زیباترین دکوراسیون منزل

خانه هایی با دکوراسیون کلاسیک به دلیل شلوغ بودن وسایل و گرانتر بودن مبلمان و دیگر لوازم خانه، هزینه بالایی در زمان تغییر دکوراسیون خواهند داشت، در حالیکه برای دکوراسیون مدرن اینطور نیست. هر چند ایده آل ترین گزینه مبلمان آنتیک است اما به دلیل این که زیاد در بازار موجود نمی باشند، می توان از مبل های مدرن امروزی که به سبک کلاسیک ساخته شده اند برای طراحی دکور خانه استفاده نمود. درها و پنجره های مدرن هم یکی دیگر از موارد حساس در خلق فضای کلاسیک در خانه های امروزی است. شاید این فاکتور یکی از مهم ترین عوامل بودده که در آشپزخانه به طور مداوم تحت تاثیر بخارات مایع و چربی مورد استفاده در غذا ها ی ما قرار میگیرد و مکانی با کمترین دسترسی است پس به طور مداوم تمیز نمیگردد. اگر زیاد آشپزی می کنید، احتمالاً هودی می خواهید که هوا را به فضای بیرون منتقل کند و هوای تازه از بیرون وارد شود، هوای آشپزخانه را تمیز نگه میدارد و از پخش شدن بو ناشی از آشپزی و حتی ذرات چربی در سرتا سر خانه جلوگیری میکند. البته می توان ستون ها را در قسمت ورودی اتاق پذیرایی هم قرار داد.

از آنجایی که رنگ میز خنثی است، ایده پردازی و رنگ پردازی بدون دغدغه انجام شده است. ۱. این سبک فراگیر و بدون تغییر همیشه وجود داشته و تا به حال مورد انتقاد قرار نگرفته است. یکی دیگر از ویژگی های این سبک استفاده از لوسترهای بزرگ و مجلل است اما در اتاق های کوچک با سقف های کوتاه می توان از نورپردازی های موضعی و چراغ های کلاهک دار استفاده کرد تا نور به شکلی پراکنده در اتاق تابیده شود. یکی از پرکاربرد ترین سبک ها برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه سبک کلاسیک است. سبک دکوراسیون کلاسیک از کجا آمده است؟ قوانین مشخصی برای چیدمان آن وجود دارد و انعطافپذیری سبک امروزی نسبت به مدرن بیشتر است و علاقه و تمایلات بهروز مردم در آن گنجاندهشده است. خانههایی که به سبک کلاسیک دکور میشوند بیشتر دارای رنگهای آرام و ملایم و اتمسفری قابل طمینان و جاه و جلال امپریالیستی هستند. اگر می خواهید رنگ های شادتری مثل قرمز، آبی یا سبز هم داشته باشید باید از سایه های ملایم و کمرنگ آنها استفاده کنید. کاغذ دیواری طرح دار حتی اگر به رنگ ملایم باشد، نمی تواند برای دکور همه دیوارها به کار رود، بلکه باید آنرا با کاغذ دیواری ساده همرنگ آن ست کرد.

مبلمان سبک کلاسیک از چوب های تیره یا روشن منبت سایت dekoralsystem کاری شده هستند. بنابراین تزیینات این سبک علاوه بر تابلوهای نقاشی و آینه ها اغلب در قالب مجسمه ها، گچبری ها، شمعدان ها، منبت کاری ها، گلدان ها، نقوش برجسته، لوسترهای بزرگ کریستال یا شیشه های گران قیمت هم متجلی می شود. در این سبک به واسطه شیشه های رنگی رقص نور را ایجاد میکنند . و اصالت و شکوه خود را از دست خواهد داد. اما در نهایت می توانید مطمئن باشید که تلاش شما بیهوده نخواهد بود چون ابهت و شکوه کلاسیک بودن بی انتها است. نکاتی که در ادامه می خوانید، پیشنهاداتی است که با کمک آن می توانید دکوراسیون خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. به عنوان مثال اگر مبلمان شما طوسی روشن است بهتر است کوسن های آن را از رنگ فیروزه ای یا صورتی انتخاب کنید تا علاوه بر زیباتر شدن فضای اتاق، مانع از یکنواختی دکوراسیون گردد. در سبک کلاسیک، سقف با الوار های چوبی و آویز ها و یا کنده کاری های طراحی شده پوشیده شده است.

