دکوراسیون طلا و جواهر با ۳۴ طراحی کاربردی

یک شکل بودن و متصل بودن نور در باب روشنایی طبقات و همچنین ویترینها اهمیت بالایی دارد. یک دست بودن و پیوستگی نور در مقوله روشنایی ویترینها و طبقات اهمیت دو چندان پیدا میکند. چاره این کار استفاده از انواع روشنایی با نور با کیفیت بالا و دمای رنگ مناسب است. از نظر طراحی طلا ها نیز باید طراحی ها را مطابق با سلیقه عموم جامعه دانست و شاید کمتر به طراحی هایی خاص و منحصر به فرد برخورد کنید . در حقیقت باید گفت خیابان میرداماد مناسب افرادی با سلیقه خاص است که میخواهند جواهراتی متفاوت برای خود داشته باشند. با این حال برخی از افراد فضای سفید و روشن دلباز را برای تصمیم گیری هنگام خرید را ترجیح می دهند.

دکوراسیون داخلی طلافروشی

اگر به فکر آرامش و آسایش مشتریان خود هستید، برای طراحی داخلی دکوراسیون فروشگاه جواهر از مبلهای راحتی در مغازه خود استفاده نمایید. استفاده از رنگ های فانتزی مانند صورتی یا سبز در طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر، چندان مناسب نیست. پس بهتر نیست برای کاهش فشار آن ها و راحتی خریدشان، دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی را با بزرگ ترین فضای ممکن طراحی کنید؟ گفتیم که طراحی روشنایی و نورپردازی طلافروشی و فروشگاه جواهرات کار سادهای نیست. دکوراسیون طلا فروشی شیک، درخشش جواهرات در این 25 مغازه! اگر صاحب فروشگاه طلا و جواهر هستید تا به حال حتما به این فکر کردهاید که چه طور میتوانید درخشش طلا و جواهرات داخل ویترین را بیشتر کنید؟ استفاده از نور آفتابی در روشنایی و نورپردازی طلافروشی، شاید در نظر اول باعث درخشش و چشمگیر شدن الماسهای داخل ویترین شود، اما عقیق و فیروزه و دیگر سنگهای قیمتی رنگی زیر این نور زیاد محو میشوند.

یک شرکت امنیتی که در زمینه سرویس دهی به مغازه های طلا و جواهرات فروشی تخصص دارد، ممکن است ایده هایی برای طراحی سیستم های حفاظت بهینه از امنیت ارائه دهد. برای به حداکثر رساندن پتانسیل فروش، برای هر سانتی متر فضا برنامه ریزی کنید و چیدمان ویترین مغازه طلا فروشی را بهینه کنید. جایی که یک طبقه، به طلا فروشان اختصاص دارد و هر روز، روزگار شلوغی را سپری می کند، چرا که همه کسانی که برای خرید اجناس دیگر به قائم می آیند، گشتی هم در طبقه بزرگ طلا فروشی های آنجا می زنند تا هم از قیمت ها اطلاع پیدا کنند و هم اگر چیزی نظرشان را جلب کرد، برای خرید برنامه ریزی کنند.

بسیاری از افراد و خصوصا خانم ها زمانی حاضر به ورود به یک طلا فروشی و خرید کردن از آن می گردند که طراحی ویترین و فضای داخلی آن فروشگاه به شکل قابل توجهی انجام شده باشد. در مقاله طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی نکاتی برای شما ارائه داده شده است که بتوانید به راحتی فضای فروشگاه خود را مدیریت کنید. در طلافروشی های این خیابان قطعا به برندهای لاکچری و شیک دنیا بیشتر برخورد می کنید. این دکوراسیون فروشگاه است که شما را ناخودآگاه به سمت فضای داخل آن میکشاند و به کنجکاوی در میان قسمتهای مختلف مشغول میکند. گروه طراحی و تولید دکورا در تهران با داشتن ایده های خلاقانه برای طراحی فضای داخلی طلافروشی و نمونه های طراحی های بی شمار و خیره کننده و منحصر بفرد پاسخگوی تمام نیازهای طلافروشان در هر زمینه ای می باشد. اگر مساحت فروشگاه شما در حدی است که میتوانید بخشی از فضای آن را با استفاده لوستر و چراغهای آویز تزیینی روشن کنید، این کار را فراموش نکنید.

طراحی داخلی جواهر فروشی

تحصیل در موسسه جواهر شناسی آمریکا (GLA)، بخشی از فعالیت های علمی آقای گوهر بین را تشکیل داده است که زمینه تاسیس گالری گوهربین در خیابان ولیعصر تهران شد. محمود گوهربین که نیاکانش هم در همین زمینه فعالیت داشتند این برند را پایهگذاری و ۳ فرزندش هم وارد این کار کرده است. این نکته مهم است که در طراحی دکور ، اهداف تجاری و هویت برند را در نظر بگیرید. مجتمع تجاری اداری الماس غرب به بورس طلا و جواهرات غرب تهران مشهور است. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی به عنوان یکی ار شیک ترین و لوکس ترین مراکز تجاری و یا بازار شناخته شده است. مرکز خرید میلاد نور در تهران یکی از مراکز خرید شناخته شده است .

