طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

در یک اتاق خواب مدرن از محصولات طبیعی مثل چوب و سنگ، بهعنوان اثری هنری، در جای مناسب استفاده میکنند. ابرها را به شکلهای متفاوت و مثل پازل ببرید. از پارچههای متفاوت استفاده کنید. آینهها هم که جزئی جدایی ناپذیر از اتاق خواب هستند و پیشنهاد ما به شما انتخاب یک آینه بزرگ و و شیک است که جلوهای متفاوت به اتاق میبخشد و باعث میشود که اتاق بزرگتر نشان داده شود. مبل های چرم از عناصر جدا ناپذیر دکوراسیون صنعتی هستند . کف اتاق های به سبک مدرن معمولا از کفپوشهای چوبی و یا طرح چوب جدید و مدرن ساخته میشود، ولی از آنجایی که اتاق خواب مورد نظر بایستی به سبک و دکوراسیون ایرانی نیز شباهت داشته باشد، و با توجه به اینکه فرشهای زیبا و دلفریب ایرانی جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون منازل ایرانی هستند، میتوان با رعایت نکاتی از فرش ایرانی در دکوراسیون اتاق خوب مدرن بهره برد. با پیشرفته شدن طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، اکسسوری های کشویی متعددی برای کابینت های گوشه ای طراحی می شود. از طریق طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل می توانید آخرین ایده های طراحی و دیزاین دکوراسیون از جمله داخلی، صنعتی و شهری را در معرض دید مشتریان احتمالی قرار دهید.

برای اینکه اصول و قواعد طراحی دکوراسیون را بدانید نیاز است مدتهای مدیدی در این حوزه به مطالعه و تحقیق بپردازید، اما ما در این مطلب سعی کردهایم تعدادی از دکوراسیونهای ایرانی شیک و زیبا را معرفی کنیم که بتوانید با دیدن آنها برای طراحی منزل خود ایده بگیرید. بهتر است که رنگ و طرح میز ناهارخوری با سایر وسایل در آشپزخانه همخوانی داشته باشد. میتوانید با صرف هزینه نسبتاً کمی، اقدام به خرید لامپ های خلاقانه و زیبایی کنید که حتی در زمان خاموش بودن هم زیبایی محیط اطراف خود را حفظ میکنند. پس از آن هم با خلاقیت خودتان این قسمت از دیوار را کمی تغییر داده و زیباتر کنید.

برای داشتن چنین اتاقی لزومی ندارد که حتما دیوارها به رنگ بنفش و یا صورتی رنگ شوند و میتوانید برای مثال روکش تخت خواب و بالشها را به این رنگ انتخاب کنید. برای مثال بهتر است که رنگ دیوارهای اتاق خواب کودکان سفید انتخاب شود تا بعدا بتوان به راحتی آن را با وسایل کودکانه، اسباب بازیها و عکس های کودک تزیین کرد. همگی با کمی تزیین میتوانند تبدیل به اجزای آنتیک اتاق خواب شما شوند. دکوراسیون کلاسیک از سبک های قدیمی و سنتی در ایران منشا گرفته است و به مرور زمان با سبک های کلاسیک غربی و مدرن ترکیب شده و سبک کلاسیک امروزی را به وجود آورده است. با این کار دکوراسیون اتاق شما بیشتر شبیه به دکوراسیون امروزی خواهد بود تا دکوراسیون مدرن. رنگ عناصر باید با اندازه فضا و میزان برخورداری از روشنایی طبیعی، همخوانی داشته باشد. احتمالا هیچ چیزی به اندازه تخت در خواب در اتاق شما فضا را اشغال نکرده است. هنگام خرید وسایل ضروری برای اتاق خواب اولین نکتهای که باید به آن توجه داشت این است که به چه چیزی نیاز دارید. میان وسایل قدیمی در منزل خود به جستجو بپردازید و ببنید که چه چیزی میتواند باعث افزایش زیبایی دکوراسیون اتاق شما شود؟

