دکوراسیون اتاق خواب زوج های باسلیقه و امروزی + تزیینات شیک | dekoralsystem

تخت خواب شما باید از لحاظ فیزیکی، شما را در سلامت کامل نگه دارد و از استانداردهای طبی برخوردار باشد. جهت ایده گرفتن، به صفحه آجر دکوراتیو مراجعه کرده و تصاویر پروژه ها را مشاهده کنید. چهارم؛ از روتختی و پرده های تیره کمتر استفاده کنید و در صورت علاقه به این رنگ ها، آن ها را به صورت ترکیبی و بافت دار تهیه نمایید.

طراحی اتاق خواب آرامش بخش

هر چه فضا خلوت تر باشد، بزرگ تر جلوه می کند و اگر تصمیم گرفتید که در اتاق خواب خود قاب عکس قرار دهید، بهتر است در انتخاب طرح و قاب دور عکس دقت زیادی داشته باشید که با سرویس خواب شما مطابقت داشته باشد. اتاق خواب ها یکی از قسمت های مهم در خانه ها هستند و افراد برای مطالعه و آرامش و استراحت از این فضا استفاده می کنند و به علت تاثیر فضای اتاق خواب و خواب، روی خلق و خو و آرامش افراد، بهتر است در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب دقت زیادی به خرج دهید. یک اتاق خواب بدون توجه به سبک دکوراسیونی که انتخاب می کنید باید دنج، پیچیده و شیک به نظر برسد. برای سهولت در جابجایی، حداقل 3 فوت بین تخت و دیوارهای کناری یا قطعات بزرگ مبلمان و حداقل 2 فوت بین تخت و مبلمان کم ارتفاع مانند میزها و کمدها قرار دهید. اگر برای بیرون آمدن از کمد یا حمام مجبورید در اطراف تخت قدم بزنید، به این فکر کنید که چگونه می توانید تخت را جابجا کنید تا کارها ساده تر شود.

مطالب مرتبط

علاوه بر این مجله خبری دکورال سیستم رنگ های مکمل برای وسایل اتاق خواب مثل کمدها، تخت، روتختی و… نیز تاثیر مثبتی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک شما دارد. اگر فضای محدودی در اختیار دارید بهتر است با توجه به ابعاد تختخواب، اندازه کمد دیواری را تعیین کنید. به طور مثال تخت خواب دو نفره در اتاق خواب فضای زیادی را اشغال می کند و می توانید از کمد دیواری های کوچک تر استفاده کنید.

ترفند ساده برای چیدمان اتاق خواب 12 متری

در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین دکوراسیون اتاق خواب در شهر خود دسترسی دارید. از انجایی که نور پردازی اتاق نقش مهمی در زیبایی و بزرگ نشان دادن فضا دارد. و یا به جای لوستر، در بخش های مختلف اتاق از چراغ دیوار کوب، آباژور و یا هالوژن استفاده کنید. تهیه پرده و کاغذ دیواری با رنگ‌های نزدیک به هم و هماهنگ، به صورتی که که علاوه بر آرامش بخشی به فضا، در بزرگ نشان دادن اتاق موثر باشند. در بخش بعدی به بررسی نمونه هایی از دکوراسیون اتاق خواب 12 متری برای پسران و نوجوانان خواهیم پرداخت. اگر محل قرار گیری تخت خواب به گونه‌ای است که می‌توان کمی آن را از دیوار فاصله داد.

http://dongfengblog.ir

پرده های اتاق خواب و فرش می تواند به اتاق خواب روح و رنگ بدهد؛ پس در انتخاب رنگ آن جسور باشید. در کنار این وسایل می توانید از قاب عکس ها، مجسمه های کوچک یا کتابخانه ای کوچک برای کتاب های مورد علاقتان استفاده کنید. بهترین محل قرار گیری تخت خواب، حالتی است که از هر طرف آن بتوانید بدون دردسر بلند شوید.

  • نورهای ملایم اتاق خواب، آرامش را به شما القا می‌کند و خواب راحتی خواهید داشت.
  • چیدمان اتاق خواب کمجا که در دو طرف تخت شلف و میزتحریر کوچکی در نظر گرفته شده است.
  • استفاده از آینه های بزرگ در اتاق خواب، حرکتی منحصر به فرد است.
  • یکی از مزایای سپردن کار به طراح دکوراسیون حرفه‌ای، اینست که بهترین طراحی ممکن براساس بودجه و سلیقه شما انجام خواهد شد.