دکوراسیون داخلی مدرن و ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن هنر عمران | dekoralsystem

یکی از اجزای مهم در طراحی ویلا، ارتباط مستقیم و نزدیک این محیط مسکونی با طبیعت است. بر این اساس، اصول طراحی یک ویلای مدرن با قوانین دکوراسیون یک خانه معمولی متفاوت است. از این رو دکوراسیون ویلا به سبک مدرن و مجلل دنیای پیچیده ای دارد. توجه به اصول طراحی ویلا برای داشتن محیطی زیبا و آرامش بخش بسیار حیاتی است.

انتخاب جزیره برای چه آشپزخانه‌هایی مناسب است!

به همین مجله خبری دکورال سیستم می توان از یک کاناپه ساده و مدرن با رنگ خنثی در منزل قرار دهید و آن را با وسایلی که با طراحی مدرن ارتباطی ندارند تکمیل نمایید . اولین موردی که در این خانه مدرن ایرانی جلب توجه می‌کند، فرش ایرانی اصیل است. گاهی در دکوراسیون خانه های مدرن تهران برای این‌که فضا از یک‌رنگی و خنثی بودن درآید، از فرش‌های قرمز رنگ استفاده می‌کنند. البته در این فرش رنگ آبی هم وجود دارد که با مبل‌ها و پرده آبی رنگ به خوبی ست شده و هارمونی جذاب و دوست‌داشتنی خلق کرده است.

http://dongfengblog.ir

روشنایی‌های نقطه‌ای، خطی و شاخه‌ای، با نورهای سفید، فضایی مدرن و لوکس در خانه‌ ایجاد می‌کند. لوازم روشنایی و لوسترهایی که در این سبک به کار می‌رود، معمولا جذابیت هنری خاصی دارند، چرا که نورپردازی‌ها کانون توجه در دکوراسیون خانه های مدرن هستند. یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی دکوراسیون مدرن، استفاده از پنجره‌های بزرگ است. در دکوراسیون خانه‌های مدرن، فضاهای داخلی را بیرون و فضاهای خارجی را درون منزل می‌آورند و این با به کار بردن در و پنجره‌های بزرگ ممکن است.

بنابراین باید رنگ دیوارها و مبلمان را به رنگ های خنثی مثل سفید، خاکستری و مشکی انتخاب کنید. دقت داشته باشید که بهتر است هر یک از این عناصر دکوراسیون، تنها یک طیف رنگی داشته باشند و ترجیحا بدون پترن و الگو باشند. منزل به سبک مدرن بیشتر از هر چیزی جلب توجه می کند، استفاده وسیع از رنگ های خنثی در سطوح مختلف است. سادگی به این معنی است که عناصر و اثاثیه ای که در فضای داخلی منزلتان به کار می برید، مثل تصویر زیر، بدون جزئیات تزئینی باشند.

خانه مدرن شماره ۹

واژه مدرن در واقع به معنای نو و جدید است؛ یعنی هر چیزی که به تازگی مد شده باشد را مدرن می‌گویند. در حقیقت، اگر بخواهیم سبک مدرن در طراحی داخلی را در یک کلمه خلاصه کنیم، بهترین و کوتاه ترین توصیف برای ای سبک، سادگی می‌باشد. در دکوراسیون مدرن کلاسیک سعی کنید در استفاده از لوازم جانبی و تزئینات اغراق نکنید. استفاده از اکسسوری‌هایی مانند گلدان تک‌گل، یک تابلوی نقاشی بزرگ روی دیوار و یا استفاده از کوسن‌های طرح دار گزینه بسیار مناسبی برای این سبک از دکوراسیون است. پس ازآنکه سبک دکوراسیون غالب را انتخاب کردید، نوبت به انتخاب رنگ‌ها و متریال مورد استفاده در طراحی داخلی می‌رسد. در طراحی این سبک دکوراسیون شما می‌توانید سه رنگ را به عنوان رنگ‌های اصلی انتخاب نمایید.

  • مجسمه‌های حیوانات و نیز طرح‌های انتزاعی فلزی نیز در این سبک دکوراسیون به کرات به چشم می‌خورد که البته زیبایی منحصر به فردی دارد.
  • به این معنی است که بیشترین بهره را از فضای جدید خود خواهید برد.
  • سبک دکوراسیون این فضا را می توان با به کار بردن کابینت های ساده و بدون تزیینات، دیوارپوش های یکدست و شیرآلات مدرن به شکل مدرن درآورد.
  • حتی میز و صندلی های متفاوت در کنار هم نیز می توانند جالب باشند.
  • ایده دکوراسیون اتاق خواب و دکوراسیون اتاق خواب کوچک را در مقالات دیگر بخوانید.