لیست دستمزد نصاب سقف کاذب بتاریخ امروز ۴ مهر ۱۴۰۱ در ساختمانچی

همچنین با تغییر ضخامت هر یک از مصالح چوبی استفاده شده در ساخت آن ، هزینه اجرای سقف کاذب نیز تغییر می یابد. نوع طرح سقف کاذب (از نظر سختی و یا راحتی در اجرا) نیز بر روی هزینه اجرای آن موثر است. روش نصب سقف کاذب کناف به این صورت است که در ابتدا باید الگوی چیدمان تایل های آن مشخص گردد.

انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی

مشاوره درباره کیفیت اجناس، قیمت ها و طرح اجرایی مناسب محیط شما از تخصص های کارشناسان ماست. تنوع رنگ و طرح در سازه های پی وی سی آنها را بیشتر و بیشتر محبوب کرده است. اگر نبشی کاملا به دیوار نچسبیده است، سعی نکنید برای صاف کردن آن، آن را محکم تر پیچ کنید، زیرا ممکن است باعث شود فلز بپیچد. در عوض، با قرار دادن یک قطعه‌ی چوبی بین آن و دیوار‌‌، نبشی را مستقیم نگه دارید؛ و هنگامی که سقف شما به طور کامل به پایان رسید، شکاف را با بتونه یا گچ پر کنید. برای این کار باید در امتداد خط ترسیم شده در مرحله‌ی اول، به فواصل مناسب سوراخ هایی با دریل روی دیوار به وجود بیاورید.

قیمت سقف کاذب آکوستیک بسیار متفاوت است و به نوع مصالح و شرکتی که از آن خریداری می‌شود بستگی دارد. سقف کاذب آکوستیک، همانطور که از اسمش پیداست، عایق بسیار خوب صدا است، به همین دلیل برای نصب سقف کاذب در سالن های سینما و تئاتر از آن استفاده می‌کنند. از مزایای سقف های آکوستیک می‌توان به مقاوم بودن مقابل آتش، عایق بودن از نظر صوتی و حرارتی، نصب و همچنین نگهداری آسان، اشاره کرد.

در اینگونه سقف دکوراتیو کناف (کی پلاس پارس) از پنل گچی FR و FM استفاده می شود. تعداد لایه های پوششی و ضخامت آن ها و … با توجه به استاندارد ها صورت می گیرد. این سقف کناف (کی پلاس پارس) که از پنل گچی DIAMANT تشکیل می شود در طراحی داخلی یک ساختمان تاثیر بسیاری می گذارد.

خدمات نصب و اجرای انواع سقف کاذب

لیست دستمزد نصاب سقف کاذب بتاریخ امروز ۴ مهر ۱۴۰۱ در ساختمانچی

در زمانی که برای شما فاکتور میشود ردیفی داریم به نام اویز در ردیفهای فاکتور، برای اینکه سازه سپری را به سقف اصلی مستحکم تر کنیم باید از این اویزها بهره مند شویم. نکته مهمی که در اموزش نصب سقف کاذب باید رعایت شود این است که در هنگام نصب یا دستکش داشته باشید و بعد از نصب کردن دستکش خود را خارج کنید و با دستهای تمیز شروع به انداختن تایلها روی سقف داشته باشید. بطور مثال در آشپزخانه از طرح های آسمان مجازی و معرق با نورپردازی بالا استفاده می شود. به‌علاوه به شما پیشنهاد می‌کنیم نصب سقف کاذب را به افراد حرفه‌ای بسپارید. در صورت کمک‌گرفتن از افراد غیرمتخصص در استفاده از هر نوع سقف کاذب، باید هزینه بیشتری برای ترمیم و تعمیر کار بپردازید. برای مثال، در صورت اجرای غیراصولی رابیتس‌، هزینه گچ‌کاری بیشتر شده یا ممکن است رابیتس در زمان گچ‌کاری کنده شود.

برای کاهش قیمت سقف کاذب می‌توانید از متریال و مصالح با کیفیت پایین‌تری استفاده کنید، اما قبل از هر اقدامی به عواقب آن فکر سقف کاذب کنید. استفاده از مصالح متفرقه و نامرغوب می‌تواند هزینه‌های جانبی کار را افزایش دهد و عواقب جانی و مالی به همراه داشته باشد. برای مثال، در صورت نصب غیراصولی کناف و رابیتس، ممکن است سقف بریزد. به این ترتیب که اول یه ورقه کناف به سقف پیچ میشه و بعد از اون روی اون پشم سنگ یا پشم شیشه گذاشته میشه. ورقه های دیگه هم به همین نحو اجرا میشه و قطعه آخر به همراه عایق با هم نصب میشن.

  • این فاصله‌ی ۱۰-۱۵ سانتی متری برای این است که فضای اجرایی لازم برای نصب پانل‌ها و همچنین تاسیسات را داشته باشید.
  • مزیت شستشو در سقف مجازی و طلقی نیز قابل اجراست اما در تایل های گچبرگ چنین امکانی وجود ندارد.
  • این نوع تایل از طرح های شفاف یا به رنگ سفید و شبرنگی برای مکان های تفریحی و تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سقف کاذب رابیتس بدون در نظر گرفتن اندود گچ روی اون از دو بخش سازه و رابیتس ساخته میشه.
  • قابلیت انعطاف پذیری بالای سیستم ساخت و ساز خشک به معماران این امکان را می دهد تا مفروضات مطلوب طراحی خود را به ظرافت هر چه تمام تر جامه عمل پوشانند.