دکوراسیون اتاق خواب زوج های باسلیقه و امروزی + تزیینات شیک | dekoralsystem

فراتر از آن، اتاق خواب خود را فقط با چیزهایی که نیاز دارید تجهیز کنید. هر چیز دیگری ممکن است بهم ریختگی تلقی شود و به راحتی به احساس هرج و مرج در فضای شما بیفزاید. یک اثر هنری زیبا انتخاب کنید، چند عکس و پوستر دلخواه ترتیب دهید، گل و شمع اضافه کنید و بگذارید بقیه نفس بکشند. اتاق خواب قسمتی از خانه است که به طور کامل به ما تعلق دارد پس جدا از اینکه از چه سبکی قصد تقلید دارید در دکوراسیون اتاق خواب این نکته را فراموش نکنید که در نهایت این شما هستید که باید از این محیطی که ساختید لذت ببرید و اوقات خود را در آن سپری کنید. دیزاین اتاق خواب نوزاد بسیار مهم است کودک باید در این مکان احساس آرامش داشته باشد و از شلوغی زیادی در این مکان پرهیز نماییم. با توجه به نور های مصنوعی و مخفی استفاده شده در اتاق خواب، خود این فضا یک تصویر دیدنی برای افراد ایجاد می کند .

استفاده از استندهای گلدانی یک راه ساده و ایده آل برای نظم دادن به گلدان های متعدد در دکوراسیون اتاق خواب است. به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که چه استندها و چه آویزهای گلدانی لازمست به حد قابل قبولی از فضای تخت خواب دور بوده و در مکانی چیدمان شوند که در صورت سقوط آسیبی به افراد در حال استراحت وارد نشود. یک گزینه بسیار عالی برای دکوراسیون اتاق خواب های ایرانی، استفاده از فرش های سنتی و لاکی ایرانی در دیزاین یک اتاق با تم روشن و ساده است.

http://dongfengblog.ir

همانطور که مشاهده می‌کنید در این سبک از چینی، چراغ دیوارکوب، آینه و لوستر بسیار استفاده شده است و لازم به ذکر است که افزودن طلا یا نقره تکنیکی است که برای بخشیدن ظرافت و کمی پیچیدگی به‌ویژه برای پرده‌های سنگین، ضروری است. از ویژگی‌های دیگر این سبک، استفاده از دیوارها و پارچه‌های صیقلی و براق در دکوراسیون اتاق است. دوم؛ یک کمد دیواری بزرگ و جادار با درب ریلی، ارتفاع تا سقف و یک آینه قدی در نظر بگیرید.

سبک معاصر

با به مجله خبری دکورال سیستم گیری این ترفندها دکوراسیون اتاق خواب مدرن و به روزی دارید و از فضای کاربردی ایجاد شده لذت خواهید برد. برای داشتن یک دکوراسیون و طراحی داخلی عالی برای اتاق خواب 12 متری باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و بهترین و متناسب‌ترین انتخاب‌ها را داشته باشید. امروزه سبک‌های خاص کمد دیواری، طراحی کتابخانه و کنسول‌های جدید برای فضای محدود، انواع شلف‌های دیواری فانتزی و جذاب، دامنه اختیارات شما برای چیدمان اتاق خواب 12 متری را بیشتر کرده است. برای داشتن یک اتاق خواب زیبا و شیک، با صرف کم ترین هزینه، باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید.

  • ولی گاهی ممکن است با توجه به نقشه ساختمان، فرم منحنی و یا نامنظم داشته باشد.
  • متریال های چوب، استیل، بتن، سرامیک و … از متریال های اصلی این سبک است.
  • اگر اتاق خواب­تان بزرگ نیست و به فکر یک دکوراسیون مدرن هستید می­ توانید سادگی در طرح و رنگ دیوار و سقف را به عنوان یک اصل در نظر بگیرید.
  • رنگ های حنثی و تیره نیز برای دکوراسیون اتاق خواب هایی با نور اندک مناسب نیستند و حس و حالی خسته و غمزده در فضا ایجاد می کنند.
  • با استفاده از آینه های بزرگ در اتاق خواب های کوچک، متراژ اتاق را بزرگ تر از حد واقعی نشان دهید.
  • شما را در طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب 12 متری مدرن راهنمایی می‌کند.

در تئوری رنگ‌ها، به رنگ‌هایی مانند آبی کم رنگ، اسطوخودوسی یا سبز رنگ‌های آرامش‌بخش گفته می‌شود. رنگ‌های پرانرژی مانند نارنجی و قرمز به تنظیم روحیه و انرژی شما کمک می‌کند؛ اما تم اصلی رنگ دکوراسیون اتاق خواب شما بهتر است رنگی ملایم، سرد و خنثی باشد. هنگام ثبت سفارش برای طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق نیازی نیست متراژ اتاقتان را به‌طور دقیق اندازه بگیرید. در صورتی که طراح به صورت حضوری از پروژه بازدید کند، متراژ اتاق خواب را اندازه می‌گیرد. با «خدمت از ما» همراه باشید تا درباره هزینه دیزاین اتاق خواب، نکات مربوط به آن و نحوه سفارش خدمت آن بیشتر بدانید.

نظرات