طراحی دکوراسیون اتاق خواب با بیش از 10 مدل عکس آجر آنلاین | dekoralsystem

بهتر است رنگ دیوار اتاق خواب شما باعث ایجاد احساس آرامش در شما شود. روی تختخواب خود از شش یا هفت بالش پر استفاده کنید و آنها را با سلیقه خود در رنگهای متفاوت روی تخت بچینید تا جذابیت بیشتری پیدا کند. پالش­‌های پر علاوه بر جذابیت بصری، این حس گرما و لطافت را به شما القا می­‌کند.

http://dongfengblog.ir

با استفاده از آینه های بزرگ در اتاق خواب های کوچک، متراژ اتاق را بزرگ تر از حد واقعی نشان دهید. بسیاری از طراحان معتقد هستند که بهتر است آینه روبروی تخت قرار نگیرد. برای این که چنین فضایی در اتاق خوابتان ایجاد کنید، ابتدا دکور کل منزلتان را در نظر بگیرید. باید بدانید که در نظر نگرفتن برخی از نکات و اصول دکوراسیون، فضای اتاقتان را بد جلوه می دهد.

اندازه فرش مناسبی را برای دکور اتاق خواب انتخاب کنید!

شاید شما از آن دسته آدم‌هایی باشید که علاقه‌ی مجله خبری دکورال سیستم به تخت بزرگ دارند. یک تخت خواب بزرگ به همان اندازه که می‌تواند فوق‌العاده باشد، در صورت کوچک بودن اتاق بسیار می‌تواند نامتناسب باشد. برای شروع، باید در مورد یک الگو و پالتی تصمیم بگیرید که با زیبایی شناسی شما مطابقت داشته باشد.

  • پس با در نظر گرفتن این نکته، سعی کنید که وسایل غیر ضروری را در کمد و کمد دیواری چیدمان کنید.
  • پیش از این در خصوص اهمیت کمد در فضای خواب برای شما در مقالات متعدد آموزشی و مشاوره های معماری آنلاین نوشته ایم.
  • کاربرد لوازم خاص در ایجاد یک اتاق خواب زیبا برای پسران در سنین کمتر تاثیر زیادی دارد.
  • البته از تاثیر نظم و به کارگیری ترفندهای مرتب کردن کمد لباس هم غافل نشویم.
  • از آنجایی که در اتاق های 12 متری فضا کم است، برای قرار دادن وسایل تزئینی و حتی کتاب، کیف، کفش و…

سبک دکوراسیون فرانسوی یا پاریسی، ترکیبی از طراحی مدرن و کلاسیک است که برخی افراد در دکوراسیون منزل و به خصوص اتاق خواب آن را انتخاب میکنند. یکی از ویژگی‌های بارز این سبک، هماهنگی اجزای بسیار متنوع اتاق در کنار یکدیگر است. این نوع طراحی به دلیل نمایان کردن عناصری که سبک‌های دیگر برای پوشاندن آنها سخت تلاش می‌کنند، با سایر سبک‌ها متفاوت است. سبک صنعتی هم کاربردی بودن و هم زیبایی را در یک فضا ترکیب می‌کند. با این حال، این نکته وجود دارد که این سبک در درجه اول یک طراحی اتاق خواب مردانه است.

در اطراف تخت قفسه بسازید

۲۷- دکوراسیون اتاق خواب فوق ، یک فضای بهینه سازی شده را ارائه می دهد . این بار با استفاده از یک طرح سنتی تر دیواره ها به صورت کامل از کمد دیواری پوشیده شده اند . یک اتاق خواب کوچک را می توان با یک مفهوم دکوراسیون متقارن و متعادل نجات داد.

کاغذ دیواری اتاق خواب