راهنمای نگهداری دوربین مدار بسته و سیستم های حفاظتی

دید در شب دوربین مداربسته شما باید به خوبی عمل کند و بتواند تصاویر باکیفیتی را ضبط و ذخیره کند. همچنین باید میدان دید، نرخ فریم و کیفیت دید در شب دوربین را در نظر بگیرید. این دوربین ها گزینه ای مناسب برای افرادی است که می خواهند مایل به انطباق با میدان دید باشند. هزینه نصب پکیج دوربین حفاظتی و پکیج های دوربین تحت شبکه به تعداد دوربین ها و شرایط نصب آنها بستگی دارد که معمولا از ۴۰۰ هزار تومان شروع و تا ۱۰۰ میلیون تومان و بیشتر می تواند هزینه داشته باشد . نمونه پروژه دوربین مدار بسته : چندین نمونه فاکتور عملی هزینه اجرای دوربین مداربسته ارائه شده است . اجزای اصلی یک شبکه دوربین مداربسته در منزل شامل دوربین ها، کابل و سیم ، دستگاه گیرنده( دی وی آر) و مانیتور یا پردازشگر است. دزدگیر های سیم کارتی، تلفن ثابت، بدون تلفن کننده از انواع دزدگیرهای اماکن هستند.

نصب دزدگیر اماکن

این دوربین ها با لنزهای قابل جدا شدن می توانند برای کنترل فواصل مختلف، در اطراف بچرخند. NVR۵۲۳۲-۴KS۲ : این دستگاه ذخیره ساز تحت شبکه ۳۲ کانال، با پشتیبانی از قابلیتهای هوشمند، تشخیص و شناسایی چهره، SMD Plus ( تشخیص حرکت پیشرفته)، امکانات بی نظیری را در خصوص نظارت محیط برای شما فراهم میسازد. دوربین مداربسته حرارتی با مکانیزمی ساخته شده که می تواند با تشخیص گرمای اطراف خود وجود انسان ها و موجودات زنده را تشخیص دهد. همیار امنیت (سکیوریتی هلپر) با ارائه هزینه نصب دوربین مداربسته و گزارش هزینه نمونه پروژه های انجام شده ، راهنمای خوبی هم برای کار فرما و هم برای نصاب دوربین فراهم کرده است . اگر شما یک مهره فناوری هستید ، می توانید دوربین ، تجهیزات بازیابی و سیم را بخرید و برای صرفه جویی در هزینه سعی کنید خود سیستم را نصب کنید.

با این وجود می توان گفت یکی دیگر از مزایای نصب دوربین مدار بسته حفظ آرامش افراد می باشد به طوریکه هر کسی از این سیستم ها در محل زندگی یا کار خود نصب کند مطمئن خواهد بود در صورت وقوع حادثه میتواند با نشان دادن فیلم ضبط شده توسط این دوربین ها به مراجع قضایی به راحتی دزد و سارق را پیدا کند که این امر خود منجر به افزایش امنیت با دوربین مداربسته شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران می شود. نصب دوربین مداربسته در ساختمانهای مسکونی عموما با اهداف امنیتی صورت میگیرد و منازل مسکونی جایی هستند که باید در آنها احساس امنیت و آرامش وجود داشته باشد. اماکن حساس و مهم در مراکز باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد و دوربین ها به خوبی در آن مکان ها نصب شوند. دوربین مداربسته HD که از گرانترین دوربین های مداربسته می باشند کیفیت بسیار بالایی دارند و در مکان های مخصوصی همچون بانک ها و فروشگاه ها استفاده می شوند.

