دکوراسیون داخلی مدرن را کاربردی بشناسید + تصاویر دیزاین خانه مدرن 2022! مدیا دکور | dekoralsystem

مثلاً در اتاق نشیمن، کاغذ دیواری طرح‌دار، تنها در قسمت پشت تلویزیون استفاده می‌شود و بقیۀ دیوارها رنگ می‌شوند و یا با کاغذ دیواری ساده پوشانده خواهند شد. یا برای قسمت دیوار پشت شومینه، معمولاً از سنگ یا آجرهای دست‌ساز استفاده می‌شود. در حالت کلی خانه های مدرن از نورهای توکار سقفی برای تامین نور عمومی فضا استفاده می کنند.

http://dongfengblog.ir

همچنین برای آن که محیطی آرام و هماهنگ داشته باشید، می‌توانید از متریال یکسان در مبلمان خود استفاده کنید. برای مثال شما می‌توانید در کنار مبلمان کلاسیک خود از میزهای چوبی مدرن بهره بگیرید. البته این ‌یک قانون نیست و شما می‌توانید با توجه به فضا و سلیقه‌ی شخصی خود مبلمان را انتخاب کنید، اما انتخاب همه عناصر در یک سبک می‌تواند موجب ایجاد هماهنگی و جلوگیری از شلوغی بیش ازحد گردد. وقتی نوبت به انتخاب کفپوش مناسب برای خانه‌ای با سبک دکوراسیون مدرن می‌رسد، به طور معمول فرش‌هایی که به دلایلی مشخص و منطقی طرفداران زیادی دارند بهترین گزینه‌ای هستند که در اختیار داریم. اما گل و گیاه در دکوراسیون داخلی منزل 2022 از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

چند نکته مهم برای طراحی داخلی

حتی با وجود مبلمان‌های چند عملکردی و قابل حمل میشه از خریدهای مجدد هم جلوگیری کرد. هنرمندان مدرن نگاه سنتی‌گراها رو به رئالیسم ندارن و سعی دارن هنر رو در قالب رنگ‌های پر جنب و جوش و اشکال بدیع شکل بدن. اگر مصالحی مثل بتن، شیشه و فولاد پیشرفت نمی‌کردن، سبک مدرنی هم درکار نبود و اگر این سبک ادامه پیدا نمی‌کرد، پیشرفت‌های بیشتر این مصالح رو هم شاهد نبودیم.

دکوراسیون مغازه

رعایت اصل عدم ‌تقارن از مجله خبری دکورال سیستم‌های اصلی طراحی مدرن است، البته در عین حال باید تعادل حفظ شود. برای این‌ کار آینه، قاب یا تابلو را نباید درست وسط بالای مبلمان، میز یا قفسه‌ کتاب قرار داد، اما باید با وسیله دیگری که وزن بصری نا مشابه اما یکسان دارد، تعادل حفظ شود. چیزی که بسیار شبیه به احیای مدرنیته است، اما به هیچ عنوان نباید آن را با جنبش مدرن در قرن 19 اشتباه گرفت. می‌توان اینطور بیان کرد که فضای داخلی مدرن با سبک‌های گذشته و با به‌کارگیری پیشرفت‌های تکنولوژی و مواد و مصالح ترکیب شده‌اند.

نور طبیعی و پنجره های بدون تزئین:

امروزه دکوراسیون داخلی مدرن توانسته به خوبی خود را در دل مردم جای کند و به عنوان سبک هایی که در اولویت قرار گرفته اند طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است. برای روشن تر و بزرگ تر دیده شدن اتاق از آینه و لوستر کمک بگیرید و یک فرش با طرح مدرن روی زمین پهن کنید. در آشپزخانه های سبک مدرن از رنگ های براق و دکوری های درخشنده استفاده میکنند.

  • طرح‌ کاشی و سرامیک مدرن به اشکال و فرم‌های هندسی زاویه دار و رنگ های روشن است.
  • استفاده از اکسسوارهای سبک مدرن ، گلدان های بتنی و سرامیکی، تابلوهایی از نقاشی های امروزی و هر چیزی که فکر می کنید حس و حال سبک مدرن را به منزلتان می آورد به اجرای بهتر این سبک کمک خواهد کرد.
  • طراحی داخلی مدرن حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از خطوط صاف و تمیز، فضاهای پیشخوان ناقرینه و اشکال هندسی است.
  • دکوری هایی که بیشتر در سبک مدرن استفاده میشوند آینه و تابلو نقاشی ها با طرح مدرن ،ساده و بدون قاب هستند.
  • همچنین مبلمان و اثاثیه چوبی منبت کاری و ظریف کاری شده را برای این نوع فضا نباید بخرید.