دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک زینوبست | dekoralsystem

اتاق‌های کوچک‌تر به ناچار میزهای کنار تخت کوچک‌تری دارند و ممکن است چراغ تمام سطح میز را اشغال کند. هنگام برنامه ریزی برای چیدمان اتاق خواب کوچک خود، بهترین مکان ها را برای قرار دادن سطوح بازتابنده در نظر بگیرید. بهترین روش برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در اتاق خواب، کمدهای سفارشی است. ساخت کمد لباس در دو طرف تخت کمک می کند که تمرکز روی آن دیوار خاص حفظ شود.

  • در طراحی صنعتی اتاق خواب از المان هایی مانند لوله آب یا به کار بردن وسایل صنعتی در طراحی و دکوراسیون داخلی استفاده می کنند.
  • نظم را در جعبه ها و سبدها برای جلوگیری از هرج و مرج، حفظ کنید.
  • بدون پنجره یعنی به صورت کاملا تاریک با نورگیری کم متفاوت بوده و پاسخ به سوال شما می تواند بسته به یکی از این دو گزینه تغییر کند.
  • کمد دیواری بدون درب در اتاق خواب های مدرن امروزی رواج زیادی دارد.
  • لازم به ذکر است که این سبک برای طراحی اتاق خواب دخترانه هم بسیار رایج و محبوب است.

اگر هنگام طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک خود تصمیم دارید رنگ فضا را نیز تغییر دهید، توجه داشته باشید که رنگ دکوراسیون با روحیه‌تان تناسب داشته باشد؛ و البته مخل آسایش و خوابتان نشود. اتاق خوابی پر نور یا نور ملایم؟ فرقی نمی کند انتخابتان کدام مورد است، در هر صورت باید فکر شده از نور استفاده کنید. نورپردازی، یکی از عواملیست که زیبایی وسایل و محیط اتاق را چند برابر می کند.

محله زندگی خود را با چه معیارهایی انتخاب کنیم؟

با مجله خبری دکورال سیستم درست المان هایی که می خواهید در دیزاین اتاق استفاده کنید و چیدمان درست وسایل در اتاق می توانید در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، پسرانه، دو نفره و… بسیار موفق عمل کنید. اتاق خواب بر اساس سبک دکوراسیون در چندین نوع؛ مدرن، کلاسیک، روستیک، صنعتی، مینیمال و… در انتخاب سبک­ های مختلف اتاق خواب به ویژگی­ های سبک و هماهنگی آن با فضای اتاق و همچنین سلیقه خود توجه کنید. اگر به دنبال یک اتاق خواب مجلل و پر زرق و برق هستید می­ توانید دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را انتخاب کنید ولی اگر مدرن و شیک بودن را بیشتر دوست دارید اتاق خواب مدرن به درد شما می­ خورد.

استفاده از پرده تاج تخت چیدمان اتاق خواب

در یک اتاق خواب کوچک، بدون تردید می توانید از الگو استفاده کنید. برای یک طرح تزئینی هوشمندانه و کاملاً منظم، یک الگو را انتخاب کنید و آن را به دیوارها و مبلمان اختصاص دهید. برنامه ریزی دقیق و کمی خلاقیت تمام چیزی است که برای استفاده حداکثری از امکانات یک اتاق خواب کوچک لازم دارید. قبل از شروع دکوراسیون، این ایده ها را برای اتاق خواب های یک نفره و کوچک در نظر بگیرید. با ایده‌های مناسب، یک منطقه کوچک را می‌توان به مکانی با گزینه‌های ذخیره‌سازی مفید تبدیل کرد و به دکوراسیون جذابی برای اتاق خواب کوچک دست یافت.

http://dongfengblog.ir

چنانکه گفته شد، انتخاب رنگ در اتاق خواب و به طور کلی در خانه بسیار مهم است. در اتاق‌های کوچک هم استفاده از رنگ‌های روشن بهترین راه برای رسیدن به فضایی خاص است. به خصوص رنگ آمیزی دیوارها و سقف ها با رنگ سفید بر زیبایی اتاق ما بسیار می‌افزاید.

حذف مبلمان و وسایل اضافی از اتاق خواب: