ ها شکل گرفته است و به آنها جلوه تازه ای می دهد. بنابراین، برای داشتن یک دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک، بیشتر به دنبال وسایل و مبلمانی با خطوط صاف و مستقیم باشید؛ زیرا وسایلی که خطوط منحنی دارند، برای دیزاین اتاق خواب‌های کوچک مناسب نیستند. این‌که اتاق خواب شما چند متر است تاثیر مستقیمی بر هزینه تمام شده دیزاین اتاق خواب دارد.

  • دکوراسیون اتاق خوابیکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحیدکوراسیون منزلاست که مستقیما روی آسایش و آرامش ما تأثیر نی‌گذارد.
  • یک صندلی و عثمانی اضافه کنید یا یک تکه مبلمان را در انتهای تخت قرار دهید تا به پر کردن متراژ اضافی کمک کند.
  • آباژورهای آویزان پلاستیکی و منحصر به فرد ، به عنوان روشنایی، با نورپردازی منحصر به فرد مورد استفاده قرار گرفته اند .
  • این نوع پرده هم انعطاف‌پذیر است و هم جلوه‌ای شیک و مدرن به فضا می‌دهد.
  • ۲۸- از بین بردن شلوغی و بی نظمی از نکات مهم در سبک مینیمال است .

مجله خبری دکورال سیستم دکوراسیون اتاق خواب نمایانگر سبک دکوراسیون ما در خانه است. در اتاق خواب مدرن اغلب الگوهای هندسی به رنگ های خاکستری، سیاه و سفید مورد استفاده قرار می گیرد. در اتاق خواب های مدرن از محصولات چندمنظوره استفاده می شود تا افراد ظاهر مورد نظر خود را در اتاق خواب ایجاد کنند. حدود یک سوم زندگی افراد در خواب می گذرد پس بهتر است طراحی مناسبی را از فضای اتاق خواب خود انجام دهیم تا خواب راحت و با آرامشی داشته باشیم. می توان مدل اتاق خواب را به سه نوع سنتی و مدرن و صنعتی طبقه بندی کرد. که بهتر است قبل از انتخاب مدل ها و دکوراسیون حتما از مشاوره و طراحی داخلی کمک بگیرید تا بتوانید با هزینه ای مناسب بهترین را امتخاب کنید.

دکوراسیون اتاق خواب تان را بر چه اساس و مبنایی طراحی کرده اید؟

رختخواب اضافی باید دور از دید قرار گیرد تا منطقه از شلوغی دور بماند و این تصور ایجاد شود که اتاق بزرگتر است. برای یک اتاق خواب کوچک، بهتر است اشیا را از دید دور نگه دارید، زیرا هر چیزی که قابل مشاهده است، فضا را به هم ریخته و در نتیجه کوچکتر نشان می دهد. برای داشتن یک پلان استاندارد در اتاق خواب همیشه باید طراحی و چیدمان آن تجدید نظر شود. برای اینکه اتاق شلوغ به نظر نرسد، بیشتر مبلمان را فقط در یک بخش از اتاق قرار دهید، ترجیحاً کنار دیواری که کمتر قابل مشاهده است.

http://dongfengblog.irشاید هم از آن دسته افراد هستید که دکوراسیون­ های خاص و متفاوت را می ­پسندند در این صورت سبک­ های دکوراسیون روستیک، صنعتی یا بوهو انتخاب­ های خوبی هستند. فرش‌ داخل اتاق جنبه تزیینی هم دارد بنابراین بهتر است در انتخاب سبک و رنگ آن دقت کنید تا با دکوراسیون اتاق خواب شما همخوانی داشته باشد. اگر دیزاین اتاق خواب شما سنتی و کلاسیک است بهتر است از فرشهای دست بافت ابریشم یا طرح سنتی استفاده کنید و اگر سبک دکوراسیون اتاق خواب مدرن و مینیمال است بهتر است، فرش‌های مدرن با رنگهای خنثی را خریداری نمایید. دیگر نکته مهم در دکوراسیون اتاق خواب 12 متری داشتن فضای کافی برای قرار دادن لوازم و وسایل ضروری است. کمد دیواری از مفیدترین ایده‌های دکوراسیون و طراحی داخلی است که این فرصت را به شما می‌دهد، اتاقی همیشه مرتب داشته باشید. استفاده بهینه از فضای دیوار تا بخشی از اتاق شما را در نگهداری لوازم مورد نیازتان همراهی می‌کند.

این می تواند یک تشک معمولی را در خود جای دهد که راحتی بیشتری را فراهم می کند. هنگامی که تا و شبیه مبلمان می شود، فضای زیادی را برای یک ایستگاه کاری یا میز آزاد می کند. لباس های زیادی دارید که به جایی برای رفتن نیاز دارند اما فضای کمی برای مانور در اتاق خواب خود دارید؟ داشتن یک کمد بزرگ می تواند فضای زیادی را از اتاق خواب شما بگیرد.به جای درهای تاشو از درهای کشویی استفاده کنید زیرا باعث صرفه جویی در فضا می شود. همه ما علاوه بر فضای کافی، نور طبیعی فراوان در اتاق خواب هایمان می خواهیم.

از چندین لایه نوری در اتاق خوابتان استفاده کنید!