به ویژه اینکه در دوران تحریم هستیم و ممکن است نیاز باشد برخی لوازم دکوری به دشواری وارد شوند. به همین دلیل برای خلق فضای کلاسیک واقعی به یک نگاه ریزبین و نکته سنج نیاز دارید. به همین دلیل فقط از طیف های ملایم و لطیف رنگ ها استفاده می شود. از دیگر انواع طراحی دکوراسیون داخلی ، میتوان به طراحی دکوراسیون منزل اشاره کرد که خود دارای طیف وسیعی از زیر مجموعههای تاثیرگذار و خاص ، میباشد . به جز رنگ چوب با طیف قهوهای تیره تا فندقی و روشن خود، در مبلمان کلاسیک عموما از رنگهای طلایی و نقرهای نیز استفاده میشود. همچنین از این روشنایی برای مناطق کار خود نیز استفاده کنید. نکته جالب اینجاست که طراح داخلی و طراح دکوراسیون به هیچ عنوان نباید در کار یکدیگر دخالت بکنند به همین دلیل یک طراح دکور نمی تواند وظایف یک طراح داخلی را انجام دهد. از طرفی طراحان داخلی نیز باید با ایجاد شرایط خاص و متنوع در رقابتی نابرابر مشتریان خود را به دست آورده و رضایت آنها را کسب کنند. روکش مبلمان نیز عموما از پارچههای سنگین و گرانقیمت مانند مخمل و جیر درجه یک تولید میشود.

سبکی که بیشتر به عملکرد وسایل و اثاثه تاکید دارد نه زیبایی محیط.این سبک مناسب آپارتمان های کوچک و افرادی است که تمایلی برای هزینه اضافی برای طراحی دکوراسیون منزل ندارند. لوازمی که در سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر رنگ های برنز، کرم و مسي می باشند. هرچند درواقع جایی برای صرفه جویی در خلق دکوراسیون کلاسیک وجود ندارد، چون کل فضا غرق در تجمل است. اما یادتان باشد در طراحی دیزاین سالن زیبایی چنانچه از فضای بزرگی برخوردار هستید قرار نیست رنگ های روشن را کنار بگذارید یادمان باشد که چه فضا کوچک باشد چه بزرگ اولویت را روی رنگ های روشن بگذارید با این تفاوت که در فضای بزرگ تر میتواند از ترکیب رنگ تیره نیز استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید تناسب فاکتور بسیار مهمی است و بهتر است سبک انتخابی با متراژ منزل و ابعاد فضا و سایر مشخصات در تناسب باشد. یکی از مهمترین برندهای تولیدکننده محصولات و ملزومات داخلی که در سطح دنیا شناخته شده است، این ابزار را ساخته که به صورت ویژهای روی دکوراسیون داخلی تمرکز کرده و به شما این فرصت را میدهد تا با دقت بیشتری وسایل مورد نیاز و اجسام داخلی دکوراسیون خانه یا محل کار خود را انتخاب کنید.

بنابراین، رنگ آمیزی دیوارها باید با طراحی مبلمان، پرده ها، کفپوش ها و سقف هماهنگ باشد. در مورد کفپوش ها، بهتر است از لمینت استفاده نکنید. کفپوش آشپزخانه مخصوصا در طراحی های مدرن که از فرش در این بخش از خانه استفاده نمیشود از چند نظر دارای اهمیت می باشد. در سبک کلاسیک از ویترین های بلند استفاده می شود. همچنین پردههای والان دار و فرش های سنتی و دستباف ایدهآلترین گزینه برای خانه کلاسیک شما هستند. کلاسیک و سنتی سبکی است که تا امروز بسیار جلب توجه کرده. آشپزخانههای سنتی با طراحی کلاسیک و ویژگی معماری در قرن های گذشته در اروپا و آمریکا هستند. در مبل کلاسیک اصولا پارچهها را در طرح گلدار و بتهجقهدار و برجسته در رنگهای روشن انتخاب میکنند. از آنجا که اجرای سبک کلاسیک در خالص ترین شکل خود تقریبا نادر است این سبک جای خود را به سبک التقاطی داده که ترکیبی است از عناصر اصلی کلاسیک و مدرن: مثل مبلمان لوکس از چوب طبیعی، فضای داخلی اشرافی در کنار میز رایانه از چوب طبیعی و تلویزیون پلاسما روی پایه ماهونی و غیره. برخلاف مبلمان مدرن که معمولا در آن از خطوط صاف و خالص استفاده میشود هندسه و شاکله مبلمان کلاسیک از اشکال منحنی و ترکیبی تشکیل شده است.

