سقف کناف اجرای سقف کناف+قیمت روز کناف سقف 7 آذر 1401-کناف آوگون

با توجه محل زندگی و میزان رطوبت هوا در کنار اهمیت ضد حریق بودن ساختمان می‌توانید از انواع کناف MR، FR و FM برای سقف و دیوار بهره ببرید. با نصب هر یک از صفحات کناف ذکر شده مقاومت ساختمان در برابر رطوبت و آتش‌سوزی را افزایش خواهید داد. در صورتی که فاصله بین سقف اصلی و کاذب بیشتر از 1.5 متر باشد، نیاز به نصب قوطی و جوشکاری خواهد بود. توانایی اجرای کار نصاب در نمایش زیبایی کناف سقفی موثر است.

پانل روکش دار گچی

اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره. یک روش معمول برای محاسبه‌ی متراژ کار اینه که سطح همه‌ی المان‌های افقی و قائم درنظر گرفته بشه. طبق آمارها، نرخ تورم 37% محاسبه شده اما تاثیرش در دستمزد و هزینه‌های جانبی کمتر از این مقدار است و البته به صورت مرحله‌ای بروز میکنه.

قابلیت نصب سریع، آسان و ایجاد تغییرات ظاهری خاص بر روی سقف ساده هال، پذیرایی، اتاق خواب و حتی مغازه و فروشگاه به‌همراه ساختمان اداری و تجاری موجب انتخاب اول معماران ساختمانی شده است. همان طور که اشاره نمودیم این پنل گچی مزایای متنوعی دارد یعنی قابل استفاده هم در دیوارها و هم در سقف است. امروزه از این سازه به دلیل مزایای زیادی که دارد در سقف پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل استفاده گسترده از این سازه در ادامه به قیمت کناف سقف آشپزخانه و قیمت کناف سقف پذیرایی و قیمت کناف پشت تلویزیون و قیمت کناف دیوار می پردازیم.

هدف از نصب سقف کاذب کناف، جداسازی فضاهای مختلف، کاهش ارتفاع سقف و نورپردازی است. شاید بتوان گفت که مهم ترین عیب سقف کناف کاری نسبت به سقف کاذب رابیتس، مقاومت پایین تر آن در برابر ضربه می باشد. اگرچه کناف به راحتی نصب می شود، اما نصب آن نیاز به نیروهای متخصص و ماهر دارد. عدم رعایت صحیح نکات اجرایی کناف کاری ، موجب ترک خوردن و باز شدن گوشه های آن پس از گذشت زمان می گردد. بر اساس مساحت آشپزخانه، چیدمان کابینت‌ها، شیوه نورپردازی، میزان نور طبیعی، ارتفاع سقف، سبک دکوراسیون منزل، شکل کانتر و اپن، سلیقه مشتری و میزان بودجه مدل سقف آشپزخانه تعیین می شود. کناف سقف اشپزخانه جزئی جدایی ناپذیر از فضای آشپزخانه های اپن است.

سقف کناف اجرای سقف کناف+قیمت روز کناف سقف 7 آذر 1401-کناف آوگون

هنگام نصب و اجرای کناف، متخصص بسیار دقت می‌کند تا فشار زیادی به ورق کناف وارد نشود. کنافی که امروزه نام آن را می‌شنویم، نوعی صفحه روکش‌دار گچی است. کناف یا روکش‌های کاغذی، برای ایجاد دیوارهای و سقف کاذب، و ایجاد دکور روی سقف یا دیوار استفاده می‌شود. یک متخصص حرفه‌ای با بازدید از محل نصب کناف، زیرسازی و مقاومت سازه اصلی را‌‌ می‌سنجد تا از وقوع خسارات احتمالی جلوگیری کند. بنابراین بهتر است در انتخاب مصالح و متخصص کناف‌کاری صرفه‌جویی نکنیم. در صورتی که مصالح و ابزارها در دسترس باشد و فقط نیاز به یک متخصص نصب کناف داشته باشید، هزینه کناف سقف متفاوت خواهد بود.

