دکوراسیون مدرن؛ با این ۳۵ ایده در کمال سادگی خانه‌ای شیک و امروزی داشته باشید چطور | dekoralsystem

برای ایجاد چنین فضایی، بهترین کار این است که از رنگ‌های بسته و مجموعه‌ی مناسبی از لوازم و افزودنی‌ها استفاده کنید. مبلمانی که از مواد گوناگون ساخته شده‌اند، جالب و منحصربه‌فرد هستند، و به همین خاطر است که در فضاهای مدرن جذابیت خاصی دارند. نکات دیگری هم وجود دارند که به مدرن تر به نظر رسیدن دکوراسیون خانه شما کمک می کنند. این یعنی خود شما در این رابطه تصمیم می گیرید و سلیقه خود را در اعمال آن ها وارد می کنید تا منزلتان مطابق حس زیبایی شناسی خودتان شکل بگیرد. استفاده از اکسسوارهای سبک مدرن ، گلدان های بتنی و سرامیکی، تابلوهایی از نقاشی های امروزی و هر چیزی که فکر می کنید حس و حال سبک مدرن را به منزلتان می آورد به اجرای بهتر این سبک کمک خواهد کرد. اتاق خواب های مدرن، ساده و عاری از تزیینات هستند و چون در طراحی آن ها از رنگ های خنثی استفاده می شود، معمولا فضای آرامش بخشی دارند.

آنچه واضح است این است که استفاده از عناصر مدرن و کلاسیک به طور مساوی در فضا، ممکن است باعث ایجاد گیجی و سردرگمی شود. برای انتخاب سبک غالب بر فضا حتماً این نکته را در نظر داشته باشید، که به دلیل ویژگی‌های خاص این دو سبک هرکدام از آن‌ها مناسب خانه‌هایی در یک متراژ محدود هستند. چرم، پلاستیک، بامبو، پوست، ابریشم، کتان، ساتن و … فقط برخی از ده‌ها جنسی است که شما می‌توانید در دکوراسیون داخلی مدرن استفاده کنید.

http://dongfengblog.ir

که اگر چنین فضایی دارید، پیشنهاد می کنم که با دیواربخش ها را جدا نکنید و به جای آن از شیشه استفاده کنید. همچنین به جای وان توکار از وان روکار استفاده کنید که برای حمام های مدرن بسیار مناسب است. به منظور تسهیل در انجام کارها ایجاد استفاده از لوازم هوشمند میباشد. یکی دیگر از مواردی که لازمه‌ی یک آشپزخانه مدرن محسوب می‌شود، هوشمندسازی است.

سادگی به جای تزیینات

یک مجله خبری دکورال سیستم با طراحی داخلی کلاسیک معمولا نور ملایمی دارد و عمدتا با وسایل دست ساز چیدمان شده است. علاوه بر این، شامل مبلمان خوش ساخت با جزئیاتی مانند خاتم کاری و پایه های کنده کاری شده و همچنین قطعاتی با جزئیات بسیار است. در دنیای امروز متخصصین و کارفرمایان محترم به اهمیت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی( دکوراسیون اداری، دکوراسیون مغازه، دکوراسیون خانه ) پی برده اند و توجه خود را به آن معطوف کرده اند. همه ما به این امر واقفیم که اجرای یک دکور خوب تا چه حد بر زیبایی و استفاده بهینه از محیط تاثیر گذار است. آشپزخانه مهم‌ترین قسمت هر خانه‌ای است؛ به همین منظور آشپزخانه با دکوراسیون مدرن و جدید، نقش مهمی در زیبایی و هماهنگی فضاهای مختلف خانه‌ دارد. در نتیجه برای داشتن آشپزخانه مدرن بهتر است از کابینت‌هایی با رنگ سفید استفاده کنید.

  • طراحی خلاقانه آن دارای امضای متمایز معماری Saarinen است که اغلب از طاق های هندسی استفاده می کرد.
  • دکوراسیون مدرن با کاربرد رنگ‌های سیر و تیره‌وتاریک مخالفتی ندارد.
  • با به کار بردن پنجره های بزرگ می توان نور طبیعی را به فضای داخلی خانه دعوت کرد.
  • اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که طرفدار کنتراست و تضاد در دکوراسیون ترکیبی خانه هستید، بهتر است از رنگ‌های متضاد هم استفاده کنید.
  • از عناصر معماری مدرن در این صندلی ها بهره گرفته شده و به طور گسترده کپی می شوند.

فلزات در هر شکلی از پایه های صندلی گرفته تا بدنه ی لامپ به کار می روند. مثلا در چند دهه ی بعد یک سبک جدید با عنوان سبک معاصر شناخته می شود زیرا آن سبک روز خواهد بود. مبلمان معاصر اشکال متمایزتری داشته و معمولا شامل مبلمان منحنی می شوند. برای استفاده از رنگ‌ها در خانه، ابتدا کمی تحقیق کنید و با روانشناسی رنگ‌ها آشنا شوید.

دکوراسیون کمد اتاق خواب مدرن