دکور اتاق خواب دو نفره شیک و ساده | dekoralsystem

بالش‌پر و کوسن ها باید با رنگ اتاق خواب شما هارمونی داشته باشد‌ برای این کار بهتر است رنگهای مکمل رنگ اصلی اتاق خواب را به کار ببرید. سعی کنید رنگ مکمل را به درستی در اتاق خواب استفاده کنید تا باعث شلوغی اتاق نشود. برای داشتن خوابی بهتر برای دکوراسیون اتاق خواب خود، از رنگ‌های آرام‌بخش( شامل رنگ‌های خنثی مانند خاکستری‌ها و قهوه‌ای‌های روشن، بژ و کرمی) استفاده کنید. این رنگ‌ها علاوه بر بزرگ‌تر نشان دادن فضای اتاق باعث آرامش شما می‌شوند.

  • طراحی تخت خواب در بخش بالایی کمد یکی از بهترین کارهای ممکن بوده است.
  • در ادامه این مقاله از ایملک با دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و المان های ضروری برای آن آشنا می شوید، بنابراین اگر قصد طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شیک و رویایی را دارید همراه ما باشید.
  • برای تختخواب یک نفره به دلیل کوچکتر بودن و استفاده یک نفر از آن آزادی عمل بیشتری وجود دارد.
  • یکی از مهم ترین قسمت های اتاق خواب که می توانید برای طراحی از آن کمک بگیرید و طرح ها و ایده های خود را روی آن پیاده کنید، دیوار بالای تخت خواب است که با تزیین دیوار بالای تخت خواب می توانید زیبایی اتاق را چند برابر کنید.

زیرا می توانید بر اساس اصول این مجله خبری دکورال سیستم، سبک های مختلف را متناسب با سلیقه شخص‌تان با هم تلفیق کنید و فضایی کاملا شخصی سازی شده بچینید. ویژگی ­هایی مانند انتخاب رنگ، اکسسوری­ های جذاب، سبک طراحی ست اتاق خواب بخشی از هویت اتاق خواب دخترانه را می ­سازند. برای جای دادن میز آرایش و سایر کاربردهای مورد نیاز می توانید از میزهای جمع شونده که پس از استفاده بر روی دیوار جمع می شوند استفاده نمایید. به عنوان طراح توصیه می کنم در صورتی که اتاق خواب شما کوچک است و به جز خوابیدن، قرار است عملکردهای دیگری نیز داشته باشد، به سراغ سرویس خواب های موجود در بازار نروید و به کمک خلاقیت و تماشای نمونه های متعدد دست به طراحی لوازم کمجا و تاشو بزنید. سرویس خواب هایی که از جنس چوب هستند جزو محبوب ترین های سرویس خواب ها برای اتاق خواب می باشند.

http://dongfengblog.ir

یکی از عواملی که باعث می شود فرزندان شما تمایل بیشتری به انجام تکالیف مدرسه و وقت گذراندن در اتاق خواب خود را داشته باشند این است که دکوراسیون اتاق خواب آنها را به نحوی طراحی کنید که برای آنها جذابیت .. قرار دادن تختخواب در کنج اتاق، فضای بیشتری را اشغال می کند و در منازل کوچک یا اتاق خواب های کوچک این حرکت تاثیر منفی در زیبایی خواهد داشت. در مقاله بعدی حتما راجع به دکوراسیون اتاق خواب های کوچک هم صحبت خواهیم کرد. نیمکت‌های زیر پنجره که هم جایی برای استراحت در کنار پنجره و منظره منزل هستند هم از لحاظ کاربردی، دارای کشو و کمد هستند و به جادار شدن اتاق شما کمک می‌کند. در دکور اتاق‌ خواب‌هایی که در قسمتی از کنار پنجره قناسی دارند معمولا از این ترفند استفاده می‌کنند تا کجی دیوار را بپوشانند. همان طور که مطالعه کردید، برای داشتن اتاق خوابی زیبا که اصولی دکور شده است، باید نکات و ترفندهایی را اجرا کرد.

البته کمی جلوتر به شما خواهیم گفت که چه مواردی را رعایت کنید تا فضای اتاق بزرگتر به نظر برسد. استفاده از نهایت فضای اختصاص داده شده به اتاق خواب و به کارگیری متد‌های به روز دکوراسیون از اصلی ترین نکاتی است که در دکوراسیون اتاق خواب 12 متری باید به آن توجه ویژه داشت. برایدکوراسیون اتاق خواب 12 متریکودکان دختر و پسر با انتخاب بهترین و مناسب ترین لوازم به راحتی می‌توانید نهایت استفاده را از فضای اختصاص داده شده در اتاق خواب داشته و دکوراسیونی عالی را برای اتاق خواب در نظر بگیرید. انتخاب رنگ جهت دکوراسیون اتاق خواب 12 متری برای دختران نوجوان و بزرگسال باید بر اساس علاقه، سلیقه و در نهایت ایجاد آرامش برای فرد تعیین شود؛ پس شما می‌توانید برای اتاق خواب دختران از رنگ‌های صورتی، زرد، سبز، سفید، آبی و … سهولت در رفت‌وآمد اولین چیزی است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب (صرف نظر از اینکه چه سبکی را برای دیزاین اتاق خواب انتخاب کرده‌اید) لحاظ کنید.

خرید تخت، میز و کمد بدون اندازه‌گیری ممنوع!

حالا یک نگاهی به مدل دکوراسیون اتاق خواب شیک، مدرن و اغلب ساده ای که در این مطلب برای شما جمع آوری کرده ایم بیاندازید، ایده ها را مطالعه کنید و بعد سروقت تغییر دکوراسیون اتاق خواب تان بروید. دکوراسیون اتاق خواب کوچک که بهتر بود نسبت به فضای کم خلوت تر چیدمان میشد. استفاده از کمد دیواری مناسب در قسمت اتاق خواب می‌تواند باعث برقراری نظم بیشتر در وسایل و لباس‌ها شود. کمد دیواری‌های جدید با کاربردهای مختلفی طراحی شده‌اند و در بازار عرضه می‌شوند که در سه دسته کلی کمد رختخواب، کمد لباس و کمد Closet می‌باشند. ۳۹- در طرح بعدی شاهد دکوراسیون اتاق خوابی به سبک مدر ن هستیم . در اینجا رنگ آبی ، چشم را در امتدادی از اتاق خواب که پر از انواع بافت ها و الگوهاست هدایت می کند.

ترفند ساده برای چیدمان اتاق خواب 12 متری