طراحی دکوراسیون آشپزخانه لاکچری و مدرن 2023 دکوراسیون ترنج | dekoralsystem

وسایلی که برای این بخش از خانه تهیه می‌کنید باید همخوانی لازم را با استایل اصلی خانه داشته باشد. به عنوان مثال اگر شما برای خانه خود سبک مدرن را برگزیده‌اید و رنگ‌هایی سرد یا خنثی همچون طوسی یا سفید به کار برده‌اید نباید وسایلی که در چیدمان سنتی کاربرد دارد استفاده کنید، مثل وسایل زرق و برق‌دار یا مسی و برنزی. حتی مدل پرده و سبک فرش شما در دکوراسیون آشپزخانه باید با استایل اصلی تناسب داشته باشد تا نظم و زیبایی خاص آن در دیده‌ها جلوه‌گر شود. احتمالاً سطوح صاف و براق پررنگ‌ترین تصویری است که اغلب ما از یک آشپزخانه مدرن در ذهنمان داریم! هرچند تصویر درستی است اما باید بدانید اولین و مهم‌ترین ویژگی سبک مدرن، مینیمالیسم یا به زبان خودمان ساده‌گرایی است و این سادگی شامل تمام جنبه‌های طراحی دکور می‌شود؛ از انتخاب رنگ گرفته تا نورپردازی، انتخاب وسایل و شکل چیدمان. مواد طبیعی در آشپزخانه ای که به سبک مدرن طراحی شده است، حضور پررنگی دارند.

می توانید رنگ دیوار و کفپوش و سرامیک ها را هم روشن انتخاب کنید. طرح کاشی می تواند شامل مواردی مانند ساده یا گلدار، براق یا مات و دیگر ویژگی ها باشد. انتخاب میان این طرح ها بستگی به سلیقه شما و میزان بودجه ای که برای اینکار در نظر گرفته اید دارد. علاوه بر کاشی می توانید از سنگ های مختلف هم برای تزیین آشپزخانه استفاده کنید و طرح های برجسته بر روی کاشی ها یا سنگ ها ایجاد کنید و از سبک های مختلف برای طراحی زیباتر آشپزخانه خود کمک بگیرید. پس برای انتخاب کاشی آشپزخانه علاوه بر ابعاد و سایز کاشی ها به طرح و رنگ کاشی ها هم دقت داشته باشید.

طرح دکوراسیون آشپزخانه بدون کابینت بالا

آشپزخانه ایرانی محلی جداگانه نسبت به سایر فضاهای منزل داشته باشد. انواع میز تلویزیون ساده و شیک مناسب خانه های مدرن اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، به این معنی است که شما قصد خرید یک میز تلویزیون ساده و شیک را دا… ترکیب کاشی تزئینی سبز و کابینت مشکی یک دکوراسیون ساده و زیبا را به وجود آورده است. ترکیب رنگهای روشن و تیره در کنار یکدیگر یک ایده زیبا و جذاب است. در دکوراسیون سنتی از لوازم برقی جدید خبری نیست اما این به معنای استفاده نکردن از آنها نیست.

  • صندلی های این کار نشیمن راحتی داشته و بخاطر تکیه گاه بلندی که دارد کمر شما را د..
  • همچنین به دلیل قرار گرفتن در مرکز آشپزخانه، مکان مناسبی برای نصب نورپردازی های تزئینی است.
  • وقتی بیش از حد وسایل در آن قرار گیرد، دکوراسیون آشپزخانه جلوه و زیبایی خود را از دست می‌دهد.
  • در عین حال لازم است بدانید که انتخاب یک کفپوش تیره رنگ خصوصا با تم چوبی مانند لمینت قهوه ای تیره با طراحی کابینت های سفید رنگ بر روی آن می تواند یک جلوه بسیار لوکس و جذاب در فضای منزل ایجاد کند.
پیشنهاد می‌کنیم مقاله راهنمای مجله خبری دکورال سیستم فرش در دکوراسیونرا مطالعه فرمایید. برای تزئین دیوارهای آشپزخانه میتوانید از کاشی های تزئینی استفاده کنید. از لوازم دکوری و اکسسوری های سنتی مثل کوزه ، ظروف سفالی با نقوش آبی ،ظروف مسی و قابلمه های سنگی استفاده کنید.

آشپزخانه مدرن کوچک

یک طراحی منحصر به فرد با رنگ‌های خنثی می‌تواند انتظارات کدبانوی خانه را برآورده کند. استفاده از سنسور نور در داخل کابینت و زیر آن یکی از مزیت‌های طراحی کابینت‌های مدرن است. با پیشرفت تکنولوژی و سریعتر شدن روند زندگی، به روز کردن دکوراسیون و سبک زندگی ضروری است. وجود انواع دستگاه های مدرن همراه با دیجیتالی شدن آنها نیاز به یک طراحی حرفه ای دارد.

http://dongfengblog.ir