دکوراسیون اتاق خواب قیمت دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، هزینه طراحی و تغییر دکوراسیون خدمت از ما | dekoralsystem

حتما این ویدئو را مشاهده کرده و در ادامه مقاله را به دقت مطالعه نمایید. برای جلوگیری از شلوغی و ریخت و پاش در طراحی دکوراسیون اتاق کودک، از یک جعبه یا سبد برای اسباب بازی ها استفاده کنید. اتاق خواب فضایی است برای استراحت و راحتی افراد، در نتیجه بهتر است آن را با رنگ های ملایمی که تقویت کننده احساس آرامش هستند، طراحی کنید.

  • LED یا نورهای نواری یک انتخاب منحصر به فرد برای محیط اتاق است.
  • یکی از عواملی که باعث می شود فرزندان شما تمایل بیشتری به انجام تکالیف مدرسه و وقت گذراندن در اتاق خواب خود را داشته باشند این است که دکوراسیون اتاق خواب آنها را به نحوی طراحی کنید که برای آنها جذابیت ..
  • در تصویر زیر می بینید که حتی در کنار دیواری به رنگ زرد پر رنگ، استفاده از پرده سفید ساده، چقدر دکور فضا را دلچسب کرده است.
  • طراحی اتاق خواب کلاسیک جلوه زیبایی دارد و حس اشرافی و سلطنتی القا می‌کند.
  • می دانید که هم از تزیینات کلاسیک و هم اکسسوری های مدرن می توان برای دکوراسیون یک اتاق خواب مدرن استفاده کرد.
  • مثلا اگر لباس های زمستانی متعددی دارید و یا کیف و کفش های زیادی هست که بایستی در این کمد جای بگیرد، طبقاتی متناسب با ابعاد آن ها در نظر بگیرید.

پس از مواردی که در این مطلب آموزش داده شد، استفاده کنید و اتاق خوابتان را دکور کنید. اگر اتاقی به سبک مدرن دارید، بهترین گزینه برای شما پرده‌ی کرکره‌ای است. این نوع پرده هم انعطاف‌پذیر است و هم جلوه‌ای شیک و مدرن به فضا می‌دهد.

http://dongfengblog.irمی توانیم با مجله خبری دکورال سیستم فاصله‌ای کم بین تخت و دیوار در بخش بالایی، فضایی کوچک برای ذخیره سازی وسایل داشته باشیم. دقت کنیم در اتاقمان هارمونی دکوراسیون را حفظ کنیم مثلا اگر مبلمان ما از نوع کلاسیک است حتما چیدمان اتاق خوابمان هم چنین باشد. کمد دیواری بدون درب در اتاق خواب های مدرن امروزی رواج زیادی دارد. البته استفاده از رنگ مشکی هم مورد استفاده قار می گیرد و می تواند تمامی رنگ ها دیگر را در کنار خود جای دهد. بهتر است تخت در جایی قرار بگیرد که به در ورودی دید داشته باشد؛ این کار حس امنیت می دهد. برای تخت های دونفره بهتر است هر دو طرف تخت فضای خالی وجود داشته باشد.

اگر فضای زیادی ندارید، یک تخته سر مانند تصویر زیر را در نظر بگیرید. دارای شکاف ذخیره سازی و سطحی است که می توانید چیزها را در آن قرار دهید. از آنجایی که مکان مناسبی برای ذخیره وسایل قبل از خواب خواهید داشت، می توانید بدون میزهای کنار تخت بزرگ این کار را انجام دهید. تصویر زیر، یک نمونه اتاق خواب مدرن، که از کمد دیواری در اطراف تخت به صورت اصولی با قفسه بندی مناسب استفاده شده است.

استفاده از فرش

انتخاب اندازه فرش بسیار مهم است و باید المان‌های مختلفی را در نظر بگیرید. یکی از این موارد اندازه اتاق و تختخواب است، اندازه فرش باید به گونه‌ای باشد که زیر تخت و قسمتی از اطراف آن را بپوشاند تا هنگام بیرون آمدن از تخت پای شما کف سرد و سخت اتاق را لمس نکند. اگر از فرش های کوچک استفاده می‌کنید بهتر است آن را پایین یا کنار تخت پهن کنید. اگر اتاقی کلاسیک دارید، به دنبال پرده‌های پارچه‌ای بروید زیرا مناسب‌ترین گزینه برای این سبک دکوراسین هستند. همچنین زیر پرده اصلی از آستر استفاده کنید تا برای حفظ حریم شخصی و کنترل نور بتوانید از آن استفاده کنید.

تازه ترین مطالب