در مورد طلا فروشی اولین اولویت با امنیت و زیبایی محیط است. متریال پارکت، تمام چوب بوده و از طریق چسب در کف مغازه نصب می شود اما لمینت از متریال های خرده چوب و همچنین چسب است و با کمک اتصالات شیاردار به همدیگر متصل می شوند و به روش قرنیزی که در لبه های دیوارها برپا می شوند، کنترل می گردند. مفهوم ِ توجه به قدمت و تاریخ پروژه فقط در تکرار الگوی آینهکاری قاجاری و ارائه مدرن آن نبوده، بلکه این توجه از طریق نمایش سابقهی خودِ، تاریخ و لایههای گذشته مکان نیز صورت گرفتهاست.

دکوراسیون مغازه طلا و جواهر

به هر حال، علاوه بر بازارها و راسته های طلا فروشی مطرح قدیم و جدید در تهران، بعضی مغازه ها هم هستند که مشتریان پر و پا قرص و بعضاً ثابتی دارد که در ادامه به ۸ مورد آن اشاره می کنیم و در آینده نیز به شمار دیگری خواهیم پرداخت. حداقل فایده ای که دارد، شناخت مدل های جدید بوده که همواره برای عاشقان مد و لباس، الهام بخش است. در اینجا گویی بیشتر توجه به جواهر لاکچری و مد روز است. اهمیت این مورد به قدری است که قبل از هر چیزی حتی توجه به زیبایی محیط باید برای این مورد تمهیدات لازم را در نظر گرفت.

طراحی مدرن طلا فروشی

برای اینکه بتوانید در حرفه ی طلا فروشی موفق باشید ، به دکوراسیون شیک و مدرن نیازمند هستید. یکی از عوامل تاثیرگذار در طراحی موفق دکوراسیون فروشگاه، انتخاب صحیح کاغذدیواری است. در این مقاله نمونه تصاویری از دکوراسیون مغازه بدلیجات، طلا فروش، چیدمان مغازه پوشاک، دکوراسیون مغازه کوچک موبایل و فضاهای دیگر را مشاهده کردید. حتی فروشگاههای کوچک که شاید چندان شناخته شده نباشند، میتوانند با طراحی دکوراسیون حرفهای و جذاب، نظر رهگذران را جلب کرده و آنها را به داخل بکشانند. ایده استفاده از رنگ های سفید برای مغازه کوچک بسیار جالب و شیک است. در خصوص خرید سکه و طلا باید گفت به دلیل دوری این مرکز به بازار تهران عمدتا قیمتها از بازار تهران بیشتر است. همچنین این روش ریسک سرقت توسط مشتریان را کاهش میدهد. به همین جهت طراحی داخلی مغازه برای کسب و کار بیشتر حائز اهمیت است زیرا باعث می شود مشتریان بیشتری را به سمت و سوی خود بکشاند.

جدیدترین دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

چرا که بیشتر شاهد طراحی هایی شیبه به بازار طلای تهران هستیم و به ندرت میتوان طراحی هایی خاص را پیدا کرد. چرا که مغازه های زیادی در زیرزمین های پاساژ ها به این کار اختصاص داده شده. در تعریف فضایی جدید، طبقه اول برای بخش فروش، طبقه دوم بخش فروش VIP و طبقه سوم به تعمیرات و استراحت کارکنان اختصاص یافت. البته دقت داشته باشید که انتخاب رنگ صحیح و مناسب برای این محیط که فضای دورتادور دیوارها، سقف و ویترین را شامل میشود باید با در نظر گرفتن نکات خاصی صورت بگیرد تا فضایی زیبا و همینطور استاندارد را ایجاد نماید. نورپردازی یکی از مهم ترین عوامل طراحی داخلی هر فضایی می باشد. و برخی از پاساژ های رسالت و تهرانپارس نیز، می توان پاتوق های عاشقان طلا و جواهر را پیدا کرد که با توجه به بضاعت مالی خود، به خرید و فروش طلا و جواهر اقدام می کنند.

طراحی داخلی مغازه طلا فروشی

جاهایی که تهرانی ها برای خرید این کالاهای لوکس گران قیمت، به آنجا مراجعه می کنند و در چهار ماهه پایانی سال، با توجه به کاهش محسوس قیمت جهانی طلا، مشتریان زیادی خواهند طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی داشت. همچنین اگر به دنبال ساعتهایی با برندهای معتبر هستید میتوانید در میرداماد آن را بیابید . البته باید گفت درست است که بیشتر به جواهر اهمیت داده شده ولی این به آن معنی نیست که شما باید پول زیادی بپردازید بلکه گاهی اوقات با گشتن در میان مغازه ها و مراکز خرید میتوانید طلا و جواهری بسیار زیبا و شیک ولی با قیمتی مناسب بیابید. بنابراین جای تعجب نیست که کسب و کار طلا و جواهر فروشی گوهر بین، مقصد طلا باز های خاص تهران باشد که قصد دارند جدید ترین مدل ها و طرح ها را در مکانی خاص، مشاهده و خرید کنند.

