سبک مدرن چگونه یکه دکوراسیون مدرن داشته باشیم | dekoralsystem

همچنین علم نور پردازی و روانشناسی رنگ ها نیز در دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی بر خوردار است. برای زیبایی و چشم گیر شدن طراحی باید به هر بخشی از کار توجه کرد تا یک بازتاب عالی از مجموعه داشته باشیم. مورد علاقه‌ترین و چشم‌گیر‌ترین وسیله در دیزاین منزل، مبلمان و میز و صندلی‌ها می‌باشد.

  • در طراحی مدرن سعی بر این هست که از فضای داخلی و خارجی البته با توجه به مقررات طراحی شهری به بهترین و بیشترین شکل ممکن استفاده بشه.
  • مربع های کامل و بیضی نیز در دکوراسیون داخلی مدرن بسیار رایج هستند.
  • شما می‌توانید منزل خود را با سبک مدرن همراه با چاشنی اکسسوری‌های کلاسیک و یا سبک کلاسیک با چاشنی‌ها و جزئیات مدرن چیدمان کنید یا از ترکیب آن ها با سبک مدرن شهری بهره بگیرید.
  • ما در این مطلب از وبلاگ چی بچین ۱۰ نمونه دکوراسیون خانه های مدرن تهران را با شما بررسی کرده‌ایم.

کمتر کسی پیدا می‌شود که تنها از یک سبک درطراحی دکوراسیون خانه خود استفاده نماید، مگر آنکه علاقه خاصی به یک سبک خاص از دکوراسیون داشته باشد. شاید به همین دلیل است که این روزها استفاده از سبک‌های ترکیبی نظیر سبک دکوراسیون مدرن کلاسیک طرفداران بسیاری پیدا کرده است. پیشنهاد می‌کنیم برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره‌ی سبک‌های مختلف، مقاله دیگر تهران دیزاین سنتر درباره سبک دکوراسیون مدرن و سنتی منزل را مطالعه کنید. یکی از اصول مهم در طراحی داخلی خانه، انتخاب یک استایل کلی برای دکوراسیون داخلی است. دکوراسیون مدرن و کلاسیک دو سبک شناخته شده در دنیای دکوراسیون داخلی هستند، که هرکدام طرفداران خاص خود را دارند.

آموزشی کامل برای ترمیم کاغذ دیواری های منزلتان + فیلم

یکی از راه های بزرگ‌تر به نظر رسیدن، گسترش خطوط دید فراتر از مرزهای اتاق است. بنابراین استفاده از پنجره های بزرگ و درهای شیشه ای که بجای دیوار قرار می گیرند حس فضایی بزرگ را ایجاد می کنند و از ویژگی های بارز سبک مدرن برای خانه های کوچک هستند. دکوراسیون مدرن فضایی مناسب را برای راه‌اندازی فروشگاه، نمایش محصولات و کالا انجام می‌دهد تا ابزاری برای ارتقای نام تجاری، افزایش فروش و ایجاد یک تجربه عالی برای مشتری باشد. طراحی مدرن برای فروشگاه قدرتمند است و اگر به خوبی اجرا شود، می تواند به رشد کسب و کار شما و افزایش فروش کمک کند.

در دکوراسیون مدرن، معمولا یک تک‌رنگ به فضایی طراحی شده با رنگ‌های خنثی اضافه می‌شود. با این کار بدون از دست رفتن تعادل سبک مدرن، انرژی و هیجان در فضا ایجاد می‌شود. همچنین در سبک‌های مدرن از کناف که به راحتی فرم می‌گیرد استفاده می‌شود. در واقع به کمک کناف می‌توانید دیوار و سقف کاذب ایجاد کنید و آن‌ها را به هر شکل ممکن و البته دلخواه خود در آورید. چهارمین دکوراسیون مدرنی که می‌خواهیم به شما نشان دهیم، به یک خانه نقلی در تهران مربوط است.

آشپزخانه مدرن

مجله خبری دکورال سیستم هم نشان‌دهنده اصالت یک خانه ایرانی است که ظریف‌ترین طرح و مدل آن در این خانه استفاده شده است. طراحی داخلی مدرن به دنبال المان های جدید و جذاب است تا برای هر کسی این طراحی و اجرا جذاب و دیدنی باشد بنابراین یک سبک خاص محسوب می شود و طرفداران آن هم افراد خاص و سخت پسند می باشند. جزیره در دکوراسیون آشپزخانه مدرن با توجه به میزان فضا طراحی و ساخته می شود به همین خاطر محدودیت اجرایی ندارد و مطابق با سلیقه و متراژ فضا صورت می گیرد. برای خرید و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن باید از هرگونه تجملات و تزئینات اضافی پرهیز کنید و سعی کنید یک کابینت سطح صا و ساده و بدون هیچگونه طراحی اضافی را در نظر بگیرید، این کابینت ها حتی به تاچ و گچبری هم نیاز ندارند.

http://dongfengblog.ir