دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک زینوبست | dekoralsystem

در تئوری رنگ‌ها، به رنگ‌هایی مانند آبی کم رنگ، اسطوخودوسی یا سبز رنگ‌های آرامش‌بخش گفته می‌شود. رنگ‌های پرانرژی مانند نارنجی و قرمز به تنظیم روحیه و انرژی شما کمک می‌کند؛ اما تم اصلی رنگ دکوراسیون اتاق خواب شما بهتر است رنگی ملایم، سرد و خنثی باشد. هنگام ثبت سفارش برای طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق نیازی نیست متراژ اتاقتان را به‌طور دقیق اندازه بگیرید. در صورتی که طراح به صورت حضوری از پروژه بازدید کند، متراژ اتاق خواب را اندازه می‌گیرد. با «خدمت از ما» همراه باشید تا درباره هزینه دیزاین اتاق خواب، نکات مربوط به آن و نحوه سفارش خدمت آن بیشتر بدانید.

با به کار گیری این ترفندها دکوراسیون اتاق خواب مدرن و به روزی دارید و از فضای کاربردی ایجاد شده لذت خواهید برد. برای داشتن یک دکوراسیون و طراحی داخلی عالی برای اتاق خواب 12 متری باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و بهترین و متناسب‌ترین انتخاب‌ها را داشته باشید. امروزه سبک‌های خاص کمد دیواری، طراحی کتابخانه و کنسول‌های جدید برای فضای محدود، انواع شلف‌های دیواری فانتزی و جذاب، دامنه اختیارات شما برای چیدمان اتاق خواب 12 متری را بیشتر کرده است. برای داشتن یک اتاق خواب زیبا و شیک، با صرف کم ترین هزینه، باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک : 20 ایده برای دیزاین اتاق خواب کوچک 【سال1401】❤️

استفاده از مجله خبری دکورال سیستمهای آرامبخش در این مکان برای قسمتهای رنگی وسیع مانند دیوارها بسیار حائز اهمیت است . مثلا می توان از رنگهای یاسمنی ، سفید ، سبز و آبی کم رنگ و یا در صورت استفاده از کاغذ دیواری از طرحهای آرام و ملو استفاده کرد. امروزه اتاق خواب های سنتی با مبلمان و تختخواب های بزرگ سنتی تقریبا از مد افتاده و جایگزین آن اتاق خواب مدرن با دکوراسیون ، چیدمان ، اجزا و طراحی مدرن شده است.

http://dongfengblog.ir

فراتر از آن، اتاق خواب خود را فقط با چیزهایی که نیاز دارید تجهیز کنید. هر چیز دیگری ممکن است بهم ریختگی تلقی شود و به راحتی به احساس هرج و مرج در فضای شما بیفزاید. یک اثر هنری زیبا انتخاب کنید، چند عکس و پوستر دلخواه ترتیب دهید، گل و شمع اضافه کنید و بگذارید بقیه نفس بکشند. اتاق خواب قسمتی از خانه است که به طور کامل به ما تعلق دارد پس جدا از اینکه از چه سبکی قصد تقلید دارید در دکوراسیون اتاق خواب این نکته را فراموش نکنید که در نهایت این شما هستید که باید از این محیطی که ساختید لذت ببرید و اوقات خود را در آن سپری کنید. دیزاین اتاق خواب نوزاد بسیار مهم است کودک باید در این مکان احساس آرامش داشته باشد و از شلوغی زیادی در این مکان پرهیز نماییم. با توجه به نور های مصنوعی و مخفی استفاده شده در اتاق خواب، خود این فضا یک تصویر دیدنی برای افراد ایجاد می کند .

  • باید بدانید که در نظر نگرفتن برخی از نکات و اصول دکوراسیون، فضای اتاقتان را بد جلوه می دهد.
  • تقریبا تمام شلف های دیواری از دو قسمت تشکیل شده اند که شامل رویه و پایه می باشد که رنگ..
  • تزیین اتاق خواب پسرانه و دخترانه + دکوراسیون اتاق خواب ایرانیعنوان یکی از مطالب سایت الانت است.
  • اگر سقف کم ارتفاع است، آباژورهایی را انتخاب کنید که نور را به سمت بالا بازتاب کند.
  • پس اگر فضای اتاقتان محدود است، به هیچ وجه دنبال تخت خواب های بزرگ نروید.

استفاده از استندهای گلدانی یک راه ساده و ایده آل برای نظم دادن به گلدان های متعدد در دکوراسیون اتاق خواب است. به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که چه استندها و چه آویزهای گلدانی لازمست به حد قابل قبولی از فضای تخت خواب دور بوده و در مکانی چیدمان شوند که در صورت سقوط آسیبی به افراد در حال استراحت وارد نشود. یک گزینه بسیار عالی برای دکوراسیون اتاق خواب های ایرانی، استفاده از فرش های سنتی و لاکی ایرانی در دیزاین یک اتاق با تم روشن و ساده است.

رنگ اتاق خواب