می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. با قرار دادن کالاهای لوکس در داخل قفسه های شیک و زیبا، ویترین دلپسند و جذاب تر می شود و نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب می کند. برای طراحی ویترین بوتیک مهمترین مسئله ای که باید در نظر گرفت محلی است که بوتیک در آن واقع شده است. پیوستگی روشنایی و نداشتن سایه روشن نوری در فروشگاه نیز از آن دست موضوعات مهم دیگر است که باید حتما در هنگام طراحی نورپردازی و روشنایی طلافروشی به آن توجه کنید. متخصصین روشنایی و مهندسینی که در حال طراحی لامپ و چراغ LED هستند، به دنبال رسیدن به نزدیکترین نور ممکن به نور خورشید هستند. روشنایی و نورپردازی طلافروشی، فروشگاه جواهرات و نقره موضوعی است که مقداری از آن چه که ممکن است فکرش را بکنید پیچیدهتر است و بعید است بتوانید با انتخاب چند لامپ آفتابی و چند چراغ توکار پر نور، به روشنایی مورد نظر خود برسید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

اگر کارتان گير کرد و حتما بايد يک انگشتر با طراحي مدرن براي عزيزتان بخريد، از ابريشم دست خالي بيرون نمي رويد. طراحی ویترین و چیدمان جواهرات در آنها باید به گونه ای باشد که طلا و جواهرات از جهات گوناگون قابل رؤیت باشند. جالب است که بدانید شادروان محمود گوهر بین که پدر آقای کامران گوهر بین (صاحب کنونی گوهر بین) هستند، یکی از اساتید به نام طلا و جواهر سازی کشور بوده و از کارهای هنرمندانه او، نمونه هایی در موزه جواهرات ملی سلطنتی کشور (خیابان فردوسی) نگهداری می شود.

هیچ مشتری ای حاضر نیست از مغازه ای کم نور که اجناس به خوبی در آن قابل بررسی نیستند خرید کند، زیر این مغازه ها احساس نا امنی را برای مشتری به وجود می آورد. ولی این به آن معنی نیست فقط همین منطقه ها مراکز شهر تهران برای طلا و جواهر هستند. تنوع قیمت و طرح ها در این منطقه طلا فروشی تهران، سبب شده تا ساکنان مناطق مرکزی پایتخت، از این مراکز برای خرید و فروش فلزات گران بها استفاده کنند. یکی از مراکز قدیمی و معتبر برای خرید و فروش طلا و جواهر در تهران، در بازار تهران است. در فروشگاههایی که سقف بلندی دارند میتوانید از چراغهای توکار با زاویه تابش ۲۰ یا ۴۰ درجه استفاده کنید. بلکه طراحی داخلی مدرن و مینیمالیستی میگوید که تنها لازم است با تأکید بر یک تا حداکثر سه نمونه از اجناس در ویترین مغازه و ترکیب آن با خلاقیت طراحی مشتری را وادار به ورود به مغازه و مکالمه با مغازه دار کند.

توجه به عطر و موسیقی در طلافروشی از عوامل ایجاد اعتبار برای فروشگاه است. بوها باعث یادآوری خاطرات و ایجاد لحظات خوب است. معمولا ظاهر لوکس این فروشگاهها باعث ایجاد موفقیت آنها در میزان فروش طلا میشود. در واقع، باید متناسب با خصوصیات فروشگاه و عناصر تشکیلدهنده دکوراسیون آن باشد تا ترکیب خوبی ایجاد کند. ساختمان هوشمند ساختمانی است شامل محیطی فعال و مقرون به صرفه، بوسیله تجمیع کردن عناصر اصلی یعنی سیستم ها، ساختار، سرویس ها و مدیریت و ایجاد رابطه ای یکپارچه میان آنها که می تواند به صورت مستمر نسبت به وضعیت های متغیر محیط عکس العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد. بهترین گزینه برای این قسمت استفاده از چراغهای AR111 با زاویه تابش 20 درجه است که نور را بصورت متمرکز به ناحیهای خاص میتاباند.

در انتخاب مدل های تخت دقت لازم را داشته باشید و سعی کنید برای طراحی داخلی هتل هایی که مجلل تر هستند، دکوراسیونی مدرن تر در نظر بگیریم. ما سعی کردیم تا عمده مراکز خرید و فروش طلا و جواهر را در شهر تهران به شما معرفی کنیم. اینکه چه نوع کاغذدیواری برای شکل دادن به یک فروشگاه مورد استفاده قرار میگیرد، روی جذابیت فضای داخلی آن تاثیر مستقیم میگذارد. نور پردازی برای یک جواهر فروشی سبب می شود ت مشتریان بتوانند هرچه بهتر طلاها را ببینند و جزئیات آن ها را مورد بررسی قرار دهند. در موضوع فروش هنگامی که خریداری نشسته و فروشنده فروشگاه می ایستد و همانند سن تئاتر به مشاهده اجناس شیک و مجلل می پردازد، دقت مشتریان که اغلب بانوان هستند و دلبستگی آن ها به تهیه و خرید این محصولات است را نیز به مراتب افزایش می دهد.