دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان ایرانی، 13 ایده و ۱۱۳ مدل دکوراسیون شیک و مدرن | dekoralsystem

توصیه های نینا تارنوفسکی، بنیانگذار Woodchip & Magnolia (در برگه جدید باز می شود). اگرچه از فراتر رفتن از نقطه امن خود نترسید، حتی مجله خبری دکورال سیستم را تا سقف بالا ببرید. یک طرح گل بزرگ با رنگ‌های عمیق می‌تواند به عمق و درام اضافه کند، اما برای کسانی که به دنبال رویکردی ظریف‌تر هستند، یک نقاشی دیواری با الهام از رنگ‌های قدیمی را در یک رنگ خنثی ملایم را امتحان کنید. یکی از شیک ترین و خاص ترین دیزاین های منزل دکور با چوب است چوب حس و انرژی خوبی را در منزل ایجاد می کنید. ۱۰- این پانل های دیواری مجهز به نور LED برای ایجاد نور مصنوعی نیستند ، اما جنس پنل های دیواری به شکلیست که به طرز شگفت انگیزی نور را از پنجره می گیرند و در پشت تخت باعث ایجاد نور مخفی می شوند . ۳- با چنین پس زمینه ای، فضای داخلی خانه فقط جای قدم زدن است – مبلمان ، راحت و شیک است بدون آن که در تقابل با منظره بیرون باشد .

برای ایجاد چنین فضایی باید تا حد امکان از شلوغی دوری کنید و فضای مرتب و خلوتی به وجود آورید. و هم روز و هم شب، به کمک آن می توانید میزان نور آفتاب و محیط بیرون را با آن کنترل کنید. برای مثال می توانید مثل اتاق زیر، دیوار پشت تخت را با کاغذ دیواری که طرحش با دیوارهای دیگر متفاوت است، دیزاین کنید.

ویژگی اتاق خواب مدرن

در ادامه چندین مدل اتاق خواب با رنگ های مختلف را مشاهده می کنید. از آنجایی که در اتاق های 12 متری فضا کم است، برای قرار دادن وسایل تزئینی و حتی کتاب، کیف، کفش و… بهتر است از شلف و قفسه های دیواری استفاده کنید؛ به این صورت که قفسه یا شلف دیواری مناسبی را بر روی بخش ها و دیوارهایی که در حالت عادی قابل استفاده نیستند نصب کنید وسایل تزیینی و سایر وسایل مورد نیاز خود را در قفسه ها بچینید. انتخاب وسایل و لوازمی که ضروری نیست مثل مبلمان و صندلی و یا میز آرایش های بزرگ را کنار بگذارید، و بیشتر سعی کنید لوازیمی که برای شما در آن اتاق ضروری است را تهیه کنید. همچنین انتخاب لوازم اتاق خواب با اندازه‌ای متناسب و ظریف بسیار مهم است.

مطالب مرتبط

کمد دیواری آینه ای می تواند ترفند دیگری برای طراحی اتاق خواب مدرن باشد. کمد ریلی همراه با آینه در بزرگ نشان دادن فضای اتاق خواب مدرن تأثیردارد. در اتاق خواب های بزرگ در صورت امکان بهتر است از کمد دیواری لولا دار استفاده شود. با استفاده از سطوح انعکاسی فضای اتاق خواب کوچک را دو برابر بزرگتر کنید.در دکوراسیون اتاق خواب کوچک از وسایل آینه‌کاری‌شده، پوشش دیواری بازتابنده و میزهای کنار تخت آینه‌کاری شده استفاده می شود تا بزرگ‌تر از آنچه هست، بنظر برسد. نورپردازی ۱عنصر مهم در محیط گفته شد، نور یکی مهمترین عناصر دکور و تزیین در اتاق است و نورپردازی خوب در ایجاد فضای خوب موثر خواهد بود و استفاده از لوستر و چراغ های دیواری از الزامات دکوراسیون اتاق خواب کوچک بشمار می‌روند. دیگر زمان استفاده از آباژورهای قدیمی کنار پاتختی گذشته است، اگر علاقمند به سبک مدرن هستید و می‌خواهید طراحی اتاق خواب مدرن و یک دیزاین خاص داشته باشید به جای آباژور از آویزهای نور کنار تخت خواب استفاده کنید.

  • می توان مدل اتاق خواب را به سه نوع سنتی و مدرن و صنعتی طبقه بندی کرد.
  • اگر از فرش های کوچک استفاده می‌کنید بهتر است آن را پایین یا کنار تخت پهن کنید.
  • قرار دادن تخت زیر پنجره، این مزیت را دارد که شما از دیوارها و بخش های دیگر اتاق به خوبی می‌توانید استفاده کنید.
  • مثلا یک دیوار شاخص داشته باشیم و روی آن را با کارهای هنری زیبا و حتی کاغذ دیواری دلپذیرتر و زیباتر سازیم.

اگر اتاق خواب ما دارای فضای پِرتی یا تو رفتگی هستند حتما از آن بخش ها برای جانمایی آیتم‌هایی متفاوت مانند کتابخانه استفاده کنیم. این آیتم یعنی استفاده بهینه از فضاهای خالی مهمترین بخش ۲۰پیشنهاد ویژه دکوراسیون اتاق خواب است که نیاز به توجه ویژه دارد. بعد از اینکه تکلیف دیوارها مشخص شد، می توان به سراغ وسایل اتاق رفت.

http://dongfengblog.ir