دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان ایرانی، 13 ایده و ۱۱۳ مدل دکوراسیون شیک و مدرن | dekoralsystem

به جای استفاده از رنگ های اصلی تند در اتاق خواب خود، سایه های آرامش بخش و پالت آرامش بخشی از رنگ ها را انتخاب کنید. رنگ‌های ملایم آبی، اسطوخودوس، یا سبز آرام و آرام در نظر گرفته می‌شوند ، همچنین می‌توانید از رنگ‌های کم‌ رنگ در اتاق خواب استفاده کنید. تخت خواب یکی از گزینه های است که برای اتاق خواب ضرورت دارد و انتخاب مدلی که کودک در حالی که خواب آرامی دارد. ۲۲- اکنون بیایید به اتاق خوابی با طراحی ظاهری منحصر به فرد نگاه کنیم! این اتاق با ارتفاع بلند آن ، از پانل های دیواری هنری استفاده می کند.

کناف اتاق خواب

چون تخت یکی از بزرگترین وسایل موجود در اتاق است به عنوان نقطه کانونی محسوب می‌شود و می‌توان پشت تخت را با وسایلی زینتی جذاب‌تر کرد و با بافتی متفاوت به زیبایی اتاق افزود و ۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب را خیلی خوب در نظر گرفت. انتخاب جنس طبیعی برای وسایل و چیدمان اتاق خواب، جذابیت و گیرایی بیشتری به محیط می‌بخشد؛ از جنس تخت خواب و پاتختی گرفته تا اکسسوری‌ها و لوازم تزیینی مانند پاف‌ها. از دیگر دلایل محبوبیت سبک بوهو، این است که افراد در انتخاب وسایل و چیدمان اتاق خواب محدود نمی‌شوند و قوانین خاصی را دنبال نمی‌کنند، پس آزادی عمل بسیاری خواهی داشت. اگر علاقه دارید که لوازم را طبق سلیقه خود خریداری کرده و قرار دهید، می‌توانید این سبک را انتخاب کنید. لوازم و مبلمان‌های ساده، هنری و بدون تزیینات در چیدمان اتاق خواب مدرن استفاده می‌شوند. تخت مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید از استانداردهای طبی برخوردار باشد.

  • در زیر یک نمونه اتاق خواب را می بینید که در آن از یک کنسول با کشوهای بزرگ برای قرار دادن وسایل و آینه استفاده کرده است و المانی مثل پنکه سقفی این فضا را برای خانم ها مناسب تر کرده است.
  • چه به دنبال یک دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک باشید، یا یک دکوراسیون اتاق خواب ایرانی و سنتی و پرجزئیات، متخصصان فعال در این بازار آنلاین خدمات می‌توانند اتاق ایده‌آل شما را به واقعیت تبدیل کنند.
  • پس از مواردی که در این مطلب آموزش دادم، استفاده کنید و اتاق خوابتان را دکور کنید.
  • در این حالت باید خلاقیت بیشتری برای دکوراسیون اتاق خواب به خرج دهید.
اگر فکر می کنید تم سیاه و سفید در اتاق خواب خیلی رسمی یا جدی است، بهترین جایگزین برای دکوراسیون یک اتاق خواب ساده و کمینه گرا، رنگ خاکستری است. رنگ خاکستری به چشم انسان راحت تر دیده می شود اما برای رسیدن به یک طرح کاملا ساده و کمینه گرا باید حتی الامکان از بکاربردن رنگ های دیگر خودداری کنید اما می توانید از سایه های متفاوت رنگ خاکستری در کنار یک نورپردازی مناسب استفاده کنید. خوبی رنگ خاکستری این است که به اشیاء دکوری خیلی اجازه خودنمایی نمی دهد و همین عامل باعث می شود برای دکوراسیون های ساده و خلوت بهترین جلوه را بنمایش بگذارند. این روزها که اکثر خانه‌ها به آپارتمان تبدیل شده است، دیگر خبری از اتاقهای بزرگ و جادار نیست و در هر خانه دو یا سه اتاق 12 متری وجود دارد؛ به همین خاطر فضای زیادی برای کمدهای دیواری و یا حمام جدا وجود ندارد. در واقع شما باید دکوراسیون اتاق خواب 12 متری را به گونه‌ای انجام دهید که بتوانید به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن از فضا استفاده کنید. با مشخص کردن متراژ اتاق و درج مواردی که می‌خواهید بازسازی شود، می‌توانید متخصص مناسب‌تری برای بازسازی دکوراسیون اتاق خواب خود پیدا کنید.

یک نمونه چیدمان اتاق خواب 12 متری، که با استفاده کاربردی از فضای بالا، پایین و بخش زیرین تخت از فضا به بهترین شکل استفاده شده است. در ادامه چند نمونه دکوراسیون اتاق خواب 12 متری برای پسران نوجوان را با هم ببینیم. اولین عکس مربوط به یک اتاق است که به خوبی از رنگ ها و طرح های ورزشی، که اغلب مناسب سلیقه پسران نوجوان است استفاده شده است. اتاق خواب یکی از بخش‌های مهم و اساسی خانه است که می‌تواند غیر از جایی برای خوابیدن محلی برای رسیدن به اوج آرامش هم باشد. با رعایت نکات طراحی دکوراسیون اتاق، فضایی راحت و دلپذیر را در اتاق خوابتان خواهید داشت.

http://dongfengblog.ir

در واقع مجله خبری دکورال سیستمی که انتخاب می کنید، باید به اندازه ای باشد که حداقل 30 سانتیمتر با دیوارها فاصله داشته باشد. این سبک بسیار شبیه به سبک اسکاندیناوی است، با این تفاوت که این سبک مربوط به زمان مدرنیسم است و شامل آثار هنری‌ای مانند چاپ انتزاعی یا الگوهایی است که طراحی اسکاندیناوی هرگز شامل آن‌ها نمی‌شود. مدرنیسم اواسط قرن، تناژ رنگی روشن‌تری دارد و کمی ملایم تر از طرح اسکاندیناوی است.

دکوراسیون اتاق خواب | جذاب‌ترین تصاویر سال از دکور اتاق خواب 2023