طراحی داخلی ویلا به روش کلاسیک معاصر اروپایی – شهرک های ویلایی آرش

بهتر است اتاق خواب بالکن یا تراس داشته باشد. برای این ویلاها بهتر است از یک موتیف در همه قسمت های نما استفاده شود، و فقط با استفاده از یک یا دو المان شاخص در نما از یکنواختی بصری آن بکاهید. آنها هر کدام در بسته های مخصوص به خود هستند که همراه با خانه نیز می آیند، و این همان جایی است که تشابهات بین این دو سر از آنجا ناشی می شود. هر فضا باید شخصیت خاص خود را داشته باشد بنابراین سعی کنید مکان های مختلف خانه را شبیه به هم تزیین نکنید.

خیلی کم پیش میآید که بنایی با طراحی نمای بیرونی زیبا و چشمگیر، طراحی داخلی نامناسب و ضعیفی داشتهباشد. عوض کردن ابعاد بازشوهای نما مانند پنجره ها، تلفیق مصالح مختلف، ترکیب المان های افقی و عمودی در نما برای تاکید بیشتر همه از جمله کارهایی است که می توان برای ایجاد سیالیت و پویایی در نمای ویلا استفاده کرد. اگر از طرحی که تازگی ها مد شده، خوشتان آمده است و دوست دارید در دکوراسیون خانه خود از آن استفاده کنید، شما را منع نمی کنیم اما در این کار زیاده روی نکنید و سعی کنید چنین تغییراتی را در ابعاد کوچک به فضا بدهید. این روش باعث می شود که علاوه بر زیبایی فضا، چشم ها به سمت بالا حرکت کنند و فضا بزرگ تر به چشم آید. این نوع نور پردازی برای مکانهای استفاده میشود که شما تصمیم دارید به طور کلی سرتاسرمحیط آن را روشن کنید.

طراحی ویلا شمال سبکی که شما برای طراحی خانه و ویلای خود در نظر گرفتهاید، باید به خوبی خود را نشان دهد. در ادامه متن به شما پیشنهاداتی ارائه میدهیم که شاید تا حد قابل توجهی بتواند هزینههای ساخت یک ویلا برای شما کاهش دهد و یک ویلای ارزان اما شخصی و زیبا را برایتان به ارمغان بیاورد. چرا که اگر طراح شما با اقلیم این منطقه آشنا نباشد باعث فرسایش سریع مصالح در ویلا و همچنین کاهش شرایط آسایش برای ساکنین شود.

هزینه طراحی داخلی ویلا

شما می توانید به راحتی با استفاده از این سبک در ویلا یا منزل خود سلیقه ی خود را به رخ دیگران بکشید. اگر هم اتاق یا خانه شما به سبک سنتی است، لوازم عتیقه مانند میزهای عسلی یا حتی کلکسیون دوربین یا ظرف های خود را با لوازم مدرن ترکیب کنید. در بیشتر طراحی های مدرن برای ذخیره کردن یا نگهداری اشیا و لوازم فضاهای مناسبی طراحی می شود. بهره گرفتهاند و این دقیقاً همان چیزی است که در اصول طراحی ویلا به آن پرداخته میشود. در این راستا خرید ویلا در سرخرود یکی از گزینه های جذاب و عالی برای سرمایه گذاری در شمال است. در نظر گرفتن فضای کافی برای قرار دادن مبلمان و تخت، طراحی فضای مناسب برای نصب سیستم های روشنایی و حتی مکان مناسب برای یک حمام اختصاصی در داخل اتاق خواب، جزو مهمترین نکات در طراحی مدرن می باشد.

طراحی داخلی ویلا شمال

توجه به اقلیم در طراحی ویلا در شمال تلاشی است برای کاهش هزینه ها در حفظ شرایط آسایش در ویلا و همچنین ایجاد فضایی مطلوب و با کیفیت با کمک طراحی ویلا شمال طبیعت. استفاده از متریالهای مرغوب عایق کاری و ضد آب کردن نما یکی از حیاتی ترین اصول در حفظ و نگهداری نمای کلاسیک ساختمان میباشد. جهت زیبایی هرچه بیشتر ویلای دوبلکس میتوانید یکی از دیوار های طبقه بالا را بصورت تمام شیشه در نظر بگیرید و از نمای آن در طول روز و شب لذت ببرید. آگاهی از اصول و نکات طراحی داخلی بعد از خرید ویلا در سرخرود به شما کمک می کند یک محیط زیبا دلنشین و خاص را ایجاد کنید و از اقامت در ویلای خود لذت بیشتری ببرید. بعد از این که فضای داخلی ویلا را طراحی کردید و پلان به شکلی که مد نظر شماست، در آمد، نوبت به آن می رسد که به سراغ طراحی محوطه بیرونی ویلای خود بروید.

دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس

یک نورپردازی درست، جلوه ای مدرن و جذاب تر به ویلای شما می دهد. این ویلای کوچک و فشرده برای کسانی که دنبال سادگی بودهاند، ساخته شده است. اما دقت داشته باشید که این موضوع به آن معنی نیست که قیمت کل ویلای شما ۱۰۰ میلیون تومان است. توجه داشته باشید که اگر این ویلا در موقعیت ساحلی بنا میشد از قیمت بالاتری برخوردار بود. تقریبا می توان گفت آنچه از ویلا شمال که مدام با آن سرکار دارید بنا و ساختمان ویلای شماست.

طراحی داخلی ویلا های مدرن

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید یک فضای رمانتیک در سطح میزهای خانه خود به وجود بیاورید، از لامپهای رنگی جهت زیباتر کردن میزتان استفاده کنید. بعضی از مدل های آشپزخانه به این صورت است که به جای اپن یک کانتر قرار می گیرد و با صندلی های اپن تزئین می شود و یک آشپزخانه کاربردی تر و زیباتر در اختیار مشتری قرار می گیرد. بعضی از ویلاهای لوکس در اتاق خواب دارای یک استخر شنا، وان جکوزی مجهز به اب گرم می باشند که باعث زیباتر شدن این قسمت شده است. به سبب این امر بهتر است با متخصصان خبره در این زمینه مشورت کرده و ایده خود را با آنها در میان بگذارید. به عنوان مثال اگر عاشق طرح های راه راه هستید، آن را تنها در یک یا دو تا از لوازم منزلتان به کار گیرید. پیش تر ذکر شد که خانه های دوبلکس، دو طبقه دارند و این دو طبقه به کمک راه پله با هم در ارتباط هستند.

برخی از افراد تصمیم می گیرند به جای خرید ویلا در شمال، زمین بخرند و ویلا را مطابق با نظر خودشان بسازند. در سبک شناسی دکوراسیون داخلی با سبک های مختلفی که در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرند به خوبی آشنا شدید. اگر می خواهید دو قاب را در کنار هم از دیوار بیاویزید دقت کنید یا به صورت موازی در کنار هم یا عمودی روی هم قرار گیرند. دکوراسیون داخلی و عناصر و موادی که در کنار یکدیگر قرار میگیرند نقش مهمی در زیبا سازی فضای داخلی ویلا دارند. این خانه ها با توجه به دو طبقه بودن، فضای بیش تری در اختیار شما می گذارند و مسلما طراحی و اجرای چنین فضای بزرگی نیاز به وقت و هزینه بیش تری دارد. استفاده از نورپردازی در نمای ظاهری ویلا، وجود چراغ ها و لامپ های متعدد در فضای سبز و محوطه اطراف ویلا، نورافکن های کوچک در محیط بالکن یا تراس، استفاده از نور طبیعی برای محیط هایی مانند سالن، پذیرایی و اتاق خواب همگی جزو اصول طراحی ویلا مدرن در شمال هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

استفاده از متریال چوب و سنگ مخصوصا با ظاهر نامنظم، عاری از هرگونه پرداخت کاری و کاملا طبیعی، وجود شومینه و آتشدانها مناسب فضای باز، محوطه سازی باغ ویلا شما را تا حد زیادی جذاب و گیرا میکند و محیطی مناسب برای یک دورهمیدوستانه برای شما فراهم میآورد. البته برای استفاده از چوب برای چنین شومینههایی در منطقه شمالی باید دقت داشته باشید که به دلیل رطوبت هوای موجود باید چوبها را در فضای داخل قرار دهید تا به خوبی خشک شوند. در طراحی فضای باز ویلا، توجه به اقلیم و شرایط آب و هوای منطقه برای انتخاب گیاهان و متریال مصرفی در محوطه ویلا از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر ورودی ویلا سرپوشیده باشد، هنگامی که می خواهید در هوای بارانی و یا طوفانی وارد شوید، از میزان کثیفی که همراه خود به خانه می آورید کاسته می شود.

اکنون ویلاهای پیشساخته با پلانهای سفارشی گزینههایی مقرونبهصرفه برای ساکنین شهرها هستند که دنبال سکونتگاهی آرام برای آخر هفتههای خود هستند. فرمها و حجمها به شکل عریان، ساختار خود را به نمایش میگذارند و اهدافی عالی و خیالی را دنبال نمیکنند. دیوار پردهای منحنی شکل که بر روی اتاق آفتاب گیر بالای سقف سایه میاندازد، دارای پنجره بدون شیشه میباشد و شکلی شبیه یک کشتی به ویلا میدهد. آشپزخانه ویلاهای مدرن به شکل اپن و جزیرهای طراحی میشوند و اجزا قابل دیدن نیستند. این سبدها در آشپزخانه نیز کمک جالب توجهی به شمای کلی دکوراسیون داخلی میکنند. با رنگهای پررنگ و تیره ترکیب میکنند.

