طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک با چند ترفند ساده و ارزان

این در حالی است که برای داشتن یک دکوراسیون کلاسیک، شما باید لزوما فرش تهیه کنید، که اگر بخواهید ریزبافت و دستبافت خریداری کنید قیمتش سر به فلک میگذارد یا کنسول و ویترین و غیره تدارک ببینید. برای اینکه بتوان از یک طراحی دکوراسیون داخلی ایدهآل که فضای مورد نظر شما را برای بهتر زندگی کردن ، انعطافپذی بیشتر ، رقابتیتر و دوست داشتنیتر مینماید ، استفاده از یک پلت فرم حرفهای و یا بین المللی خواهد بود. هوم سرویز در جهت آسایش و راحتی کاربران و با همکاری متخصصین خدمات طراحی داخلی ساختمان شرق در محله شرق تهران شهر تهران تلاش کرده است خدماتی نظیر تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل تهران شرق تهران, طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون دفترکار تهران شرق تهران, معماری داخلی ویلا و طراحی دکوراسیون داخلی ویلا و آپارتمان تهران شرق تهران, طراحی داخلی آشپزخانه مدرن تهران شرق تهران را در کلیه مناطق تهران ارائه داده و تجریه خوبی را برای کلیه مشتریان خود از جمله مشتریان عزیز خود در شرق تهران ارائه نماید. این امر طراحی و معماری داخلی را نیز تحت تاثیر خود قرار داد. این نکات به شما کمک می کنند تا بتوانید هنگام طراحی داخلی خانه های کوچک خلاقانه عمل کرده و از تمامی موجودی فضایی خود بهترین استفاده را ببرید .

در دکوراسیون کلاسیک اتاق های پذیرایی را با مجسمه های سنگی، گچی و تابلو فرش و یا تابلوهای نقاشی زیبا و فاخر، انواع آلات موسیقی و آباژورهای برنز و کریستال تزئین می کنند تا حالت آنتیک خود را حفظ نماید. اگر شما قصد دارید منزل خود را بازسازی و یا طراحی و دکوراسیون کنید، پیش از هر چیزی باید سبک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با توجه به نوع سلیقه خودتان میتوانید در این گلدانها از گلهای ساقه کوتاه یا گلهای رونده استفاده کنید. سالهای ابتدایی شروع فعالیت سخت است اما افرادی موفق هستند که از تمام فرصت ها استفاده کنند و نا امید نشوند. یکی از دلایل آن این است که این بخش جزو بزرگترین و جادارترین فضای یک خانه می باشد و شما به سادگی می توانید اجزای مورد نظر خود را چیدمان کنید. دکوراسیون سالن زیبایی و طراحی داخلی آرایشگاه ها یکی از مهمترین علت های حضور و استقبال مشتریان از سالن ما می باشد. بیشتر سعی می شود از متریال هایی با رنگ های سنگین استفاده شود تا طراحی کلاسیک بتواند وجه و کلاس خود را حفظ نماید. البته در این بین استفاده از رنگ سال را هم فراموش نکنید که به بهروز بودن و جلوه بیشتر آشپزخانه کمک میکند.

2. طراحی داخلی: در طراحی داخلی، مهندس معمار با تکیه بر علم و هنر و توجه به رفتارشناسی مردم، فضای داخل یک ساختمان را به طور خلاقانهای، مطابق کاربرد ساکنان یا مراجعین، سازماندهی میکند. برای مثال ممکن است قرار دادن یک تخت دونفره در میان اتاق، چیدمان بدی به نظر نرسد، اما اگر به صورت امتحانی آن را کنار دیوار قرار دهید، ممکن است به این نتیجه برسید که به این شکل، فضای بیشتری هم برای رفت و آمد در اتاق میماند. متراژ خانهای که اکنون برای آن نقشهها میکشید، اولین و شاید مهمترین فاکتور در انتخاب سبک دکوراسیون مناسب از میان دو سبک مدرن و کلاسیک است. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن، لازم است که در ابتدا نحوه چینش و مکان قرار گیری وسایل و المان های مختلف آشپزخانه را طوری درنظر بگیرید که ضمن حفظ زیبایی این محیط، استفاده از آنها نیز راحت باشد. این در حالی است که یک دکوراسیون مدرن، مستلزم یک دست مبل راحتی ساده است که شایدبا مبلغی حدود ۵ میلیون هم قابل حل باشد.

