راهنمای انتخاب و خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و اداری

شرکت آبگونه برای فروش انواع مختلف از دستگاه های تصفیه آب و تعمیر آنها گارانتی لازم را در اختیار شما قرار داده است. شرکت آبگونه با سال ها سابقه در حوزه ی فروش انواع مختلف از دستگاه های تصفیه آب در خدمت شما عزیزان است. در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر از انواع فیلترها استفاده شده که می تواند آلاینده های آب را به طور کامل از بین ببرد. در بسیاری از نواحی کشورمان، افراد به آب آشامیدنی مطلوب دسترسی ندارند. غالب مواد آلاینده آب آشامیدنی عبارتند از باکتری ها، فلزات آهن، منگنز، شبه فلزاتی چون باریوم و استرونسیوم، فلزات سنگین چون سرب، روی، مس، کادمیوم، کرم، کبالت، نیکل، و جیوه و مواد دیگری چون نیتریت، نیترات، فلورید، بورات، فسفات، آرزنات و مواد معلق در آب و مواد رادیواکتیو، دفع آفات و مواد هورمونی و داروهایی که انسان ها استفاده کرده و به مرور وارد آب های زیرزمینی شده اند.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب cck از سیستم اسمز معکوس RO بهره می برد و فیلتر ممبران ۱۳ لایه با دوام بسیار بالای آن تا ۹۸ درصد آلاینده های آب را از بین می برد. از بیماری هایی که در صورت نوشیدن آب با نیترات بالا ممکن است به آن دچار شوید سندرم کودک آبی می باشد، این بیماری با ورود نیترات به بدن ظرفیت حمل اکسیژن را در هموگلبین کاهش می دهد و باعث تنگی نفس در کودک می شود. بازار فروش انواع دستگاه های تصفیه آب نیز بسیار پر رونق است. شما می توانید تصفیه آب سافت واتر اورجینال سافت واتر را از شرکت تصفیه آسا با رنج قیمتی دو و نیم میلیون تومان تهیه نمایید.

سیستمهای تصفیه آب تازهای از قبیل سیستمهای UV و UF، فیلترهای دیسکی و توری تصفیه آب و فیلترهای کربن اکتیو در آزمایشگاههای فعالی که در زمینه کشاورزی فعالیت داشتند، طراحی و توزیع شد. اگر قیمت پیشنهاد شده برای فروش این دستگاه ها کم باشد در این صورت به احتمال زیاد، این دستگاه اصل نیست. غالب دستگاه ها و روش های رایج جهت تصفیه و آهک زدایی آب در مقیاس کم به دلایل زیر دچار اشکال بوده و در برخی از موارد یا درست عمل نمی کنند و یا حتی مواد مضر وارد آب می کنند. مهمترین علتی که باید به دنبال بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی باشیم این است که تصفیه آب مستقیما به سلامتی خود و خانواده ی ما مربوط میشود و اشتباه در انتخاب نادرست تصفیه کننده آب میتواند نتیجه ی بدی داشته باشد با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی در بازار، ممکن است یکی از معیارهای اصلی تصمیم گیری شما برای خرید، قبل از هرچیز، قیمت باشد.

لیست دستگاه های تصفیه آب

این برند تمام گواهینامه های تضمین کیفیت ایزو را دارد و هم چنین گواهینامهی بینالمللی NSF هم این برند را جزو با دوام ترینها و معتبرترین دستگاه های تصفیه آب قرار داده است. در صورتی که قیمت ارزان یک دستگاه تصفیه آب نشان دهنده کیفیت خوب دستگاه و کارایی مفید آن نیست. هر چه تعداد مراحل دستگاه تصفیه آب بیشتر باشد به مراتب قیمت خرید آن نیز بیشتر خواهد بود. دستگاه های تصفیه ی آب، فرایند تصفیه را با توجه به فیلترهای موجود در آنها در مراحل مختلف انجام می دهند. البته نباید از کیفیت بالاتر آنها چشم پوشی کرد که باعث می شود در انتها آب خروجی از شیر برداشت، کیفیت بهتری داشته باشد. یا شرکتی که آب معدنی تولید میکند می بایست با استفاده از آب شیرین کن صنعتی در سایزهای بزرگ املاح و جامدات آب که تحت عنوان سختی از آنها یاد می شود را حذف نماید.

سی سی کا برند معروف تایوانی است که در سال 1973 در تایوان شروع به فعالیت کرده است و سابقه ی درخشانی در حوزه ی تصفیه آب دارد. در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب از مشاوره ی ارائه شده توسط کارشناسان این شرکت غافل نباشید. در صورتی که در هوزینگ از مواد قلیایی یا اسیدی استفاده شود این امکان وجود دارد که برنج واکنش نشان داده و از این هوزینگ استفاده کند. دستگاه تصفیه آب سافت واتر از نظر قیمت به عوامل زیادی مانند مواد اولیه و قطعات و شرکت مونتاژ کننده بستگی دارد. همچنین مصرف آب سالم به افزایش رشد مو و جلوگیری از ریزش موها نیز جلوگیری می نماید. همانطور که گفتیم، پیشنهاد میدهیم برای افزایش کیفیت، فیلتر ۱، ۲ و ۳ را همزمان تعویض کنید.

