سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش منابع آزمون 1400 | hampafile

در صورت مبهم بودن موارد مذکور لطفا ابتدا دفترچه ثبت نام را مطالعه و در صورت نیاز به جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید. توصیه می شود تا در کنار مطالعه کتاب های مربوطه، نسبت به دانلود و تست زنی نمونه سوالات استاندارد آزمون های استخدامی دبیری حرفه و فن آموزش و پرورش نیز اقدام نموده تا بدین طریق بتوانید با آمادگی بالایی در جلسه آزمون مربوطه حاضر شده و انشاالله با موفقیت آن را پشت سر بگذارید. در نشراستخدام سعی شده تا در کنار دانلود نمونه سوالات عمومی، تخصصی و نیز دفترچه سوالات استخدامی آزمون های گذشته عناوین مختلف شغلی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش جزوات مورد نیاز شما عزیزان نیز تهیه و جهت دانلود عرضه گردد. ایران سوال معتبرترین مرجع برای دانلود قانونی نمونه سوالات استخدامی دولتی اعم از  سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش است که طیف متنوعی از سوالات کاربردی را به صورت جامع و کامل عرضه می‌کند. تیم ایران سوال تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با خرید بسته‌ سوالاتی که به‌دست شما می‌رسد تمام نیازهایی که برای موفقیت در آزمون استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش دارید؛ پاسخ داده شود.

نمونه سوالات استخدامیانگل شناسی ۱۸۰ سوال + پاسخنامه

سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش منابع آزمون 1400 | hampafile

مجددا لازم به ذکر است که شما عزیزان باید فارغ از رشته تحصیلی خود تنها نمونه سوالات استخدامی دبیری حرفه و فن آموزش و پرورش در گرایش کار و فناوری را دانلود و مطالعه نمایید. منابعی که جهت آزمون استخدامی دبیر حرفه و فن (کار و فناوری) آپدیت گردیده و داوطلبان هر یک رشته ها می توانند تجربه بسیار خوبی از منابع آزمون استخدامی دبیری حرفه و فن داشته باشند. با سلام و درود فراوان به تمام داوطلبان عزیز که می خواهند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی دبیری حرفه و فن ۱۴۰۰ شرکت نمایند و آرزوی موفقیت را برای شما سروران داریم. این صفحه از وبگاه تاپ سوال به معرفی مجموعه سوالات استخدامی دبیر حرفه و فن آموزش و پرورش پرداخته است که می توان گفت یکی از کامل ترین و مناسب ترین منابع مطالعاتی جهت شرکت در آزمون استخدامی دبیری حرفه و فن دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی مواد می باشد و در ادامه با منابع آزمون دبیری حرفه و فن این دو رشته آشنا خواهید شد و بعد از آن با توصیحات مجموعه دو رشته مهندسی. یک بسته کامل از سوالات عمومی بصورت مشترک برای ۲ رشته تخصصی آزمون استخدامی دبیری حرفه و فن ارائه نموده ایم که در کنار هر کدام از بسته های تخصصی قابل دریافت می باشد و از پرتکرارترین سوالات چند سال اخیر آزمون آموزش و پرورش و آزمون های استخدامی کشور می باشد. تمامی نمونه سوالات عمومی استخدامی آموزش و پرورش با پاسخنامه می باشد و تمام دروس عمومی آزمون را شامل می گردد.

