طراحی دکوراسیون اتاق خواب

این گروه معماری با بهره گیری از متخصصان زیده ، دسترسی به بهترین برندهای موجود در بازار با قیمت مناسب ، طراحی اختصاصی دکوراسیون داخلی یکی از بهترین دکوراسیون های داخلی را اجرا میکنند. یکی از مهمترین خصوصیات این دکوراسیونها ، سادگی و استفاده از طرحهای هندسی که از خطوط ثابت برخوردار بوده ، میباشد . گاها ممکنه اتاق نوجوان شما فضای کافی برای تمام امکاناتی که میخواد نداشته باشه، در این صورت میشه از مبلمان چندمنظوره استفاده کرد؛ تختهای تاشو، ترکیب تخت و میز یا تخت و کشو و … به همین خاطر باید در طراحی داخلی اتاق خواب دقت زیادی داشت. علاوهبر تهیه انواع دیوارکوب، تابلو فرش، کتابخانه چوبی و بزرگ، میز و صندلی و مبلمان استیل یا چوب منبتکاری شده با طرحهای نفیس و سنتی؛ برای دکوراسیون منزل کلاسیک باید به فکر خرید تعداد زیادی اکسسوری و دکوراتیو آنتیک و لوکس نیز باشید. در آشپزخانه نیز برای هریک از این ضلع ها سینک ظرفشویی، اجاق گاز و یخچال در نظر گرفته می شود.در صورتی که آشپزخانه شما کوچک باشد به طور معمول از مثلث صرفنظر می شود و 3 مورد گفته شده به صورت خطی در نظر گرفته می شود. برای یک خواب راحت و آسوده، طول تختخواب باید ۲۵ سانتی متر بلندتر از قد فرد و ارتفاع آن ۳۵ تا ۵۵ سانتی متر باشد.

یک سایبان کرمی رنگِ زیبا به جذابیتِ اتاق خواب دخترتان می افزاید. اینجا ببینین چه جالب فضای تخت از فضای نشیمن با یک قفسه عمودی جدا شده. از رنگ های روشن، سرد و هماهنگ جهت آرامش محیط استفاده شود و رنگ های انتخابی برای دکوراسیون باید هماهنگ باشد. اگر دختر نوجوان شما از طرفداران سرسخت دکوراسیون مدرن است، حتماً اتاق خوابی با ترکیبی از رنگ های خنثی و رنگ های شاد و غلیظ، خوشحالش خواهد کرد! در این سبک از ستونها و قوسهای فراوانی استفاده میشود. اگر فضای اتاق شما کوچک و محدود است، بهتر است این فضا را خلوتتر نگه دارید، که در این صورت چیدمان سبک کلاسیک دشوارتر خواهد بود. بهتر است در سبک کلاسیک از کفپوش های رنگ سفید استفاده کنید. یه اتاق کوچک برای یه نوجوان با بهترین استفاده ممکن از دیوارها.

و اما اتاق خوابی پر از طرح های گل دار! اگر از گل های آپارتمانی در داخل فضای خانه خود استفاده کنید علاوه بر ایجاد طراوت و سرزندگی در فضای خانه، فضای منزل شما زیباتر می شود و در روحیه افراد خانه هم تاثیر گذار خواهد بود. سالها قبل زمانی که تصمیم به تغییر دکوراسیون منزل میگرفتیم، به صورت آزمایش و خطا، جای مبلها، تلویزیون و میز ناهارخوری را عوض میکردیم تا بتوانیم به دکوراسیون ایدهآل برسیم. پالت رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به نوع کارکرد محیط انتخاب میشوند. شما به محض درخواست خدمات طراحی دکوراسیون منزل، به طراحانی دسترسی پیدا میکنید که هر یک از آنان قیمتی را پیشنهاد میدهند و شما با مشاهده آنان میتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. اتاق خواب، فضای خصوصی خانه محسوب میشود و مکانی جهت تجدید انرژی است که باید به دور از سر و صدا و هیاهو باشد. بهترین نور برای اتاق خواب، نور شرق و جنوب می باشد و نور بیرون از پنجره باید بوسیله پرده کلفت تحت کنترل قرار گیرد. اگر پنجره اتاق خواب طوری است که سکو دارد میتوانید از آن برای قرار دادن گل، گیاه و کاکتوس استفاده کنید. تا آنجا که می توانند یک فضای کوچک را بزرگ نشان داده و یک محیط بدون پنجره را دلباز کنند.