با ایده گرفتن از این نکات اتاق خواب های کوچک خود را زیباتر کنید با ما همراه باشید. نکته: نورپردازی اتاق شما با استفاده از یک ریسه نیم متری لامپ LED بر روی دیوار نیز متحول میشود. دقت داشته باشید که نورپردازی اتاق خواب هم اهمیت خودش را دارد و باید دقت کنید که در هنگامی که قرار است در این قسمت از اتاق مطالعه کنید نور کافی برای شما وجود داشته باشد تا چشمان شما اذیت نشود و هنگامی که قرار است برای خواب در اتاق بمانید باید فضای اتاق شما نور کاملاً مناسبی داشته باشد تا هورمون های خواب شما دچار اختلال نشوند.خانههای سبک مدرن اواسط قرن، دارای پنجرههای بزرگ و نور طبیعی زیاد هستند. نور در وسیع نشان دادن خانه و علاوه بر آن تغییر روحیه افراد و صرفه جویی در مصرف انرژی نقش پر رنگی دارند. پردهها یا شیدهای ساده، هم حریم خصوصی را حفظ میکنند، هم بدون شلوغ کردن فضا ازنظر بصری، نور را از خود عبور میدهند. پس از بازگو کردن این تغییرات کوچک به سراغ ایده های نو و جدید برای تزیین اتاق و بهبود شکل و فضای ظاهری آن میرویم.

فضاهای تاریک داخل کابینت را می توان با چراغ های کوچک سایت dekoralsystem روشن نمود. این سبک بر خلاف سبک های قدیمی تر از خود، از تجمل و استفاده بیش از حد جزئیات دوری می کند و با در نظر گرفتن کارایی و کاربرد اثاثیه و وسایل خانه، فضایی ساده و به دور از در هم ریختگی ایجاد می کند. به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که چه استندها و چه آویزهای گلدانی لازمست به حد قابل قبولی از فضای تخت خواب دور بوده و در مکانی چیدمان شوند که در صورت سقوط آسیبی به افراد در حال استراحت وارد نشود. یک کاغذ صورتی رنگ، دور چراغخواب اتاق شما میتواند رنگ دیوار ها را نیز در نظرتان تغییر بدهد. رنگهایی مثل صورتی و بنفش نیز میتواند برای دختر خانم های جوان رنگ مناسبی که به دنبال یک اتاق خواب مدرن هستند مناسب باشد.

پس با مشاهده تصاویر ارائه شده در این قسمت از مدل آشپزخانه های مستطیلی می توانید بهترین و زیباترین دکوراسیون و چیدمان را برای آشپزخانه منازل خود داشته باشید. تعیین مدل آشپزخانه در ابتدا بر عهده طراح ساختمان و مهندس معمار است و با توجه به نوع ساختاری که آشپزخانه شما دارد می توانید چیدمان دکوراسیون و سایر وسایل را به طور متنوع در آن انجام دهید و مدل آشپزخانه خود را با توجه به سلیقه خود تعیین کنید. کافی است یک یا چند متر از آن را با کمک چسب به دیوار بچسبانید. با ایجاد یک رنگ تیره در اتاق خود، حتی بر روی یکی از دیوار ها و ادغام آن با رنگ روشن پرده یا روتختی، میتوانید زیبایی خاصی را به اتاق هدیه دهید.

پتانسیل این قفسه ها برای تزیین شدن بسیار بالاست. تفاوتی ندارد که دکوراسیون داخلی شما با متریال هایی بسیار گران یا ارزان قیمت انجام شود بیشتر به این بستگی دارد که چه قدر طراح فضا را شناخته و چه سبک دکوراسیون داخلی را برای آن در نظر گرفته باشد وگرنه میتوان با گران ترین متریال ها به نحوی دکوراسیون داخلی را ایجاد کرد که بسیار غیر استاندارد بوده و بالعکس با ارزان ترین متریال ها ایده هاییی را اجرا کرد که در حد پروژه های چند صد میلیونی و بسیار لوکس ارزش دداشته باشد. با جستجو در سطح وب ایده های بسیار مناسبی به ذهن شما میرسد. از جمله لامپ های طرح دار “ادیسون” که با کمی جستجو در بازار شهر خود، آنها را پیدا میکنید.

بهتر است کمی در مورد دیوارکوب و روش ساخت آنها در سطح وب فارسی جستجو کنید تا ایده های مناسبی به شما داده شود. کابینت پولیشی ، نمونهای دیگر است که در ساخت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک کاربرد دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میکنیم دیگر مقاله تهران دیزاین سنتر را درباره ایده های طراحی دکوراسیون در اتاق خواب مطالعه نمایید. در سال 1925، زندگی پنت هاوسی قانونی شد و از آن زمان طراحی و معماری آپارتمان های دارای پنت هاوس به طور فزاینده ای افزایش یافت. از هزاران سال پیش رنگها نقش مهمی در زندگی انسانها داشتهاند، بدون آنکه بدانیم رنگهای محیط پیرامون ما تاثیر بسزایی در روحیات و سبک زندگی ما دارند. بهتر است پردههای آشپزخانه از رنگهای روشن و پارچههای ضد لک با شستشوی آسان تهیه شود.