در بین همه ی مدل و برندهای این دستگاه، دستگاه تصفیه آب تایوانی از محبوبیت بالایی برخوردار است. به همین علت در این مطلب به بررسی بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می پردازیم و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب را شرح می دهیم. از آن جایی که فیلتر ممبران به پمپ نیازمند است بنابراین این دستگاه با جریان برق کار می کند. سی سی کا به تولید انواع دستگاه های اسمز معکوس با فناوری ها ی قلیایی، فرابنفش و اکسژن ساز مشغول است و دستگاه های آن زیر سینکی می باشد. آب تصفیه شده به دلیل از بین رفتن مقدار قابل ملاحظه ای از ناخالصی های آن برای سلامت شما بسیار مفید است. فعالیت اصلی برند سی سی کا تولید تصفیه آب RO یا همان اسمز معکوس است.

قیمت فیلتر تصفیه آب بدیهی است که قیمت تصفیه آب سافت واتر ساخت تایوان نسبت به مشابه آن که از متریال های چینی ساخته شده است کمی بیشتر می باشد. به همین دلیل تاکید ما آن است مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت نهایی راضی باشید. هرچند درصدی از سختی آب در اصطلاح رایج آهک یا نمک کلسیم و منیزیم نه تنها برای سلامتی مضر نبوده بلکه مفید هم هست، لیکن از سویی بر مزه آب تاثیر گذاشته و هنگام مصرف آب در منازل و در صنعت مشکلات زیادی ایجاد می کند که مصرف کننده را وادار به آهک زدایی آن می کند. از جانب دیگر در بسیاری از مناطق میزان سختی آب بالا است. از مضرات کلر در آب آشامیدنی می توان به چروک شدن پوست و ریزش مو اشاره کرد به همین جهت وجود این فیلتر بسیار مهم و کاربردی است. مینرال به حفظ املاح معدنی مفیدی که باید در آب آشامیدنی باشد و به صورت مداوم به بدن ما اضافه و جذب گردد .

خرید تصفیه آب

4. کلید را از مدار باز کنید و در صورتی که پمپ شروع به کار کرد، آن خرید تصفیه آب را تعویض کنید. این فیلتر با ایجاد تغییر در ساختار مولکول های آب اکسیژن آن را افزایش می دهد. این فیلتر نسبت به فیلتر UDF قدرت بیشتری در جذب آلاینده های شیمیایی دارد. در این بخش در نظر داریم به دو برند معروف دستگاه تصفیه کن آب از جمله سی سی کا و سافت واتر اشاره کرده و راهنمایی لازم را در مورد خرید آنها در اختیار شما قرار دهیم.

خرید دستگاه تصفیه آب

البته این فقط یک احتمال است چون تجربه نشان داده که تمامی دستگاههای این شرکت تا چند سال مثل ساعت کار میکنند و فقط بعد از دورههای معین باید فیلترهایشان را تعویض کرد تا کیفیت تصفیه آب حفظ شود. املاح و مواد معدنی که در آب وجود دارند، به میزان مشخصی در روز برای بدن ضروری هستند و می توانند به حفظ و پایداری سلامتی فرد کمک بسیار کنند. آب خام یا آب شهری پس از عبور از سیستم اسمز معکوس یکسری از آلکالانها، نمک و یون ها را از دست میدهد که این فرایند باعث میشود به دلیل پایین آمدن میزان PH و یون های مثبت، آب به میزان یک درصد اسیدی شود و این باعث تلخ شدن آب در بعضی موارد میگردد. فیلتر تصفیه آب ممبران در نوع خود مهم است و نقش مهم در سلامتی انسان دارد چرا که 98 درصد از آلودگی ها و آلاینده های آب را از بین می برد.

از این دستگاه برای کاهش ذرات معلق موجود در آب و جلوگیری از ورود مواد جامع معلق در تصفیه آب استخر ، پساب فاضلاب، آب شرب و آب کشاورزی استفاده میشود. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس سافت واتر دارای ممبران با غشاء نیمه تراوا و میلیون ها منافذ ریز است و عملکرد این دستگاه به این شکل است که با کمک پمپ آب وارد این فیلتر می شود و به دلیل این که غشای ممبران اجازه عبور آب ناخالص و املاح را نمی دهد در یک طرف غشاء آب خالص و در طرف دیگر آن املاح و آب ناخالص قرار می گیرد.

خرید فیلتر تصفیه آب