بهترین شرکت نصب دزدگیر اماکن

امروزه در اماکن مختلف با توجه به گسترش تکنولوژی و اهمیت زیادی که به مسئله امنیت داده می شود، استفاده از سیستم های امنیتی و نظارتی مختلف مانند دوربین های مدار بسته، با استقبال بسیاری مواجه شده است.و همین مورد سبب شده است که نصابان و تعمیرکاران حرفه ای دوربین های مدار بسته از بازار کار پر رونقی برخوردار می باشند و درصد بیشتری از علاقمندان به ورود به دنیای تعمیر این حوزه را انتخاب کنند. دوربین های مداربسته اهمیت زیادی دارند و باید حتما در یک منزل نصب شوند تا بتوان بهتر منزل یا محیط را مدیریت کرد. به همین دلیل اهمیت زیر نظر قرار دادن آسانسورها با استفاده از دوربینهای مخصوص میتواند در بروز مشکلات مختلفی مثل دزدی یا آسیب دیدگی قسمتهای مختلف ساختمان بسیار کاربردی باشد. نصب دوربین مدار بسته در ساختمان ها باید توسط کارشناسان متخصص انجام شود. نکات مهمی که هنگام نصب دوربین مداربسته در منازل باید به یاد داشت.

نصاب دوربین مداربسته در تهران

دوربین ها باید به شکلی نصب شوند که بتوانند به طور کامل منزل یا محیط را پوشش دهند. در هنگام نصب دوربین های مداربسته در باید به توجه کنید که دوربین ها را در ارتفاع مناسبی نصب کنید( به خاطر دلایل مختلف)، دوربین ها در مکان مناسب باشند و هیچ گونه نقطه کوری نداشته باشند و همه جا را پوشش بدهند، اتصالات باید به درستی انجام شوند و ایمن شوند( تا از خطرها و تاثیر نویزها در امان باشند)و نکات ایمنی به خوبی رعایت شود تا آسیبی به تجهیزات و افراد نصب کننده وارد نشود. قبل از مشخص کردن مکان نصب، تصمیم بگیرید که آیا میخواهید دوربین قابل مشاهده باشد یا پنهان. تصویر پایین مقایسه ای از دوربین های مداربسته آنالوگ و میزان کیفیت و حجم تصویر برداری را به ما نشان می دهد همانطور که مشاهده می کنید کیفیت دوربین های آنالوگ از CIF شروع که معدل دوربین های مداربسته 420 TVL بوده شروع و تا 960 H که معادل دوربین های مداربسته آنالوگ با کیفیت 800 TVL است ادامه دارد و در دوربین های مداربسته HD کیفیت با 720 p که معدل دوربین های 1.3 MP و 1080 p که معدل دوربین های مداربسته 2 MP است نشان داده شده و میزان کیفیت تصویر و ابعاد با دقت به اعداد ضرب شده در زیر هر کدام از این کیفیت ها قابل مشاهده است.

نصاب دوربین مداربسته

دزدگیرهای مها همیشه آنلاین هستند؟ در انتهای این صفحه محاسبه آنلاین هزینه نصب دوربین مداربسته به همراه لیست قیمت انواع دوربین و دستگاه DVR و هارد دوربین مداربسته آورده شده است . پیشنهاد به شما: برای اطلاع از هزینه نصب دوربین مداربسته مقاله قیمت نصب دوربین مدار بسته بخوانید. اولین نکته ای که در هنگام نصب دوربین مداربسته در منازل و مراکز باید به آنها توجه کرد این است که این دوربین ها باید در ارتفاع مناسبی نصب شوند . نکته مهمی که در در این نوع دوربین مداربسته وجود دارد این است که دوربین مداربسته بولت قابلیت چرخش را ندارد و به صورت ثابت می باشند. با توجه به شرایط بازار و نوسانات قیمت ، هزینه نصب دوربین و تجهیزات بصورت دوره ای بروزرسانی می شوند. زیرا با استفاده از دوربین های مداربسته افراد می توانند به صورت متمرکز و یکپارچه و با کمترین هزینه نظارت کامل بر روی منزل و یا محل کار خود داشته باشند.

به کمک سیستم امنیتی سیم کارتی میتوان سیستم دوربین مدار بسته، اعلام حریق و سنسورهای دمایی را با دزدگیر خانه هماهنگ کرد. دست دوم از دوربین های مدار بسته را می توان دوربین های مدار بسته تحت شبکه نام برد که نسبت به دوربین های آنالوگ کیفیت بیشتری دارند و می توانند همزمان تصویر و صدا را انتقال دهند. بنابراین اگر نگران بازار کار شغل دوربین مدار بسته هستید به شما اطمینان می دهیم که با آموزش نصب دوربین مدار بسته و یادگیری مهارت های این حرفه به صورت تخصصی در مدت زمان کوتاهی به درآمد بالایی دست خواهید یافت. همواره اسناد، اموال و مدارکی در محل کار وجود دارد که باید به گونه ای محرمانه از آنها نگهداری شود و امکان دست بردن در آنها وجود نداشته باشد. برای انتخاب یک دوربین مداربسته مناسب برای یک منزل یا محیط باید به نکات مختلفی توجه کرد. ضبط توسط دوربین می تواند بلافاصله به دیسک منتقل شود و می تواند بلافاصله به اشتراک گذاشته شود.