متخصصان بعد از بازدید محل، با توجه به‌ میزان مصالح و تعداد روز موردنیاز، هزینه تعمیر کناف را اعلام ‌‌می‌کنند. کناف نوعی صفحه در ابعاد مختلف و دارای ترکیبات مختلفی به‌ویژه گچ است. از کناف می‌توان برای تزئین سقف، دیوار داخلی و حتی نمای خارجی استفاده کرد. خاصیت اصلی کناف FR ویژگی ضد حریق آن بوده و با توجه به تحمل آتش‌سوزی بیشتر در ساختمان با فعالیت تجاری و اداری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  • تنها بخش کوچکی از لوازمی است که برای کناف کاری باید در دسترس مجری هزینه کناف پروژه قرار گیرد.
  • نور کم تاثیر منفی در دکوراسیون دارد زیرا باعث کوچک به نظر رسیدن فضای پذیرایی می‌شود و چشم‌ها را نیز خسته می‌کند.
  • همانطور که در بخش بالا خواندید، مقرون به صرفه بودن هزینه اجرای کناف سقف و دیوار، از اصلی ترین مزیت های کناف کاری محسوب میشود.
  • قیمت کناف کاری سقف به متراژ کار، نوع کناف مورد استفاده، مهارت استادکار، مدل کناف کاری و اجرت نصب وابسته است.
  • با ثبت جزئیات درخواست خود قیمت دقیق و به روز را از بهترین مجریان کناف دریافت کنید.

بله، در سقف‌هایی که ارتفاع بلند دارد مانند سقف شیروانی از زیرسازی تیپ A ‌و زیرسازی حمال خور با آویز بلند استفاده می‌شود به همین دلیل قیمت نصب ۰/۲۰ درصد بالاتر است . می توان از لامپ‌های رنگی در باکس مخفی کناف برای روشنایی پذیرایی در هنگام شب استفاده کرد. نور کم تاثیر منفی در دکوراسیون دارد زیرا باعث کوچک به نظر رسیدن فضای پذیرایی می‌شود و چشم‌ها را نیز خسته می‌کند. کف مرمر سفید، نورپردازی و مبلمان سفید برخی از این موارد است. کناف آر جی نوع معمولی کناف ها است که قابلیت ضد حریق یا ضد آب ندارد و معمولا برای زیبایی معماری یک ساختمان به کار می رود.

از این رو در ابتدا به معرفی کناف و سپس قیمت کناف می پردازیم. از آنجایی که کناف را هم در سقف ساختمان ها و هم در دیوار استفاده می کنند لذا می توان گفت که کاربردهای متنوعی دارد و از این رو قیمت کناف نیز بسته به نوع کاربرد، مختلف می باشد. لذا ما در این مطلب به بررسی موضوعاتی همچون قیمت کناف سقف سقف پذیرایی، قیمت کناف سقف آشپزخانه، قیمت کناف پشت تلویزیون و قیمت کناف دیوار می پردازیم.

دانستنی هایی درباره سقف کاذب و روش های اجرا

در این مطلب با نوسانات قیمت کناف و عوامل تاثیرگذار بر این قیمت آشنا خواهیم شد و لیستی از جدیدترین قیمت آن‌ به شما ارائه خواهیم داد. بتونه کاری سقف کناف به دلیل جزئیات اجرایی و مصالح خاص، معمولاً بر عهده پیمانکار اجرای کناف هست و در قیمت‌های ارائه شده، درنظر گرفته شده. سقف کناف میتونه در یک واحد مسکونی یا یک سوله یا سالن ورزشی اجرا بشه که هرکدوم ارتفاع اجرای متفاوتی دارن. به طور میانگین به ازای هر 1 متر افزایش ارتفاع، حدود 15 تا 20 درصد به دستمزد اضافه میشه. به دلیل اینکه برای کار در ارتفاع 3 متر، داربست و بشکه کار راه‌انداز هستن، اما برای ارتفاع 4 متر نیاز به اجرای داربستِ خاص برای دسترسی به سقف اصلی است.

اجزای تشکیل دهنده کناف چیست؟