معرفی سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی معماری مدرن شارین آرک 91007005_021 | dekoralsystem

اغلب رنگ‌هایی مانند قرمز، آبی یا زرد مورد استقبال بیشتری قرار می‌گیرند. طراحی دکوراسیون داخلی مدرن این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اما پذیرایی بخشی از خانه‌­ است که با دوستان و عزیزانمان در آن دور هم جمع می‌شویم بنابراین طراحی دکوراسیون آن اهمیت ویژه‌ای دارد.

  • مبلمان مدرن معمولا از موادی مانند فلز، چوب و شیشه ساخته می‌شوند و سایر عناصر مانند فرش و کوسن ها به‌جای اینکه به‌عنوان نقاط کانونی عمل کنند، به عنوان عناصر برجسته استفاده می‌شوند.
  • گرچه حهت ابداع طراحی داخلی مدرن و یا ایجاد سبک جدیدی از دکوراسیون مدرن مستلزم دانش معماری و درک هنری بالایی است اما با کمی دانش و ذوق می‌توان در بین سبک‌های طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن دست به تلفیق زد.
  • طراحی های مدرسه ی آلمانی Bahaus به دلیل سادگی و به صرفه بودن شناخته شده هستند.
  • علت پیشنهاد ما این است که این فرش‌ها به خاطر پرزهای بلندی که دارند تا سال‌ها پاخورده و خراب نمی‌شوند و البته رنگ‌های متنوعی نیز دارند که می‌توانید ست مناسبی برای دکوراسیون خانه‌تان پیدا کنید.
  • و در کل فراموش نکنید، مینیمالیسم برای فضاهای کوچک‌تر مناسب است.
  • اما امروزه با وجود اینترنت و دسترسی راحت، می‌توان به مدرنترین سبک‌ها دسترسی داشت و از آن‌ها الگو گرفت.

با این توضیحات می توانیم بگوییم که معماری و دکوراسیون مدرن جلوه ساده و در عین حال شیک و کاربردی دارد و با همین ویژگی ها تا به امروز، خود را در دل بسیاری از مردم جهان جا کرده است. اولین مورد مهم در فرآیند طراحی، چیدمان فضای کاربردی است و نقش مهمی در دکوراسیون مدرن ویلا دارد. دکوراسیون ویلا را زمانی می توان موفق تلقی کرد که همه فضاها و همه چیز به خوبی با انتظارات کاربران مطابقت داشته باشد. بسیار هیجان انگیز است و شما باید بهترین مبلمان را برای آن انتخاب کنید.

تاریخچه دکوراسیون داخلی مدرن

برای دیزاین اتاق خواب به سبک مدرن بهتر است با ایجاد فضای ساده، محیطی دنج و آرام را برای افراد به وجود آورد. برای این منظور شما می‌توانید از یک تخت کوتاه، دو پاتختی و دو چراغ در کنار آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای زیبایی بیشتر اتاق خواب، از یک مجسمه خاص در گوشه اتاق یا نقاشی خاص روی دیوار استفاده کنید.

خصوصیات دکوراسیون مدرن و 35 نمونه مدل برای الهام گرفتن

برای اینکه مجله خبری دکورال سیستم مدرن پذیرایی خود را از شلوغی دور نگه دارید، مبلمانی که دارای فضای داخلی هستند را انتخاب کنید. از اینها می توان برای ذخیره هر چیزی که نیازی به دیدن ندارد یا هر روز استفاده نمی شود استفاده کرد. دکوراسیون مدرن آشپزخانه در مورد عملکرد و انتخاب وسایلی است که با سبک زندگی شما مطابقت دارند.

نکات مهم

در اینجا عناصر مهم برای طراحی اتاق نشیمن و پذیرایی وجود دارد. اما طراحی داخلی مدرن با دور شدن از استفاده از مصالح ساختمانی و طراحی سنتی مانند چوب، سنگ و آجر شروع به گسترش کرد و در عوض بر استفاده از مواد صنعتی از جمله شیشه، فولاد و بتن تمرکز کرد. در واقع سبک مدرن با میراث خطوط تمیز، فرم هندسی، فضاهای شفاف، عملکرد و ذخیره سازی شکل گرفته است. سبک دکوراسیون کلاسیک بی انتها است و همه چیز در مورد ارزش وینتیج و زیبایی شناختی است. این سبک اغلب شامل رنگ‌های تند و تیره می‌باشد که ظاهر کلاسیک را به ارمغان می‌آورد.

http://dongfengblog.ir