مبلمان کلاسیک بسیار شبیه مبلمان راحتی با چوب روسی هست در واقع می توان گفت مبل کلاسیک سوئیسی چیزی بین مبلمان راحتی و سلطنتی استیل می باشد مبل کلاسیک در سه مورد با مبل استیل سلطنتی متفاوت است: میزان استفاده از چوب در این مبل، میزان منبت کاری و میزان قیمت. اجاق گاز یکی از سه جزء اصلی مثلث کار میباشد، نقش مهمی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد. یکی از اصلی ترین عواملی که می تواند روی طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد انتخاب رنگ مناسب برای آشپزخانه است. گاهی اوقات از پلاستر یا فوم نیز به جای گچ در تزیین سقف استفاده می شود. حالا خیلیها هستند که مدرک این رشته را دارند و دورههای طراحی داخلی یا دوره طراحی معماری را گذراندهاند. شما می توانید برای اطلاع از قیمتهای مختلف مبلمان کلاسیک در مدلهای متنوع به سایتهای اینترنتی مراجعه کرده و با مشاهده تصاویر هر مدل و قیمتهای آنها به راحتی مبلمان مورد نظر خود را انتخاب و تهیه فرمایید.

اطمینان حاصل کنید که رنگ های انتخابی می توانند ظاهری منحصر بفرد به اتاق های شما ببخشد. اگر شما قصد دارید تا فضایی مجلل، لوکس و پر زرق و برقی را برای منزل خود طراحی کنید، می توانید با طراحان و مشاوران گروه طراحی داخلی آوگون تماس حاصل نمایید. رنگ ها و طرح های منحصر به فرد را در آمیخته و حاصل کار خود را در قفسه های باز به نمایش بگذارید. رنگ زرد در آشپزخانه شما را یاد لیموناد میاندازد. عناصر و دکوری های آنتیک در فضای های کلاسیک کاربرد فراوانی دارند. اصلا اگر هنوز نمی دانید که از چه سبک و چه دکوری خوشتان می آید، کافی است سری به مجلات طراحی دکوراسیون بزنید و یا وارد فضای اینترنت شده و سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را بالا و پایین کنید. دکوراسیون مدرن و کلاسیک دو سبک شناخته شده در دنیای دکوراسیون داخلی هستند، که هرکدام طرفداران خاص خود را دارند.

انتخاب صحیح آن، بقیه عناصر داخلی را مشخص می کند. مبلمان از نظر شکل و ظاهر انواع مختلف و دسته بندیهای متفاوتی دارد: مبل کلاسیک، مبل راحتی، مبل استیل، مبل سلطنتی و به طور کلی بقیه مدلهای مبلمان مثل ایتالیایی، ال شکل، شزلون و غیره زیر دسته ی این سه نوع می باشند. این سبک از انواع مبلمان کلاسیک بیشتر برای خانه های بسیار بزرگ و اشرافی مناسب است مبل فرانسه کلاسیک به دلیل داشتن ابعاد بزرگ و منبت کاریهای سنگین و طلا کاری شده نسبت به بقیه سبکها قیمت و هزینه ی بالاتری دارد. به طور مثال اگر شما سبک دکوراسیونی که برای خانه خود انتخاب کرده اید را روی سبک مدرن گذاشته اید باید فکر خریدن کابینت هایی که ظاهر کلاسیک و سلطنتی دارند را از سرتان بیرون کنید چون همانطور که گفتیم باید بین قسمت های مختلف خانه تناسب وجود داشته باشد تا زیباتر به نظر برسد. تختخواب شما باید تخت خوابی با حالت تاج باشد که شما فضای خانه و اتاق خواب را بتوانید یک فضای سلطنتی خاص و شیک مشاهده کنید.

دیوارهای گچ بری شده، مبلمان آنتیک، وسیله های دکوری چوبی حکاکی شده، سقف های بلند، پردههای فاخر با پارچه های گلدار چاپی، رنگهای کرم و قهوه ای و طلایی وقتی در کنار هم، همه این ها نشان از یک دکوراسیون کلاسیک زیبا و شیک سایت dekoralsystem دارد. همه اینها، هزینهبر هستند و این شما هستید که میدانید سقف مورد نظرتان برای پیادهسازی این دکوراسیون انتخابی چقدر است. دکوراسیون داخلی صنعت بسیار بهروز و پرطرفداری در همه نقاط جهان است و اگر اطلاعاتتان بهروز نباشد، خیلی زود از گردونه بازار کار این حرفه، کنار گذاشته خواهید شد. اگر توجه کرده باشید، برای سبک کلاسیک، اغلب سرویس مبلمانی انتخاب میشود که از متریال چوب ساخته شده و پر است از نقش و کنار، منبتکاری و کندهکاریهای متراکم و ریز و درشت. هرچقدر هم طراحی دکوراسیون شما قوی و خوب باشد، هرچقدر هم که برای پیاده سازی آن هزینه کرده باشید، این وسایل قدیمی و کهنه است که از جذابیت آن میکاهد. اگر شما از فضای داخلی منزل خود خسته شده اید، یا می خواهید به منزل جدیدی بروید، و دوست دارید که کارایی و جذابیت را در کنار هم داشته باشید، باید در مورد طراحی دکوراسیون داخلی تصمیم جدی بگیرید، و سبک تفکر خود را در رابطه با این موضوع تغییر دهید.