به عنوان مثال، ماژول ها در سطح چشم دریافت می کنند و بیشتر نور ورودی به فضا را منعکس می کنند. تحقیقات زیادی درباره مسائل روانشناسی و ایده های دکوراسیون داخلی انجام شده و نتایج به اثبات رسانده اند که اکثر مردم احساس می کنند سلامت عاطفی آنها تحت تاثیر فضای اتاق خواب یا فضای زندگی آنها خواهد بود. استفاده از یک طبقه به جای میز هم میتونه تاثیر خوبی داشته باشه. متریال تخت خواب بر آرامش و زیبایی فضا تاثیر می گذارد. در سبک مدرن معمولا از حداکثر دو رنگ در متریال آن استفاده می شود . مثلا اگه میخواین از میز­تحریر در اتاق کوچک استفاده کنین؛ بهترین انتخاب، میز­تحریر دیواری هست. انسانی که دارای اعتماد به نفس کافی باشد، خوابیدن در هر گوشه اتاق فرقی نمی کند، اما انسان مضطرب و آشفته ترجیح میدهد کنار دیوار بخوابد.

در طراحی تختخواب باید امکان روشنایی را برای هر یک از کاربران به شکل مجزا فراهم کرد؛ در صورت خواب بودن یک نفر، نور تأمینی برای دیگران سایت dekoralsystem مزاحمت نداشته باشد. حال میتوانید لوازم خود را در آشپزخانه روی آن ها قرار دهید و همچنین با چیدن مرتب آن ها ظاهری زیبا به خانه ببخشید و در معرض دید دیگران نیز قرار دهید. هنگامی که یک دختر شاد است، او نیز در اتاق خواب خود را باقی بماند و در مورد آنچه که باعث می شود او را در اتاق خواب او را خوشحال کنم. از آنجا که هر دختر می خواهد اتاق خواب خود را مثل اتاق خصوصی خود که در آن او می توانید طیف مشکلات روز اندیشیدن، دختر می خواهد اتاق او را به زیبایی برجسته. جنس و محل قرار گرفتن تختخواب در اتاق تأثیر بسزایی بر احساسات انسان و آرامش او دارد. محل قرار گیری تخت خواب در کنار هر دیوار، جبهه اصلی و جداره تأکیدی محسوب می شود و جداره نیاز به طراحی دارد.

کمد دیواری به ازای هر نفر ۱۰۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. دو تا تخت با یه قفسه از هم جدا شدن تا اتاق جذابتر به نظر برسه. چه از فضای آشپزخانه صرفا برای پخت و پز استفاده می شود و چه یک میز صبخانه خوری یا میز جزیره با کاربری صرف غذا در دکوراسیون آشپزخانه دارید، گیاهان می توانند روحیه افراد حاضر در این فضا را بهبود بخشند. طرح ساده این مبل به راحتی با هر فضایی هماهنگ می شود. این گستردگی در طراحی داخلی موجب می شود که هر کسی نتواند ازعهده این اقدامات به نحو احسنت بر بیاید. دکوراسیون به سبک کلاسیک برای هر گروه سنی راحت و مناسب است. به عنوان مثال اگر سبک پایه کلاسیک است مبلمان چوبی و اکسسوریهای منبت کاری شده، عناصر دکوری شیک و مجسمههای سنگین بخش غالب خانه هستند. در طراحی دکوراسیون اتاق بهتر است توجه شود تا محدوده اتاق بیهوده اشغال نشود و عمق بخش دکوری از ۵۰ سانتی متر بیشتر نباشد.

