دکوراسیون اتاق خواب 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا جلوه می دهد! مدیا دکور | dekoralsystem

انتخاب سبک دکوراسیون اتاق به سلیقه‌ و شخصیت صاحب اتاق بر می‌گردد. سبک دیزاین اتاق خواب از آن جهت بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد که نوع طراحی و مواردی که باید تهیه شوند به آن بستگی دارد. استفاده از قفسه کتاب شیک و مدرن در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن آن در اتاق خواب داشته باشیم، توصیه می شود.

  • انتخاب پرده یکی از گزینه هایی است که در بزرگتر و کوچکتر نشان دادن اتاق موثر است، به همین دلیل در انتخاب آن به دو نکته زیر توجه کنید.
  • کپی برداری از مطالب سایت با ذکر نام الانت و لینک مستقیم بلا مانع است.
  • یک سری دغدغه ها و سوالات در مشاوره های دکوراسیون و معماری اغلب دوستان مشاوره گیرنده مطرح هستند.
  • سلام درسبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب سنتی، استفاده از چوب‌های تیره در مبلمان و رنگ‌های به مراتب چشمگیر در رنگ‌بندی لوازم بسیار پرکاربرد است.
  • شاید در اتاق خوابمان جایی برای برای قرار دادن کمد نداشته باشیم که در این صورت می‌توانیم از قفسه های عمودی یا قفسه های نردبانی استفاده کنیم که در این صورت جای کمی در کف اتاق اشغال می کند و در بخش ارتفاع فضای بیشتری را در اختیارمان قرار می‌دهد.
  • به این ترتیب با اولویت بندی مناسب و اصولی در ادامه نکاتی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید با هزینه ای ناچیز، دیزاین ساده و شیکی را برای اتاق خواب مد نظر خود پیاده سازی کنید.

این وسایل بخش مهمی از اتاق خواب را تشکیل می دهند که مشخص کننده سبک انتخابی شماست. یک تخت راحت انتخاب کنید تا با استراحت روی آن، تمام خستگی روز را از خود دور کنید. صندلی ای برای لحظات آرام خود که در آن ساعتی از روز را به مطالعه و ریلکس کردن بگذرانید.

خرید تخت، میز و کمد بدون اندازه‌گیری ممنوع!

پس اگر فضای اتاقتان محدود است، به هیچ وجه دنبال تخت خواب های بزرگ نروید. چراغ‌های دیواری‌ای می‌شوند که نورپردازی آن‌ها متمرکز آثار هنری روی دیوارها بوده و یا چراغ خواب‌هایی که لوازم جانبی را به زیبایی نمایان می‌کنند. جالب است بدانید که نورپردازی فضا، تمرکز اصلی این سبک است که بر ریتم شبانه‌روزی نیز تاثیر می‌گذارد و به تعادل زمانبندی بدن شما کمک می‌کند.

http://dongfengblog.ir

همچنین سعی کنید این هماهنگی، بین اثاثیه مجله خبری دکورال سیستمتان نیز وجود داشته باشد. مثلا می توانید مانند تصویر زیر رنگ بالش، فرش و تابلو را در طیف رنگی مشابه انتخاب کنید. همچنین زیر پرده اصلی، از آستر استفاده کنید، تا برای حفظ حریم شخصی و کنترل نور بتوانید از آن استفاده کنید. ویژگی اصلی آن، داشتن طرح‌های بزرگ برگ مانند، رنگ‌ سبز و گل‌های استوایی است. این سبک باعث می‌شود صبح که از خواب بیدار می‌شوید حس بودن در تعطیلات داشته باشید.

جدیدترین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رویایی

اگر کف اتاق خواب خود را با کاشی و سرامیک یا چوب کفپوش کردید، با استفاده از یک قالیچه بر روی آن، گرما و جذابیت فضا را دوچندان کنید. وجود یک کمد کوچک چوبی که امکان مشاهده داخل آن نباشد در جلوی تخت خواب برای پنهان کردن وسایل غیرضروری مثل پتو و بالشت اضافی و لباس هایی که مناسب فصل نیستند میتواند مفید و ضروری باشد. ۲۹- این تخت نه تنها شامل کشو است، بلکه باعث می شود که حتی با حاشیه ها و فضای میز کناری هم احساس راحتی داشته باشید. این تخت با کمد دیواری برای به دست آمدن یک نمای یکپارچه ترکیب شده است. حتی کوچکترین فضاها می‌توانند به عنوان یک اتاق خواب دنج عمل کنند و با مبلمان مناسب به عنوان مکانی چند منظوره برای مطالعه ،ذخیره‌سازی و استراحت، مورد استفاده قرار گیرند.

اتاق خواب صنعتی