در این سبک تعریف مشخص و معینی وجود ندارد و اجزا و عناصر بهصورت زیبا و ترکیبی در کنار یکدیگر قرار طراحی داخلی ویلای دوبلکس مدرن میگیرند. بعضی از طراحان فضای داخلی از رنگ های خنثی در کنار رنگ های پررنگ تر استفاده می کنند. همه ما به خوبی از اهمیت دیتیل های اجرایی با خبر هستیم و می دانیم که هر چه این جزئیات در کارها بیشتر باشد کار حرفه ای تر و پخته تر به نظر می آید اما قبل از این که به چگونگی اجرای نماها و دیتیل های اجرایی آن توجه کنیم باید انتخاب مصالح درستی داشته باشیم، شرط رسیدن به یک نمای خوب این است که بدانیم چه مصالحی در کنار یکدیگر زیباتر به چشم می آیند و هماهنگی بیشتری را در نما ایجاد می کنند.

دکوراسیون داخلی ویلاهای شمال از آنجایی که عوامل مختلفی در ساخت یک ویلای اصولی دخیل هستند، رعایت این نکات میتواند خیال خریداران را از هر بابت آسوده سازد. هر کدام از این مصالح، زیبایی خود را دارند و با توجه به سبک دکوراسیون داخلی انتخاب می شوند. تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری را در ارتباط با استفاده از از لوازم نوری مدرن کسب کنید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. استفاده از دید افقی و عمودی در طراحی ویلا که در نشان دادن ساختمان ما از ابعاد اولیه تاثیر بی شماری دارد و استفاده از پنجره های بزرگ در طراحی که نور طبیعی را به فضا تزریق خواهد کرد و فضا را از حالت طبیعی بزرگتر نشان خواهد داد. به عبارتی: رنگ رخساره نشان میدهد از سر درون.

نکته مهم این است که باید تعادل را رعایت کنید. نورپردازی نمای ویلا هم به اندازه طراحی خود نمای ویلا مهم است. نورهای مخفی استفاده شده در محیط بیرون، چراغ های دیواری که جهت حیاط ویلا در نظر گرفته شده است، نورافکن های بزرگ و کوچکی که در مکان های مشخص جهت ایجاد روشنایی مناسب ایجاد شده اند و بسیاری از موارد فنی دیگر، مربوط به حوزه نورپردازی در طراحی ویلا می باشند. در دکوراسیون داخلی ویلا شومینه یکی از عناصر تزیینی اصلی به حساب می آید که محیطی بسیار گرم و دنج را برای ساکنین فراهم میکند.

طراحی داخلی ویلا

در واقع عواملی همچون همسایگی ، فضای سبز و به خصوص منظره در دریا میتواند تمامی معادلات را بهم بزند. در خانه های دوبلکس مدرن، از پلکان مردن استفاده می شود که بیش تر کاربردی است، اما زیبایی خاص خود را دارد. رایج ترین نوع راه پله برای این خانه ها، پلکان گرد است. پلکان در ویلاها برای اتصال طبقات جزء جدایی ناپذیر محسوب میگردد اما نوع پلکان با توجه به نوع طراحی و میزان فضا اهمیت بسیار بالایی دارد. این نوع ویلاها که در شهرهای شمالی بسیار زیاد هستند به منظور دوری از شلوغی شهر ساخته می شوند بنابراین اگر طراحی نمای خارجی ویلا در سبکی بجز مدرن باشد، دوباره همان بافت شهری را در ذهن متبادر خواهد ساخت که اصلا مناسب و حرفه ای نیست. نکات دکوراسیون داخلی چیدمان مدرن داخلی منزل به طبع قوانین و اصولی دارد که شاید هرکسی به انها توجه نکند. برخی عقیده دارند که طراحی مناسب دیوارها یا معماری داخلی منزل و خرید لوازم شیک ، همه چیز در داشتن یک دکوراسیون داخلی شیک و مدرن است .

همچنین طراحی فضای سبز ویلا در شمال به روش اصولی چند مرحله استاندارد دارد که پیگیری آنها کیفیت نهایی کار را تضمین میکنند. برای این که فضای خانه خود را گرم تر کنید، مجبور نیستید از رنگ های جیغ و تیره استفاده کنید. در بالا مباحثی در خصوص بهترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا را دوره کردیم. دویدن صبحگاهی یا پیاده روی های آرام عصر، همانطور که می توان تصور کرد، می تواند به یک کابوس برای افراد مجرد در جاده های عمومی تبدیل شود. گروه ویلاطور با مشاوره تخصصی و کاربردی سعی در فراهم کردن خرید آرام و مطمئن را برای شما دارد. اما برای رزرو ویلا در ماسال اگر این منطقه را نشناسید، ممکن است گزینه مناسبی پیدا نکنید. باغ ویلا باغی ست با مساحت زیاد و تراکم ساختمانی کم، بنابراین بیشترین چیزی که در طراحی باغ ویلا اهمیت دارد فضای سبز و محوطه سازی باغ است.