دکوراسیون اتاق خواب زوج های باسلیقه و امروزی + تزیینات شیک | dekoralsystem

اگر اتاق خواب شما کوچک است، ساخت کمد دیواری بهترین گزینه برای جا دادن وسایل و لباس‌هاست. قطعا اجرای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه یا پسرانه با پیاده سازی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک برای یک فرد بالغ هزینه‌های متفاوتی دارد. چیدمان داخلی منازل در قسمت های مختلف مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و غیره دارای اهمیت های مختلفی است اما هیچ کدام از آنها نباید نادیده گرفته شوند زیرا هر کدام از آنها تاثیر خاص خودشان را بر روی زندگی شما خواهند داشت. به طور مثال یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه شما وجود دارد و شما بیش از یک سوم عمر خود را در این قسمت می گذرانید اتاق خواب است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ها به موارد زیادی توجه کنید. پرده های بالای تاج تخت به لوکس بودن فضای اتاق شما کمک می کند و یک دیزاین شاهانه را برای شما به ارمغان می آورد. تاج تخت نشان از لوکس و کلاسیک بودن سبک دکوراسیون اتاق خواب شما دارد.

چه وسایلی برای اتاق خواب با دکور مدرن نیاز است؟

اگر هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک خود تصمیم دارید رنگ فضا را نیز تغییر دهید، توجه داشته باشید که رنگ دکوراسیون با روحیه‌تان تناسب داشته باشد؛ و البته مخل آسایش و خوابتان نشود. اتاق خوابی پر نور یا نور ملایم؟ فرقی نمی کند انتخابتان کدام مورد است، در هر صورت باید فکر شده از نور استفاده کنید. نورپردازی، یکی از عواملیست که زیبایی وسایل و محیط اتاق را چند برابر می کند.

تزیین اتاق خواب پسرانه و دخترانه + دکوراسیون اتاق خواب ایرانی

با انتخاب درست المان هایی که می خواهید در دیزاین اتاق استفاده کنید و چیدمان درست وسایل در اتاق می توانید در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، پسرانه، دو نفره و… بسیار موفق عمل کنید. اتاق خواب بر اساس سبک دکوراسیون در چندین نوع؛ مدرن، کلاسیک، روستیک، صنعتی، مینیمال و… در انتخاب سبک­ های مختلف اتاق خواب به ویژگی­ های سبک و هماهنگی آن با فضای اتاق و همچنین سلیقه خود توجه کنید. اگر به دنبال یک اتاق خواب مجلل و پر زرق و برق هستید می­ توانید دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را انتخاب کنید ولی اگر مدرن و شیک بودن را بیشتر دوست دارید اتاق خواب مدرن به درد شما می­ خورد.

http://dongfengblog.ir

چنانکه گفته شد، انتخاب رنگ در اتاق خواب و به طور کلی در خانه بسیار مهم است. در اتاق‌های کوچک هم استفاده از رنگ‌های روشن بهترین راه برای رسیدن به فضایی خاص است. به خصوص رنگ آمیزی دیوارها و سقف ها با رنگ سفید بر زیبایی اتاق ما بسیار می‌افزاید.

در این شهرها می توانید سفارش دکوراسیون اتاق خواب را ثبت کنید:

مجله خبری دکورال سیستم‌های کوچک‌تر به ناچار میزهای کنار تخت کوچک‌تری دارند و ممکن است چراغ تمام سطح میز را اشغال کند. هنگام برنامه ریزی برای چیدمان اتاق خواب کوچک خود، بهترین مکان ها را برای قرار دادن سطوح بازتابنده در نظر بگیرید. بهترین روش برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در اتاق خواب، کمدهای سفارشی است. ساخت کمد لباس در دو طرف تخت کمک می کند که تمرکز روی آن دیوار خاص حفظ شود.

  • برای تغییر دکور اتاق خواب هایی که رنگ های خنثی و ساده ای مانند تونالیته های طوسی، خاکستری و کرم در آن ها به کار رفته است، کافیست کمی تناژ رنگی جیغ و هیجان انگیز به آن ها بیافزایید.
  • در این مقاله ترفندهایی برای دکوراسیون اتاق خواب بیان می‌­کنیم تا در عین زیبایی، کارایی زیادی نیز داشته باشد.
  • برای تختخواب دونفره بهتر است طوری قرار بگیرد که از دوطرف فضای کافی برای هریک از زوجین قرار داشته باشد تا مزاحمتی برای دیگری ایجاد نشود.
  • همچنین سعی کنید این هماهنگی، بین اثاثیه اتاقتان نیز وجود داشته باشد.
  • استفاده از نهایت فضای اختصاص داده شده به اتاق خواب و به کارگیری متد‌های به روز دکوراسیون از اصلی ترین نکاتی است که در دکوراسیون اتاق خواب 12 متری باید به آن توجه ویژه داشت.