پتوهای زیبایی که روی راحتی ها قرار گرفته اند هرکسی را به ساعت ها نشستن در اینجا تشویق می کند. اینجا چند تا عنصر مختلفی با هم ترکیب شدن تا یک فضای دنج و راحت برای ما ایجاد کنن. اگه از جمله افرادی هستین که رنگهای تیره رو نمی پسندن، ترکیب به اندازه رنگ طوسی با سفید علاوه بر متعادل کردن محیط، با ایجاد تضاد، دیگه خسته کنندگی آشپزخانههای تیره رو هم نداره. سبک کلاسیک به زمان گذشته بر می گردد به همین دلیل این سبک قدیمی نمی شود و همیشه رو بورس است. برخی افراد، طرفداران پروپاقرص ترکیب دو سبک مدرن و کلاسیک هستند. یکی از بهترین انتخاب ها استفاده از پارکت های موزاییکی با ترکیب انتزاعی در اندازه های بزرگ یا الگوهای گلدار است. قرار دادن قفسه های دیواری هم در میان آنها ترکیب زیبایی می سازد. در واقع این سبک می تواند ریشه درسبک های تاریخی مثل باروک و روکوکو و امثال آن داشته باشد.

البته الزامی به اجرا و پیاده سازی هر یک از این راهکارها به تنهایی نیست و می توانید دو یا چند گزینه را با یکدیگر ترکیب نمایید. در اصطلاح نمایشنامه و سینما، فن تزیین صحنه ٔ نمایش یا سینما. اتاق خواب در خانه به عنوان اتاق شخصی افراد جایگاه مهمیدارد. در اکثر موارد طراحی دکوراسیون داخلی منزل همانند بازسازی ساختمان کار آسان و راحتی نیست و باید توسط افراد خبره و با تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون صورت پذیرد. در ادامه این بخش تصاویری از طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن فراهم آوردیم . پروژههای بازسازی خانه معمولا از چندین بخش تشکیل میشه و بودجه باید بین این بخشها تقسیم بشه. اصولاً عناصری که دکوراسیون کلاسیک را تشکیل می دهند دست ساز و گرانقیمت هستند بنابر این قبل از انتخاب دکوراسیون بهتر است این گزینه را مد نظر قرار دهید.

2. ستون و دیوارهای گچ کاری شده را در فضای داخلی منزلتان، فراموش نکنید! در این سبک طاقچهها ، طاقها و ستونها را با قرنیزهای گچبری شده و طلاکاری طراحی و زیباسازی می کنند . به همین دلیل صداقت او با کاربران باعث شده که وبسایت رونق خوبی داشته باشد و افراد زیادی برای دریافت راهنمایی، از اطلاعات او استفاده کنند. چرا که نه تنها شکوه و جلال این سبک توجه شما را به خود جلب می کند بلکه سادگی و اشرافیت آن باعث می شود که خانه میزبان بسیار متفاوت به نظر برسد. مثلا قرار دادن آینه روبروی پنجره باعث میشود نور طبیعی به داخل خانه بازتاب شود و فضایی گرم و روشن برای پذیرایی به وجود بیاید. اگر داخل داخل اتاق خواب گل و گیاه نگهداری میکنید یک ایده خوب برای شما داریم. یک گزینه بسیار عالی برای دکوراسیون اتاق خواب های ایرانی، استفاده از فرش های سنتی و لاکی ایرانی در دیزاین یک اتاق با تم روشن و ساده است. حتما منازل چینی ها و ژاپنی ها را دیده اید که چقدر ساده هستند. ۴. سبک کلاسیک در جلوه فعلی خود بسیار منعطف است بنابراین اصالت و راحتی را توام با هم دارد. سبک کلاسیک برگرفته شده از هنر معماری رم و یونان باستان است.