برای یکی از دیوارهای اتاق خواب، کاغذ دیواری پر نقش و نگاری را انتخاب کنید که رنگِ آن متناسب با رنگِ دیگر وسایل اتاق باشد. یکی از المان های مهم در طراحی دکوراسیون کلاسیک رنگ زمینه یا رنگ اصلی است که در آن فضا استفاده می شود. از آنجا که چوب جزئی از طبیعت است، بهترین گزینه برای انتخاب متریال تخت خواب محسوب می شود. در کنار دیوار مشکی آشپزخانه از متریال چوب در نشیمن به همراه لامپهای روشنایی تزیینی بر روی آن استفادهشده که سیاهی مطلق دیوار آشپزخانه را به طرزی هوشمندانه از آن خواهد گرفت و منجر به تعادل بصری در محیط خواهد شد. یکی از مهم­ترین نکاتی که باید در دیزاین اتاق کوچک رعایت کرد؛ استفاده از وسیله­ های کوچک و در عین حال کاربردی هست. یکی از سبک هایی که طرفداران زیادی دارد و عده زیادی علاقه دارند در چیدمان منزل خود به سمت این سبک حرکت کنند، دکوراسیون آشپزخانه سبک مدرن است. آشپزخانه خود مرکز اصلی منزل است و کابینت رکن اصلی آن به شمار می رود.

جالب بودن سبک روستیک این است که بیشتر از طبیعت الهام گرفته شده است. استفاده از چوب بیشتر به چشم میخورد و روی آن کندهکاریهای شکیل نیز دیده خواهد شد. تلویزیون و چراغها نیز می تونن دیوارکوب باشن. اتاق­های کوچک هم میتونن نشیمن داشته باشن به شرطی که تخت رو طوری طراحی کنین که بشه از اون به عنوان محلی برای نشستن و تکیه دادن استفاده کرد. قرار دادن دو تا تخت در کنار هم، واقعا برای اتاق­های کوچک مناسب نیست. برای اتاق هایی با سایز کوچک بهتره که از سرویس خواب هایی کوچک استفاده بشه و مثل اینجا اونو به دیوار بچسبونین. اما بهتر است پیش از این که به طراحی فضای اداری بپردازید، ویژگی های یک دفتر اداری خوب را بدانید و با توجه به این ویژگی ها طراحی را آغاز کنید. با استفاده از این نکات و کمک گرفتن از شرکت طرحینه می توانید یک دکوراسیون ایده آلی برای محیط اداری طراحی کنید. در مقایسه ی تخت توکار با تخت دو­طبقه باید گفت که اگه سقف اتاق بلند نباشه بهتر هست از تخت تو­کار استفاده کنیم. در این مقاله، اصول طراحی اتاق دخترانه را برایتان خواهیم گفت. در جواب این سوال باید گفت که بله!

در صورتی که دیوارها با کاغذ دیواری پوشیده شده اند، جهت رسیدن به آرامش و عدم اختلال در خواب، نباید رنگ، طرح و نقش شلوغ داشته باشد. همان طور که می دانید، رنگ صورتی در میان دختران، بسیار پر طرفدار است. یک فرش با طرحِ مواج برای اتاق خوابِ یک دخترِ امروزی بسیار مناسب است. اتاقی با چنین سایبانی بسیار خاص خواهد بود. برای مثال در این عکس چیزی در حدود یک چهارم دیوار را رنگ مشکی پوشانده است در حالی که بقیه دیوار را طوسی فلز مانندی پوشانده است که باعث ایجاد یک فضای خاص در عین حال قابل درک ایجاد کرده است. 1. مبلمان هلما دارای منبت منحصر به فرد و متفاوت است که اوج ظرافت و منبت را در قسمت سر تاج کاناپه میتوان دید.