بوفه و کنسول نیز دارای جایگاه خاصی هستند که نیاز است مطابق با سایر لوازم باشند. همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، عمدهترین تفاوت دو سبک مدرن و کلاسیک در این است که در سبکهای کلاسیک، وسایل زیادی مورد استفاده قرار میگیرند و اغلب این وسایل هم چوبی هستند. همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم، پیش از انتخاب سبک دکوراسیون بهتر است که با ویژگی ها و عناصر و مبلمان مورد استفاده در آن را بشناسید از این رو در ادامه خط معمار شما را با این سبک و مبلمان و عناصر مورد استفاده در آن بیش تر آشنا خواهد کرد. همانطور که کارشناسان اشاره می کنند، عنصر اصلی اتاق خواب تختخواب است.

کل محیط توسط چوبی با رنگ گرم که یا به شکل مسطح یا بافت شیارهای چپ و راست تزئین شده، پوشیده شده است. این موضوع بهخصوص هنگامی اهمیت مییابد که مثلاً پس از ازدواج یا نقلمکان به یکخانهی بزرگتر به دنبال تلفیق سبکهای طراحی داخلی باشید. پس بهترین گزینه برای داشتن یک سفر لوکس هتل آنا است که در سال 1394 در 21 طبقه و با بیش از 190 اتاق تاسیس شده است. به طور معمول برای کف سالن ها از پارکت چوبی استفاده می شود، اما در بخش هایی مانندسالن نشیمن، آشپزخانه، ورودی و سرویس بهداشتی از سنگ مرمر نیز استفاده می شود. نصب لوسترهای کریستالی با پایه طلایی حسی از لوکس بودن را به این بخش از خانه می افزاید. استفاده از آباژورهای پارچه ای که نور را تلطیف می سازند برای این بخش مناسب می باشند.

از این رو توصیه می کنیم که انواع سبک ها و ویژگی ها ی آن ها را به خوبی بشناسید. مثلا سبک سنتی فرانسوی، ایتالیایی، بریتانیایی در یک گروه از سبک دکوراسیون داخلی به نام سنتی اروپایی قرار میگیرند. بهعنوانمثال در اتاق بالا باوجود لایه گذاری و عمق، یک کاناپهی توپر بژ سنتی،فرش ایرانی و صندلیهای مربوط به دورهی لویی پنجم، نکتهای که آن را از سایر اتاقهای سنتی جدا میسازد وجود پایهی چراغ و تابلوی هنری به سبک معاصر است. آینهها با بازتاب دادن نور میتوانند تصور فضای بزرگتر را ایجاد کنند. یک طراح منزل اول باید در نظر بگیرد که ساختمان تا چه اندازه ای از نور خورشید بهره میگرد و در چه قسمت هایی باید از نور پردازی استفاده شود . در فرهنگ لغت فارسی منظور از دکوراسیون مرتب کردن، چیدن و آراستن می باشد با این حساب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به معنای چیدن وسیله های خانه به شکل مناسب در کنارم، انتخاب طرح و رنگ اسباب خانه و … در صورتی که معمار یک طرح نامناسب برای دکوراسیون داخلی منزل طراحی کرده باشد ساکنین خانه راضی نخواهند بود و سعی در بازسازی طرح خواهند داشت . بدون شک، در یک محیط کوچک، جای دادن این مبلمان و سایر ملزومات آن دشوار خواهد بود و اگر هم این امکان را نداشتید، احتمالا اصلا زیبا دیده نخواهند شد.

انتخاب سبک دکوراسیون یکی از مهم ترین و چالش برانگیز ترین مسائلی است که در هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی ذهن افراد به خصوص خانم های خانه را درگیر می کند. استفاده از پردهها یکی دیگر از المانهایی است که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده میشود. طراحی داخلی و دکوراسیون خانه ها بسیار متفاوت می باشد و امروزه شاید بسیاری از افراد به سمت سبک های مدرن و مینیمال رفته باشند اما هنوز هم هستند افرادی که دکوراسیون کلاسیک را بیشتر می پسندند زیرا این سبک احساس صمیمیت و گرمای بیشتری را در خانه ایجاد می کند. تعداد عناصر و وسایل دکوراتیوی که قرار است یک سبک دکوراسیون کلاسیک را تشکیل بدهد بسیار بالاتر است.

رنگ هایی که در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک استفاده می شود به رنگ های فاخر معروف هستند که شکوه خاصی به خانه شما می بخشد. کاغذ دیواری هایی که استفاده می شوند باید دارای کیفیت بالایی باشند و بعضا بهتر است که از جنس پارچه یا ابریشم باشد در این صورت می توان گفت به اصل خود بسیار پایبند بوده اند. در آشپزخانه های کلاسیک به طور معمول اجاق گاز، یخچال، هود اجاق گاز باید در داخل درب کابینت باشد یا پنهان شود. دسته های کابینت ها به طور عمده دارای روکش های فلزی به رنگ طلایی و برنز و یا نقره ای می باشد. استفاده از متریال اصیل و با کیفیت مانند چوب بلوط و راش، سرامیک، برنز و مرمر و همچنین پرده ها و منسوجات با کیفیت.