در معماری مدرنِ میانه قرن معمولا از چوبها فقط برای کف استفاده نمیشود، بلکه بهصورت پنلهای دیواری و یا حتی سقفی نیز بهکار برده میشوند. تا اینجا یک سری از نکات کلی برای تغییر دکور اتاق را مطالعه کردید و متوجه شدید که چطور میتوان با انجام چند نکته ریز و درشت، فضای اتاق خود را نسبت به قبل متفاوت و زیباتر کرد. نکته مهم دیگر، هماهنگی کفپوش با دیگر المان های به کاررفته در این فضا می باشد. ایده مناسب دیگر برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب شما با هزینه کم و اندک، بهره بردن از دیوار کوب های ارزان قیمت است.

مدل تراس با نورپردازی حرفه ای می تواند کاملا تغییر کند و این گوشه از منزلتان را به فضایی کاملا رمانتیک و آرامشبخش تبدیل خواهد شد. چراغ های رشته ای فقط مخصوص جشن ها نیستند، بلکه گزینۀ بسیار مناسبی برای نورپردازی اتاق خواب نیز هستند. وسایل قدیمی و آنتیک جایگاه خاصی در دکوراسیون منازل دارند اما نیاز نیست برای خرید آنها هزینه هنگفتی درنظر بگیرید. بزرگترین وسیله در اتاق خواب تختخواب است و بیشترین تاثیر را در مدرن بودن اتاق خواب ایفا میکند؛ پس هنگام دیزاین اتاق، حتما به دنبال خرید سرویس خواب مدرن شیک باشید. فقط کافیست که به دنبال خرید وسایل جمع و جور، ساده و مینیمال باشید.

آینههایی با قابهای طلایی و نفیس که بر روی دیوار نصب میشوند، میتوانند انتخاب خوبی باشند. در هر صورت، فقط مطمئن شوید که درصدهای خود را مشخص کرده باشید، در غیر این صورت ممکن است که فضا وحشیانه و دیوانه وار به نظر برسد! به طور کلی باید بدانید که یکی از مهمترین نمادهای دکوراسیون آشپزخانه سنتی استفاده از ظروف مسی می باشد که شما می توانید این ظروف در آشپزخانه خود به صورت دکوری هم مورد استفاده قرار دهید. می توانید یک فضای خاص را به میز ناهارخوری اختصاص دهید. تجربه مشاوره های دکوراسیون و ایده هایی که مراجعین محترم اتود از دکوراسیون های خارجی و دیزاین خانه های گوناگون می گیرند به من نشان داده است که در اغلب موارد، طراحی فضای منزل با چیدمان خانه ای که به عنوان ایده از آن استفاده شده است بسیار متفاوت از آب درمیآید و موجب نارضایتی آنان می شود. درواقع این نوع از دیوارها به دلیل عدم تخریب، بازسازی میشوند و به همین دلیل میبایست گچ کاری آنها به بهترین نحو و با دقت انجام شود.

با ایجاد تغییرات در اجزایی که داخل این مقاله گفته میشود، دکور اتاق خواب شما به طور کلی تغییر چشمگیری خواهد داشت. بسیاری از افراد با استفاده نامناسب از آثار هنری، در طراحی داخلی دچار اشتباه می شوند. شاید شناخته شدهترین خصیصهی طراحی دکوراسیون این است که ایدهها را برای ما محسوس کند و افکار را به ساختاری محکم و قابل درک تبدیل کند. از طرفی دیگر همه ما میدانیم که نگهداری از گل و گیاه فواید خاص خود را دارد. با استفاده از گل و گیاه طبیعی به آشپزخانه خود جان ببخشید. اگر شما نیز مانند بیشتر افراد تمایل دارید که ظروف و وسایل لوکس را در دکوراسیون آشپزخانه خود به نمایش بگذارید بهتر است از کابینتهای شیشهای با شیشه شفاف استفاده کنید.