اما می توان این موضوع را حل کرد. دقیقا به همین شکل، اگر شما نیز مبلمان زیادی را در یک طرف یا گوشهی اتاق قرار دهید، دکوراسیون منزل تان از لحاظ بصری نامتعادل بنظر خواهد رسید. حتی گاهی از عتیقه جات نیز استقبال می شود . معمولا فرش های دستباف با رنگ های بسیار درخشان برای پوشاندن کف اتاق های منزل مورد استفاده قرار می گیرد . و در آن از متریال های لوکس و مصالح با کیفیت استفاده می شود. چوب از اصیل ترین مواد در دکوراسیون کلاسیک است. در سبک کلاسیک آشپزخانه ها تجملی و شلوغ می باشند. نام این وبسایت در اصل نام یک برنامه تلویزیونی بود که گروهی از طراحان دکوراسیون برای بازسازی خانههای مختلف سفر میکردند و تصاویر آن از طریق تلویزیون پخش میشد. این احیای دوباره با الهام بخشی از دو تمدن بزرگ در اندیشه فردی با نام آندره پالادیو پدیدار شد . در سبک کلاسیک نورپردازی توسط منبع های بزرگ (لوستر) انجام می شود. اما چرا سبک کلاسیک تا این اندازه محبوب است و مزایای آن نسبت به دیگر سبک ها چیست؟ شما می توانید تلویزیون های صفحه ای را در یک طاقچه یا تورفتگی دیوار یا روی یک کمد چوبی قرار دهید و بقیه لوازم جانبی مدرن اتاق، مثل سیستم های صوتی را درکمد و گنجه و دیگر مبلمان «پنهان» کنید.

در ادامه درمورد خصوصیات مبلمان مناسب دکوراسیون کلاسیک صحبت میکنیم. البته، مناسب ترین کفپوش، در تمام فرم های کلاسیک، استفاده از سنگ مرمر است یعنی سایه های طبیعی از طرح ها و الگوهای سنگ. طراحی اصولی اتاق خواب به داشتن خوابی عمیق و راحت در شب به شما کمک میکند. شرکت فرید-ارجمند به شما در طراحی جدیدترین دکوراسیون ها برای آشپزخانه با نوین ترین متریال ها کمک میکند. قالی هندسی کف اتاق هم به انسجام محیط کمک می کند. زیرا در این نوع سبک نیز از وسایل کاملا ساده و بدون طرح استفاده می شود تا محیط خانه خلوت به نظر برسد . ما در پادیران طراحی و تولید تجهیزات اداری را متناسب با فضا، نوع فعالیت و سبک شما اجرا می کنیم. مطمئنا هر سبک در نوع خود زیبا است اما کلاسیک ها همیشه راحت، زیبا و مجلل هستند. با استفاده از سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی آشپزخانه می توان یک نمای چوبی را به نمایش گذاشت. اما اگر این امکان وجود ندارد، حتما باید یک شومینه مصنوعی یا یکی از انواع مدرن آن را در دکوراسیون اتاق خود داشته باشید. و ببینیم آیا تصویر ذهنی ما راجع به سبک کلاسیک درست بوده است یا خیر؟ باید گفت زندگی به سبک کلاسیک نمی تواند بدون شومینه باشد.

برای دیوارها، علاوه بر چوب می توان از روکش های دیگر هم استفاده کرد مثل کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی. بهترین گزینه یک شومینه واقعی است که از سنگ و آجر یا مرمر سفید ساخته شده باشد. روش دیگر نقاشی است. در مرکز اتاق همیشه لوسترهای مجلل قرار دارد و در دیگر قسمت های اتاق از لامپ های کف، چراغ های دیواری و رومیزی استفاده می شود. استفاده از کابینت و کاشی با رنگهای تیره چون قهوهای و مشکی آشپزخانه شما را کوچک نشان داده و آن را دلگیر میکند پس توصیه می شود ازین رنگها در آشپزخانه کوچک استفاده نشود. بسیاری از آشپزخانهها برای آن که به نمونههای مدرن و خارجی شباهت پیدا کنند از رنگهای تیره مانند رنگ مشکی استفاده میکنند اما باید توجه داشت که متراژ یک آشپزخانه در استفاده از رنگها بسیار مهم و مؤثر است. پس فواصل و نحوه بازشوها اهمیت پیدا میکنن. در اتاق های کوچکتر ستون ها باید در امتداد دیوارها قرار بگیرند تا جلوه ای اصیل پیدا کنند.