دکوراسیون مدرن منزل، ده راهکار ساده و کلیدی برای دیزاین یک خانه مدرن، شیک و لوکس ایرانی | dekoralsystem

این سبک برای افرادی که به سادگی و منظم بودن اهمیت میدهند مناسب است. سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است. اگر در شهرهای محدوده‌ی سلام ساختمان باشید (تهران، خراسان رضوی، البرز، اصفهان، کرمان، خوزستان، فارس، گیلان، آذربایجان شرقی، قم، مازندران)، کمتر از 12 ساعت کاری طول میکشد تا مشاور سلام ساختمان با شما تماس بگیرد. • عناصر سازه‌ای (مانند بتن یا تیرها) اغلب باید در معرض دید قرار بگیرند.

طراحان داخلی می توانند نرخ ساعتی یا ثابت را دریافت کنند و از روش های مختلفی برای تعیین قیمت خود استفاده می کنند. برخی از آنها درصد کمیسیون را از هزینه کل دریافت می کنند در حالی که برخی دیگر اندازه پروژه را در مدنظر قرار می دهند. مفهوم هنر مدرن انتزاعی مانند آویز دیواری یا گلدان روی میز می تواند ظاهر نهایی طراحی داخلی مدرن اتاق غذاخوری را تکمیل کند. همچنین می توانید لوازم جانبی کوچک و قطعات برجسته شیک را انتخاب کنید که تمایلی به شلوغی فضا ندارند و به فضا پیچیدگی می بخشند. امروزی که اغلب با سبک معاصر اشتباه گرفته می شود، بر اساس یک جنبش طراحی در اواخر قرن بیستم به وجود آمد. مبلمان و دکورهای سبک مدرن به استفاده از مواد طبیعی، رنگ‌های خنثی یا خاکی و حذف جزئیات غیرضروری تاکید می‌کنند.

  • برای اجرای سبک مدرن در فضای ورودی باید تلاش کنید فضا را تا حدی که امکان دارد، راحت و دعوت کننده طراحی نمایید.
  • وسیله های معاصر ممکن است فقط هدف تزئینی داشته باشند ، در حالی که لوازم در سبک مدرن باید یک هدف کارکردی داشته باشند.
  • این سبک برای افرادی که به سادگی و منظم بودن اهمیت میدهند مناسب است.

نور طبیعی کافی و استفاده از پنجره های شیشه ای بزرگ، درهای فرانسوی، درهای شیشه ای کشویی و دیوارهای شیشه ای از کف تا سقف از ویژگی های فضاهای مدرن است. رنگ خنثی برای دیوارها، ملافه ها و کف اتاق خواب از ویژگی های بارز سبک مدرن است. پرهیز از رنگ بیش از حد، ظاهر بسیار تمیز و مدرن اتاق خواب را حفظ می کند.

چند نکته مهم برای طراحی داخلی

برای داشتن دکوراسیون مدرن پذیرایی کوچک، از المان‌‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد. البته به این موضوع توجه داشته باشید که برای ایجاد هارمونی در محیط، باید بین طرح و رنگ المان‌های انتخابی تناسب وجود داشته باشند. برای مثال هنگامی که شما از یک دکوراسیون مدرن و ساده برای پذیرایی خود استفاده می‌کنید، باید به جای استفاده از مبلمان راحتی و کلاسیک از مبل استیل و سلطنتی استفاده کنید. برای دیزاین خانه مدرن می‌توان کاناپه‌ای ساده و مدرن با رنگ خنثی را با صندلی خاص یا دکوری‌ها و جزییاتی که سبک مدرن ندارد، تکمیل کرد. شما هم اگر به استفاده از این سبک زیبا و شیک برای طراحی دکور خانه‌تان علاقمند شدید، می‌توانید با کمک این مطلب و کارشناسان چیدانه خاص‌ترین و مدرن‌ترین‌ها را در خانه‌تان داشته باشید. ترکیب عناصر خامی چون چوب سنباده ‌نخورده در لوسترهای سقفی، قاب‌ عکس‌ها و آثار هنری، با عناصری چون سنگ مرمر در کف یا پیش‌خوان‌ها و برنج یا استیل در کابینت‌ها و عناصر دکوراتیو جلوه‌ای خاص و بی‌نظیر ایجاد می‌کند.

http://dongfengblog.ir

صاحبان این مجله خبری دکورال سیستم مناسب‌ترین انتخاب را در لوستر داشته و یک مدل ساده و شیک را برای پذیرایی خانه انتخاب کرده‌اند. طراحی دکوراسیون مدرن حمام هم به مانند سرویس بهداشتی است و امروزه تقاضا برای طراحی و زیباسازی آن افزایش یافته است زیرا افراد پی برده اند که یک طراحی مدرن و زیبا موجب افزایش بهای سرویس بهداشتی خانه می شود. طراحی دکوراسیون مدرن برای سرویس بهداشتی امروزه با تقاضای بیشتری همراه بوده است زیرا هم زیبایی بی نظیری دارد و هم به عنوان یک سبک جدید که پاسخگوی نیاز افراد است پرطرفدار و محبوب است. در سبک مدرن به دلیل ویژگی سادگی آن باید از رنگ های خنثی و ملایم به صورت تک رنگ در قسمت های مختلف خانه و دکوراسیون استفاده کنیم.

انواع دیوار دکوراتیو در طراحی مدرن