نورپردازی کاری به قسمت های خاصی از منزل مثل اتاق مطالعه ، آشپزخانه و اتاق کار محدود می شود . وسایل طراحی شده در طراحی اتاق خواب باید علاوه بر اینکه کاربردی باشند، در جای مناسب خود قرار گیرند و دارای ابعاد مناسب و از زیبایی لازم برخوردار باشند تا انسان به آرامش کافی برسد. در دو طرف تخت های دو نفره یک مسیر حرکتی به عرض ۶۰ سانتی متر لازم است که از اندازه عرض شانه انسان گرفته میشود. پاتختی که جزء ملزومات تخت است از نظر اندازه، ارتفاع، رنگ بندی و متریال باید هماهنگ با تخت خواب باشد. یک راه حل مناسب برای اینکه مطمئن شوید طراحی اتاق خواب شما انگیزه و روحیه مثبت در شما به وجود می آورد این است که آیا واقعاً مکانی هست که تمایل داشته باشید در آنجا استراحت کنید یا خیر؟ تو این دکوراسیون اتاق کودک تمامی وسایل تو یه کنج قرار گرفته و کلی فضا ایجاد شده. ما اینجا 27 تا دکوراسیون اتاق خواب کوچک، به شما نشون می دیم.

بهترین و کارآمدترین نوع سینک ظرفشویی، سینکهای دوقلو با سینی در یک سمت آن است. پارچۀ گل گلی، گزینۀ بسیار مناسبی برای اتاق خواب دخترانه است. اگر این سایبانِ کرمی رنگ، گل های صورتی هم داشته باشد، جذاب تر خواهد بود. این اتاق، به اتاق پرنسس ها می ماند و رنگ های ملایم، مثل سفید یا صورتی ملایم، برای آن مناسب تر هستند. چیدمان اتاق خواب باید به گونه ای باشد که تختخواب زیر پنجره یا روبروی درب قرار نگیرد. آینه می تواند در مقابل منظره بیرون پنجره باشد اما باید به انعکاس نور آن توجه شود. نوع، رنگ و میزان نور باید با ابعاد اتاق و کاربری اتاق خواب تناسب داشته باشد. استفاده از موکت و پرده با طرح ساده در اتاق مناسب می باشد. تت ­توکار یکی دیگه از وسیله هایی هست که در دیزاین اتاق کوچک کاربرد زیادی داره. یکی دیگر از سبکهای مبلمان کلاسیک سبک مبل لهستانی می باشد این مدل هم همانند مدلهای قبل بسیار پر طرفدار می باشد و به دلیل ابعاد و ظاهر کوچکی که دارد در خانه هایی که فضای کمتری دارند بسیار مناسب است.

اگه میخواین اتاق کمی بزرگ­تر معلوم بشه اصلا از رنگ­های تیره برای دیوار استفاده نکنین و بیشتر رنگ­های سفید و کِرِم رو در نظر بگیرین. یادتان باشد که باید برای بیشتر قسمت ها از رنگ های خنثی استفاده کنید. استفاده از کرکره و حصیر هم باعث میشه فضا بزرگتر به نظر برسه. رنگ آبی و بنفش روشن باعث ایجاد آرامش و افزایش خواب می شود. بهترین رنگ­های انتخاب شده برای این سبک بژ، خاکستری، نقره­ای، قهوه­ای شکلاتی، سیاه، سفید و خاکستری مایل به آبی است. این طرح، یادآورِ طرح های مینیمال دهۀ 1990 است. کاغذدیواری های راه راه، کاغذدیواری هایی با طرح گل و گیاه و درخت، متکایی با طرح گل رز و یک دراور سفید و شیک، می توانند فضای اتاق خواب دخترتان را بسیار شیک و شگفت انگیز سازند؛ به علاوه، چنین ترکیبی می تواند هارمونی خاصی در فضا ایجاد کند.