قیمت خرید فروش گیتار الکتریک Electric Guitar | takdoo-تکدو

قیمت خرید فروش گیتار الکتریک Electric Guitar | takdoo-تکدو

آشنایی با انواع مختلف گیتار برای علاقه مندانی که به تازگی قصد یادگیری این ساز را دارند بسیار مهم می باشد. ساز گیتار را به روش های مختلفی می توان دسته بندی کرد، در حالت کلی، گیتارها به سه نوع گیتار کلاسیک،‌ گیتار آکوستیک و گیتار الکتریک تقسیم بندی می شوند که امروزه نوع الکتریک آن پرکاربردتر از دیگر موارد است. گیتار الکتریک انواع متفاوتی دارد و در سبک های مختلفی هم با انگشت و هم با پیک نواخته می شود. اگر یک نوازنده مبتدی هستید و به تازگی می خواهید آموزش گیتار را فرا بگیرید پیشنهاد میکنیم به دنبال خرید گیتار خوش دست باشید تا اینکه فقط به برند آن ساز توجه کنید.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ سبک‌ها می‌توانید مقاله آموزش گیتار را مطالعه کنید.
  • در این مقاله قصد داریم در مورد خرید و قیمت گیتار اطلاعات مناسبی برای شما کاربران عزیز سایت دلشاد موزیک ارائه بدهیم.
  • از این رو استفاده از این سازها در موسیقی شرقی و ایرانی عملی رایج نیست اما به لطف خلاقیت برخی هنرمندان ایرانی، از این مدل گیتارها در موسیقی ایرانی استفاده می‌شود.
  • همچنین جنس چوب کار شده در هر ساز می‌تواند به شدت در کیفیت صدای آن و همچنین قیمت ساز تاثیر گذار باشد.
  • شما می‌توانید در حال حاضر این گیتار را در موزه باستان‌شناسی کایرو مصر ببینید.

این مدل از گیتارها که گاهی اوقات به آن‌ها گیتارهای کلاسیک یا اسپانیایی نیز می‌گویند، دارای چند تفاوت کلیدی با گیتارهای آکوستیک سیم فلزی هستند. به‌طوری که سه سیم پایین (سیم‌های تریبل) نایلونی و سه سیم بالا (سیم‌های باس) فنری هستند. این مدل‌ها یکی از بهترین انتخاب‌ها برای نوازندگی در خانه هستند.

گیتار کلاسیک کوئنکا Cuenca 45 Ziricote

شرکت گیبسون یک سازنده آلات موسیقی را به نام درسال۱۹۱۹برای طراحی سری جدید ویالون بانجو وماندلین استخدام میکند. شرکت گیبسون اولین گیتار را که به سرپرستی لوید لورطراحی شده بود به نام گیبسون L5در سال ۱۹۲۲ معرفی کرد. این گیتار در دو طرف بدنه خود سوراخ هایی Fشکل داشت که مشابه ویالون سل بود .

فاصله سیم ها در این گیتار بیشتر از بقیه مدل هاست و صداهای عمیق تری تولید می کند، در نتیجه برای تکنوازی و سبک های کلاسیک بسیار مناسب است. دسته‌بندی های متفاوتی برای گیتار وجود دارد اما در یک تقسیم‌بندی کلی و نام آشنا، گیتار‌ها در دو گروه گیتار آکوستیک و گیتار الکتریک طبقه‌بندی می‌شوند. از مزایای این مورد همین بس که شما می‌توانید با خرید گیتاری ارزان نوازندگی را شروع کرده و به مراتب با پیشرف در نوازندگی هر قطعه از سازتان را به بنابه نیاز خود به روزرسانی کنید. این کار روشی برای اجتناب از خرید گیتارهای گران قیمت در شروع نوازندگی است. این مدل از انواع گیتارها، همان تصوری است که بیشتر افراد از گیتار الگتریک دارند.

گیتار کلاسیک آیبانز مدل GA5TCE AM

سیم های قدیمی می توانند مشکلات اینتونیشن و تیونینگ ایجاد کنند، در حالی که سیم های نو جان تازه ای به صدا و قدرت اجرایی گیتار شما می دهند و باعث می شوند بهترین صدا را از گیتار بگیرید. بعضی از سیم های گیتار دارای پوششی برای ممانعت از انباشته شدن روغن و کثیفی ها روی سیم هستند که موجب می شود طول عمر سیم بالاتر برود. همچنین اگر به دنبال یک ساز در سطح بالاتر هستید برند هایی همانند الحمرا ،آلمانزا ، کویینکا و یا حتی گیتار یاماها میتواند جوابگوی نیاز شما باشد که مسلما قیمت گیتارهای الحمبرا اسپانیایی بالاتر از سایرین است. اگر تازه کار هستید برند یاماها یکی از معروف ترین سازنده های ساز های کلاسیک در دنیا می باشد. این کمپانی بزرگ مدل های متنوعی برای هنرجویان تازه کاز طراحی و تولید کرده است.

گیتار آکوستیک فندر مدل CN-60S