دوربین های مداربسته بیسیم در منزل که نصب راحت تری نسبت به دیگر دوربین ها دارند. از این رو هنگامی که قصد فعال و یا غیر فعال کردن دستگاه را دارید، می توانید تنها با استفاده از ریموت کار خود را سریع تر و راحت تر انجام دهید. آموزش تعمیرات دوربین مداربسته توسط موسسه تهران پایتخت ارائه شده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات دوربین مدار بسته و همچنین عیب یابی و تعمیر دستگاه DVR مدرک معتبر این دوره را دریافت نمایبد. از طریق دوربین مدار بسته در منزل و خانه ، مالکان می توانند از هر دوربینی ، در هر شاخه و در هر زمان خوراک زنده دریافت کنند. این دوربین ها تصاویر زنده را از طریق اینترنت به اشتراک می گذارند تا از هر جای کره زمین به راحتی دسترسی پیدا کنید. برای پوشش کامل منزل یا محل کار خود، مطمئناً به بیش از یک یا دو دوربین احتیاج دارید.

برای قیمت و آشنایی با بهترین مدل های دوربین مدار بسته دید در شب برای منزل و خانه ، با مشاورین شرکت ایمن سازان تماس بگیرید! دوربین مداربسته دید در شب با قدرت تصویربرداری در نواحی کم نور و یا در تاریکی شب می تواند در زمان های کم نوری نیز تصاویری با کیفیت مناسب در اختیار شما قرار دهد. مزیت استفاده از دوربین مداربسته در یک منزل این است که باعث بالا رفتن امنیت می شود چون از دزدی های داخلی و خارجی جلوگیری می کند و امکان رصد مناسب را فراهم می کند.

شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران

شما نیز می توانید دوربین مدار بسته مورد نظر خود را از فروشگاه دیجی کالا تهیه کنید. این یعنی هم مورد سرقت واقعشدهاند و هم پولی که بابت دزدگیر پرداختهاند پریده است.در زیر چند مورد از نکاتی که بهترین دزدگیر منزل میبایست داشته باشند را برایتان جمع آوری کرده ایم . این ویژگی ، دوربین ها را در چند دسته HD ، Full HD ، 4K قرار می دهد که افراد با توجه به نیاز خود که دوربین را در چه فضایی می خواهند ، هر کدام را انتخاب می کنند .مثلا در فضاهای بزرگ دوربین های با کیفیت بالا ، بهتر است استفاده شود تا چهره ی افراد به خوبی مشخص باشد. در شکل زیر چند نمونه از دوربین مدار بسته بیسیم را مشاهده مینمایید. این نوع دوربین مدار بسته به دلیل گنبدی شکل بودنش به این صورت نام گذاری شده است. بهرحال در که کابل های پرفشار برق وجود دارد، امکان نویز وجود دارد و باید به این نکته توجه کرد.

از دیگر مزیت های وجود دوربین مداربسته در منزل این است که باعث بالا رفتن بازدهی کار می شود، باعث مدیریت بهتر منزل می شود و می توان با آن به نقاط و مکان های حساس و مهم مانند انبار، محل تجهیزات و دفتر مدیر نظارت کرد. قبل از ورود دوربین مداربسته به بازار، فروشگاه ها یکی از مکان های بسیار مناسب برای دزدان به شمار می رفتند، اما در حال حاضر با توجه به ایجاد شبکه ای از دوربین مداربسته در اغلب فروشگاه ها در شهر های مختلف، حجم دزدی ها بسیار کمتر از قبل شده است. یکی از بهترین راه های برای ورود به شغل نصب دوربین و فعالیت به عنوان یک نصاب دوربین حرفه ای گذراندن دوره های آموزش آنلاین نصب دوربین مدار بسته می باشد.

