دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک زینوبست | dekoralsystem

در “خدمت از ما” به مجله خبری دکورال سیستم متخصصین دکوراسیون اتاق خواب در شهر خود دسترسی دارید. از انجایی که نور پردازی اتاق نقش مهمی در زیبایی و بزرگ نشان دادن فضا دارد. و یا به جای لوستر، در بخش های مختلف اتاق از چراغ دیوار کوب، آباژور و یا هالوژن استفاده کنید. تهیه پرده و کاغذ دیواری با رنگ‌های نزدیک به هم و هماهنگ، به صورتی که که علاوه بر آرامش بخشی به فضا، در بزرگ نشان دادن اتاق موثر باشند. در بخش بعدی به بررسی نمونه هایی از دکوراسیون اتاق خواب 12 متری برای پسران و نوجوانان خواهیم پرداخت. اگر محل قرار گیری تخت خواب به گونه‌ای است که می‌توان کمی آن را از دیوار فاصله داد.

http://dongfengblog.ir

شما می‌توانید گیاهانی متناسب با فضا هم انتخاب کنید و در اتاق خود قرار دهید، زیرا برای سبک اسکاندیناوی وجود گیاهان هم مهم هستند. رنگ اصلی این نوع دکوراسیون سفید است و رنگ‌های دیگر این سبک شامل خاکستری، سفید و قهوه‌ای می‌شود. با این که انتخاب رنگ‌هایی با تناژ سرد در این سبک، رایج است، اما به کار بردن اندکی رنگ گرم و شاد در برخی عناصر و لوازم دکوراسیون، نه تنها تناقضی ایجاد نمی‌کند، بلکه می‌تواند به جذابیت و گیرایی این سبک هم بیفزاید.

تزیین اتاق خواب دخترانه و پسرانه با وسایل ساده و ارزان دم دستی

علاوه بر این انتخاب رنگ های مکمل برای وسایل اتاق خواب مثل کمدها، تخت، روتختی و… نیز تاثیر مثبتی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک شما دارد. اگر فضای محدودی در اختیار دارید بهتر است با توجه به ابعاد تختخواب، اندازه کمد دیواری را تعیین کنید. به طور مثال تخت خواب دو نفره در اتاق خواب فضای زیادی را اشغال می کند و می توانید از کمد دیواری های کوچک تر استفاده کنید.

سبک صنعتی (Industrial)

تخت خواب شما باید از لحاظ فیزیکی، شما را در سلامت کامل نگه دارد و از استانداردهای طبی برخوردار باشد. جهت ایده گرفتن، به صفحه آجر دکوراتیو مراجعه کرده و تصاویر پروژه ها را مشاهده کنید. چهارم؛ از روتختی و پرده های تیره کمتر استفاده کنید و در صورت علاقه به این رنگ ها، آن ها را به صورت ترکیبی و بافت دار تهیه نمایید.

  • تزیین یخچال عروس ۱۴۰۱ + تزیین گوشت و سبزیجات یخچال عروس عنوان یکی از مطالب سایت الانت است.
  • پرده های بالای تاج تخت به لوکس بودن فضای اتاق شما کمک می کند و یک دیزاین شاهانه را برای شما به ارمغان می آورد.
  • دکوراسیون داخلی اتاق خواب که بیشتر شبیه اتاق‌های هتل طراحی شده است.
  • تمامی مطالب این سایت برگرفته از دانش طراحان و دکوراتور های داخلی مدیا دکور می باشد و هرگونه کپی نوشته ها بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
  • یکی از بخش های اصلی طراحی دکوراسیون منزل، دکوراسیون اتاق خوابه.

هر چه فضا خلوت تر باشد، بزرگ تر جلوه می کند و اگر تصمیم گرفتید که در اتاق خواب خود قاب عکس قرار دهید، بهتر است در انتخاب طرح و قاب دور عکس دقت زیادی داشته باشید که با سرویس خواب شما مطابقت داشته باشد. اتاق خواب ها یکی از قسمت های مهم در خانه ها هستند و افراد برای مطالعه و آرامش و استراحت از این فضا استفاده می کنند و به علت تاثیر فضای اتاق خواب و خواب، روی خلق و خو و آرامش افراد، بهتر است در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب دقت زیادی به خرج دهید. یک اتاق خواب بدون توجه به سبک دکوراسیونی که انتخاب می کنید باید دنج، پیچیده و شیک به نظر برسد. برای سهولت در جابجایی، حداقل 3 فوت بین تخت و دیوارهای کناری یا قطعات بزرگ مبلمان و حداقل 2 فوت بین تخت و مبلمان کم ارتفاع مانند میزها و کمدها قرار دهید. اگر برای بیرون آمدن از کمد یا حمام مجبورید در اطراف تخت قدم بزنید، به این فکر کنید که چگونه می توانید تخت را جابجا کنید تا کارها ساده تر شود.

دکوراسیون اتاق خواب – 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا جلوه می دهد!