دکوراسیون اتاق خواب با 7 ترفند اصولی و مدرن گروه معماری و معماری داخلی آرمند | dekoralsystem

نورپردازی با ریسه‌ها فضای رویایی و زیبایی را به دکور اتاق خواب شما می‌دهد. علاوه بر تخت خواب مناسب، رنگ مناسب و وسایل موجود در اتاق خواب سبب تفاوت اتاق خواب مدرن از سنتی می شود. حتی می توان از کاغذ دیواری های آماده که می توانند ساده یا رنگی باشند در اتاق خواب مدرن استفاده کرد. اغلب در اتاق خواب مدرن از طرح های ساده استفاده شده و طرح های شلوغ و زرق و برق دار را در طراحی های سنتی مورد استفاده قرار می دهند. سلام درسبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب سنتی، استفاده از چوب‌های تیره در مبلمان و رنگ‌های به مراتب چشمگیر در رنگ‌بندی لوازم بسیار پرکاربرد است.

  • اگر علاقه دارید که لوازم را طبق سلیقه خود خریداری کرده و قرار دهید، می‌توانید این سبک را انتخاب کنید.
  • البته نیازی نیست که یک سبک را به طور کامل در اتاق پیاده کنید، بلکه می‌توانید با خلاقیت و سلیقه خار‌ق العاده خود چند سبک را با هم ترکیب کرده و دکوراسیون خاص خود را به خلق کنید و افراد را شگفت‌زده کنید.
  • هیچ رنگی نیست که برای دکوراسیون یک اتاق خواب شیک و دلنشین ممنوع باشد، اما مهم است که از هر یک از رنگ ها در چه تونالیته ای و به چه میزانی استفاده می شود.
  • برای سهولت در جابجایی، حداقل 3 فوت بین تخت و دیوارهای کناری یا قطعات بزرگ مبلمان و حداقل 2 فوت بین تخت و مبلمان کم ارتفاع مانند میزها و کمدها قرار دهید.
  • به کارگیری نهایت سلیقه و متد‌های جدید در طراحی کمد دیواری‌ها علاوه بر مرتب نشان دادن فضای اتاق در استفاده بهینه از فضا هم موثر است، درست مانند تصویر زیر که از فضای بالای تخت به خوبی استفاده شده است.

استفاده از آجر در قسمت هایی از نمای مجله خبری دکورال سیستم در این طرح مشهود است. اتاق خواب اصلی فضاییست که روز خود را در آن شروع می کنید و به پایان می رسانید. اتاق خواب مکانیست که پس از یک روز طولانی و پر تنش به آن پناه می برید. طبق نتایج نظرسنجی انجام شده در سال 2015، سلامت عاطفی افراد وابسته به چیدمان اتاق خواب است. بنابراین طراحی این بخش از خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ حتی اگر در دید عموم نباشد. تخت خواب مرکز توجه و قسمت اصلی اتاق شماست پس در انتخاب نوع آن بسیار دقت کنید و با توجه به سبک‌های دکوراسیون اتاق خواب که برای شما توضیح خواهیم داد، مطابق سلیقه خود، بهترین آن‌ها را برگزینید.

ایده تزیین کادو ساده با کنف و بادکنک + تزیین کادو تولد مردانه

همچنین ممکن است راه مناسبی برای نگهداری ملافه های تازه شسته شده باشد تا زمانی که زمان تعویض ملحفه ها می رسد در دسترس باشد. ذخیره سازی نردبانی یک روش فوق العاده برای به دست آوردن فضای اضافی است. در عین حال انعطاف پذیری لازم را برای جابجایی در زمانی که می خواهید چیزها را تغییر دهید، دارد. علاوه بر موارد گفته شده در بالا، توجه به نکات زیر هنگام خرید و انتخاب سایر وسایل نیز مهم است. همچنین نور میز آرایش را بالا آینه یا دو طرف آن قرار دهید، تا هنگام آرایش کردن و آماده شدن، سایه روی صورتتان ایجاد نشود.

تزئینات و ترکیب رنگ خلاقانه برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک

در کنار تم تماما خنثی، عناصری مانند فریم و یونیت چوبی تخت خواب، همگی به رنگ روشن انتخاب شده اند تا دکوراسیون در عین سادگی بسیار زیبا و آرام بخش بنظر بیاید. چیدمان مرتب و در دسترس بودن لوازم برای والدین و کودک، به همراه رنگبندی و هماهنگی طرح در نظر گرفته شده همگی از نکات اساسی یک دکوراسیون پر انرژی و زیبا برای اتاق خواب کودکان می‌باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که محتوای “رنگ اتاق کودک” را که از نظر روانشناسی به انتخاب رنگ‌ها پرداخته است را بخوانید. بنابراین، در چیدمان تخت خواب و سایر وسایل حداقل یک متر و نیم فاصله بین تخت و دیوار در نظر بگیرید. هرچه تعداد وسایل موجود در دکور اتاق خواب بیشتر باشد، فضا تنگ‌تر به نظر خوهد رسید. برای مدیریت هزینه‌های دیزاین اتاق خواب (چه کوچک و چه بزرگ) حتما با یک گروه باسابقه و قابل اعتماد درباره ایده‌هایتان برای دکوراسیون اتاق خواب مشورت کنید.

شیر دوش کروم مدل هیراد برند تیرگان

اگر اتاق خواب شما فضایی برای کار و مطالعه است نیاز به نور کافی خواهید داشت. همچنین می ­توانید یک چراغ خواب برای زمانی که نیاز به نور کمی دارید، تهیه کنید. به طور کلی بهتر است در اتاق خواب چندین چراغ روشنایی با شدت نور مختلف داشته باشید تا بر اساس میزان نیازتان به نور از آنها استفاده کنید. وجود یک لوستر که بر اساس سبک طراحی اتاق خواب تهیه شده است علاوه بر روشنایی، می ­تواند مانند یک اکسسوری باعث جذابیت فضای اتاق خواب شما شود.

http://dongfengblog.ir