آنها با استفاده از فناوری مادون قرمز به این مهم دست می یابند. عدم رعایت نکات مهم در زمان نصب باعث بروز مشکلات متعدد خواهد شد. از دیگر نکات مهم در نصب دوربین های مداربسته در این است که سیم ها و کابل ها باید به خوبی نصب شوند. برای این کار باید به خوبی شرایط منزل بررسی شود و سپس ارتفاع مناسب برای نصب دوربین ها تشخیص داده شود. دوربین مدار بسته آنالوگ ، دوربین مدار بسته آی پی IP یا تحت شبکه و دوربین های دو منظوره از لحاظ سیگنال تفاوت دارند که هرکدام از این دوربین ها، به دو دسته ی دوربین بی سیم و نیازمند کابل کشی، تقسیم می شوند. به طور مثال پشتیبانی از دوربین هایی با رزولوشن بسیار بالا و اشتراک تصاویر با چند دیوایس قابلیت هایی است که در انحصار سیستم های آی پی قرار دارد.

یکی دیگر از قابلیتهای این دوربین، امکان زوم آن میباشد.

دوربین های مدار بسته بولت با داشتن شکل مخروطی برای استفاده از فیلمبرداری از فاصله های دور مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده می کنند. این سنسور از دو قطعه ی مغناطیسی تشکیل شده است که به هنگام فاصله گرفتن این دو مگنت از هم ، سنسور شروع به فرستادن سیگنال به دزدگیر خانه می کند.افرادی که وسایل و اموال گران بهای خود را در داخل کمد و یا کشو نگهداری می کنند توصیه می شود حتما از این سنسور برای جلوگیری از سرقت استفاده کنند. عدم توجه به سازه باعث می شود که در بعضی موارد، حریق در خارج از اتاق سرور شروع شده و باعث فعال شدن زودهنگام سیستم اطفای داخل اتاق سرور شود.

نصب دوربین مداربسته منزل

ممکن است نصاب و تعمیرکاران دوربین های مدار بسته به صورت همزمان دارای چند پروژه کاری باشند و به همین دلیل درآمد این افراد معمولا میزان زیادی می باشد. به طور معمول تا 16 کانال این دستگاه موجود میباشد . یکی دیگر از قابلیتهای این دوربین، امکان زوم آن میباشد. این نکات بهتر است در نصب دوربین مداربسته در آسانسور مورد توجه قرار بگیرد.دوربین داهوا از امکان دید در شب برخوردار میباشد و شما میتوانید با کیفیت بسیار بالا تصاویر و فیلم ها را ثبت کنید. انتخاب، خرید و نصب سیستمهای نظارت تصویر استاندارد میتواند کار نسبتا سختی باشد اما با اطلاعاتی که در این مطلب در مورد دوربین مداربسته بدست می اورید میتوانید راحت تر دوربینی که مناسب فضای شماست رو انتخاب کنید.

نصاب دزدگیر اماکن برای منزل

باید این نکته را مد نظر قرار داد. ابتدا باید مسیر سیم دوربینهای امنیتی را برنامه ریزی کنید. دوربین های مداربسته بی سیم برای به حداقل رساندن زمان نصب ایجاد شده اند. لازم به ذکر است که شما میتوانید قیمت نصب دوربین مداربسته تهران را نیز پیش از نهایی کردن سفارشتان از متخصصان به رایگان استعلام، و بهترین را انتخاب کنید؛ بدون اینکه نیازی به جستجوی شماره نصاب دوربین مداربسته تهران باشد. چرا که بهترین مدرک برای ارائه به مراجع قضایی همین تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته شما میباشند . یکی دیگر از بهترین برند دزدگیر منزل شرکت ایرانی کلاسیک است. حتما کار نصب و راه اندازی دوربین مداربسته در را به شرکت های معتبر بسپارید. با استفاده از آنها دیگر لازم نیست از روشنایی لامپ استفاده کنیم تا دوربین قادر به ثبت تصویر باشد. دوربین های مدار بسته می توانند در انواع مختلف و برای کاربرد های گوناگون شما مورد استفاده قرار گیرند.

نصب دوربین مداربسته در تهران