دانلود رایگان منابع و سوالات دبیر کار و فناوری

8-زمان ارسال و دریافت ماهواره ها در کدام یک از مدارهای زیر کمتر است؟1)در هر سه مدار زمان ارسال و دریافت یکسان است2)مدار ژئو3)مدار لئو☑4)مدار مئو. همچنین از تجربیات داوطلبین موفق نیز در این بسته نهایت استفاده را کرده‌ایم؛ یعنی منابعی که آن‌ها توانستند به موفقیت برسند را گرد یکدیگر آوردیم و از استخراج بخش‌های مهم آن توانستیم این منبع مطالعاتی را به بهترین شکل ممکن به سمت موفقیت سوق دهیم. 20-ساده ترین و ابتدایی ترین روش جلوگیری از تخریب اطلاعات نمونه سوالات دبیری کار و فناوری چیست؟1)رمزگزاری اطلاعات2)تهیه نسخه پشتیبان ☑3)نصب نرم افزار های ضد ویروس4)نصب دیوار آتش. 19-کدام یک از نرم افزارهای زیر مخصوص طراحی وب سایت میباشد؟1)فایرفاکس2)فرترن3)فرانت پیج ☑4)تری دی مکس. 3-CPU در هر دوره عمل چهار تابع را اجرا می کند.این توابع کدامند؟1)واکشی،رمزگشایی،اجرا و ذخیره سازی☑2)همخوانی،دریافت،توان سازی،تحلیل3)دروندا،پردازش،برونداد و ذخیره سازی4)همزمان سازی،کدگذاری،ذخیره سازی، وبازیابی. 21-کدام یک از گزینه های زیر مزیت رهیافت فایل سنتی به شمار می رود؟1)قابلیت انعطاف2)کارایی ☑3)کاهش افزونگی داده ها4)کنترل بهتر.

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند. برای دروس های زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، هوش و توانمندی های عمومی درسنامه های استخدامی هم تدارک دیده ایم که بیش از ۵۰۰ صفحه را دربر می گیرد.

14-برنامه نویسان قسمت اعظم وقت خودرا صرف چه کاری می کنند؟1)نگهداری سخت افزار تهیه شده2)نوشتن برنامه های مهم3)نگهداری نرم افزار تهیه شده ☑4)نوشتن برنامه های طولانی. در صورتی که منبع جز کتب معلم و یا راهنمای معلم نباشد، توصیه می‌کنیم نام منبع را عینا در گوگل (و یا دیگر موتورهای جستجو) جستجو نموده و منابع چاپی یا الکترونیکی را بررسی نمایید. همچنین منابع و کتب مورد سوال در آزمون کارشناسی ارشد نیز در مواردی می‌توانند مرجع طراحی سوال در آزمون باشند. 16-کدام یک از گزینه های زیر درباره کامپایلرها و مفسر ها صحیح نمی باشد؟ 1)مفسرها قادر به تولید کد مقصد  برای ذخیره کردن آن نیستند2)مترجم های برنامه های فرترن و کوبول از نوع مفسر هستند☑3)استفاده از مفسر ها اشکال زدایی را آسان تر می کند4)کامپایلر ها تمام برنامه را به کد مقصد ترجمه و ذخیره سازی می کنند.

  • لازم به ذکر است که تمامی سوالات استخدامی ارائه شده توسط نشراستخدام به همراه پاسخ نامه تقدیم شما داوطلبین شرکت در آزمون سال ۱۴۰۱ دبیری حرفه و فن می گردد، همچنین همانطور که می دانید و در دفترچه ثبت نام منتشر شده نیز بیان گردیده است، بخش عمومی تمامی عناوین شغلی و نیز گرایش های مختلف آزمون استخدامی دبیر حرفه و فن دارای منابع یکسان و مشابه با همان دروسی است که در بالا خدمت شما داوطلبین گرامی بیان گردیده است.
  • با سلام و درود فراوان به تمام داوطلبان عزیز که می خواهند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش عنوان شغلی دبیری حرفه و فن ۱۴۰۰ شرکت نمایند و آرزوی موفقیت را برای شما سروران داریم.
  • این مهم را باید بدانید با توجه به تاکید دولت محترم در خصوص پیاده سازی تمامی خدمات دولتی بر پایه تکریم ارباب رجوع و نیز بازنشستگی بسیاری از دبیران محترم در شاخه های دبیری و نیز دبیری حرفه و فن، اخیرا آموزش و پرورش کشور اقدام به جذب پرسنل در قسمت ها آموزشی این وزارتخانه مهم و اساسی نموده است.
  • جهت مشاهده و دریافت سوالات در گرایش کار و فناوری /ویژه آزمون سال ۱۴۰۲/ به ادامه مطلب توجه فرمایید.